Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsyelerinizi Bekliyorum

Mert Gürel

Recommended Posts

Bh juic 999 elite kullanıyorum.Genel anlamda güzel ama artık yapıştıramadığımdan yeni nesil bir lastik arıyorum.fh tenergy 05 kullanıyorum.Güzel lastik seviyorum ama aynı özelliklere sahip daha hafif ve masa üzerindeki bloklarda biraz daha başarılı bir lastik tavsiye edebilir misiniz?Ben bh vega europe 2.0 fh vega pro max düşündüm.Ama çevremde yok deneyemedim.Tahtam michael maze off.Oyun stilim itibariyle topspin ağırlıklı atak yapıyorum nimbus g3 gibi lastikleri sevmedim.Atış açıları alçak ve spin yönünden yetersiz geldiler.Aradığım lastikler avrupa tarzında,yüksek atışlı,spinli olmalı.Hızı yeterli olmalı hızlı ekipmanlara alışığım.Yaş 18 bir süre öss için ara vermiştim düzenli antremanlara başlayacağım.4 senedir oynuyorum seviyem orta.Masaya yakın oynamaya çalışsam da zorda kalınca açılıyorum.Bu özelliklere uygun tavsiyenizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Spinleri Tenergy kadar iyi. Ama biraz daha az olabilir. Aradaki farkı hissettireceğini zannetmiyorum. Tenergy den daha kontrollü ve uysal. İşini göreceğinden eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..