Jump to content
Masatenisi.org Forum

Altıs Professıonal

barış1234

Recommended Posts

arkadaşlar altıs professıonal die bir raket gördün spın 100 atak ve konrol 80. 13 yaşındayım ve masa tenisini çok seviyorum bu raketi alsam sizce iyi olurmu? oldukça iyi oynuyorum.Hazır raket iyi değil biliyorum ama başka şans yok.ya da 30 tl yi geçmeyen raket tavsiye edin.

lütfen tavsiyelerinizi esirgemeyin

post-11686-1276709734,74_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Barış al o raketi ve oynamaya başla.. Amatörce oynayan ve sadece hobi olarak bu sporla ilgilenen birisi isen yeterince tatminkar görünüyor. Daha fazla para vermene gerek yok. İleride bu sporu daha da ciddiye almayı düşünürsende öncelikle ucuz veya ikinci el bir kombi alarak yoluna devam edebilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar spınlı oynuyorum tavsiyeniz nedir yoksa bu raketi alimmi.

Saadettin abinin dediğini yap.

İleride, 3-5 ay sonra hangi tarafın kuvvetli ise o tarafın lastiğini söküp 2. el uygun bir lastik alırsın ve yapıştırırsın.

Gerekirse diğer tarafı da sökersin ve yenilersin.

Tahtayı büyük bir ihtimalle en az 1 yıl kullanırsın bu şekilde, belki daha fazla.

Ben bizim iş yerine aldığım 350 TL'lik masa ile birlikte verilen 2TL'lik hediye rakette bunu denedim, yani lastiği söküp eski bir TSP lastik yapıştırdım.

Tahtanın hızı karbon tahtaya göre tabiiki yavaş ama kontrollü, hafif defansif bir raket oluştu (geçenlerde iş yerine Özcan gelmişti, bu raketi bir aldım elime; bir tarafı anti spin gibi, bir tarafı TSP... bir top bile içeri atamadı Özcan)

Yeni başlayanlara şiddetle öneririm bu yolu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakın düşünme bile donic serisi hazır raketleri 2 ay sonra çöpe atarsın. Tahtası köpükten yapma gibi parça parça dağışıyor, lastiklerse kauçuk gibi lastik süngeri tutmuyor, atıyor.Barış sözünü etmiş olduğun raketi 20 tl ye alabiliyorsan al değilse para biriktir http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=410 bu raketi ya da denk gelirse allround II. el bir raket de alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakın düşünme bile donic serisi hazır raketleri 2 ay sonra çöpe atarsın. Tahtası köpükten yapma gibi parça parça dağışıyor, lastiklerse kauçuk gibi lastik süngeri tutmuyor, atıyor.Barış sözünü etmiş olduğun raketi 20 tl ye alabiliyorsan al değilse para biriktir http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=410 bu raketi ya da denk gelirse allround II. el bir raket de alabilirsin.

Oktay abım kesınlıkle dogru soyluyor. Donıc hazır raket burda vardı bıtane. gercekten çok adi.

Sen Altıs ın o raketini al. Oyna. Hem sapı da aynı Timo Boll ALC gibi :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..