Jump to content
Masatenisi.org Forum

Duramadım Stiga Cc5 (Crystal Carbo) Aldım

Recommended Posts

Daha oynamış değilim ama ilginç bi tahta. Beyaza yakın dış kat. 6,5 mm. Orta katın etrafında karbon katları. En dışın altında Spruce denilen OC gibi tahtalarda kullanılan ağaç var. 90-92 gram civarı. Kompakta yakın kafa boyutu. (155*149 sanırım) NCT kaplama olduğunda en dış kat gayet kaliteli his veriyor. Ama ağacı anlayamadım, renk beyaz ama hinoki filan değil, limba zaten değil. Ebenholz tahtalardan kalite olarak sanki bir nebze daha güzel. Oynama fırsatı bulduğumda buraya yorumları eklerim. Ben ilk defa carbonu belirgin kat olarak kullanan bir Stiga tahta görüyorum, o bakımdan ilginç geldi. Belki eskilerde böyle tahtalar üretmiştir, ben bilmiyorum.

Bu arada bir çift de Hexer PowerSponge aldım. Hexer'in yumuşak versiyonu. Hem spin hem de ses/his olarak güzel bir kombinasyon olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz elden çıkarmadan şu ara birşey alamam Bora. Stiga tahtaları 90-100 eurodan satarken zor. Hem evde 18 tane tahta olmuş. Saadettin abi gibilerinin yanında hiç birşey ama bana fazla. Hem benimkilerin çoğu seri üretim tahtalar, 1-2 hariç koleksiyon değeri filan da yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre hocam kaç gündür şu tahta ile ilgili yorum yapmanı bekliyorum hala tık yok. Hele biraz anlat da ağzımızın suyu aksın. Nasıl beğendin mi tahtayı. Hızı nasıl kontrol nasıl. Hangi lastikle denedin. Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 62 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..