Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackifire?

Aztek

Recommended Posts

Merhaba,

Spini iyi olan bir hızı maximum olmayan kontrolü elden bırakmayan bir butterfly lastik ararkene Tackifire special softu gördüm. Spin değerlerini karşılaştırınca açık ara önde hıza gelince de Sriver FX'e yakın bir hızı var.

Peki bu lastik niye bu kadar az satılıyor? Niye Sriver FX daha çok satıyıor?

Bu durum beni kıllandırıyor <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackifire Sp Soft'un sungeri yumusak, ust yuzeyi de yapiskan karakterlidir, herkese uymaz o yuzden, ama Sriver Fx niye cok satiyor, onu da bilmiyorum, zira Sriver L, Fx'den cok daha iyi bence. Dunya capinda oyuncular icinde Sriver Fx kullanan bilmiyorum, L kullanan cok ama...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sriver L kullanılması normal aslında çünkü en hızlı sriver o. Spini ağırlıklı isteyenler FX alıyor. Artı her yerde FX bulunuyor L her yerde yok

Ama yine de tackifire'ın bence daha çok kullanılması lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Srıver L kullanmanızı tavsiye ederim.Bence tüm kombinasyonlara uyum gösteren bir lastik.

Ozellikle birkac senelik olursa daha iyi olur... :P::lol: Kabak Sriver L ile her seyi yaparsiniz, rakibinizin sacini basini yoldurmaniz mumkun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spin değerlerini karşılaştırınca açık ara önde hıza gelince de Sriver FX'e yakın bir hızı var.

Aztek, Tackifire Sriver FX'den daha hızlı bir lastik, hızı Fx'e yakın bir lastik demek yanlış olur. Popüler olmaması, sanıyorum Arsun'un söylediği gibi yapışkan yüzeyli lastikleri herkesin beğenmemesinden ve kontrolünün Fx'e göre biraz daha zor olmasından kaynaklanıyor olabilir. Sriver Fx, Tackifire'a göre çok daha ortalama bir lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aztek, Tackifire Sriver FX'den daha hızlı bir lastik, hızı Fx'e yakın bir lastik demek yanlış olur.

Butterfly kataloğundan baktığım değerlere göre konuşmuştum. Tackifire'in Kontrolü zayıfsa benim için erken bir lastik

Teşekkürler yorumlar için :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla arsun ben anladım ki tufan abinin lastikler değil tufan abinin elleri kabak :)

geçen salonda lastiklerine baktımda baybaya çekiyo yani ve blokları sutları falan hep boş gidicek sekilde ozellikle yapıyo, o yüzden tufan abi h3 kullansa gene o iğrenç boş toplarla yüzleşirdik sanırım :)

Ben de zaten Tufan abi ile oynamadim da, takiliyoruz iste, hazir Ping takilmazken bari onun biraktigi sazi ben alayim dedim elime... :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de zaten Tufan abi ile oynamadim da, takiliyoruz iste, hazir Ping takilmazken bari onun biraktigi sazi ben alayim dedim elime... :lol:

Zaten pingin yokluğunda biraz rahat nefes alayım demiştimki şimdi başıma ekürisi çıktı :lol: .Arsun merak etme hiç pingten geri kalmıyorsun.Ama nasıl olsa bir yerlerde senle görüşürüz.Kara listede seninde adın var :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten pingin yokluğunda biraz rahat nefes alayım demiştimki şimdi başıma ekürisi çıktı :lol: .Arsun merak etme hiç pingten geri kalmıyorsun.Ama nasıl olsa bir yerlerde senle görüşürüz.Kara listede seninde adın var :whistle:

:lol:

Ya bir sey soracagim: Imzanda artik lastikler gozukmuyor abi, attin herhalde kabak sriver'lari, yerine soyle temizinden bir good-year tak, simdilerde indirim varmis... :dans:

@konu: konuya da yazayim iki kelam da kizdirmayim insanlari geyikle fazla :))

Aztek, soylemeyi unuttum, eger yeni isen, zira Tackifire icin sana simdi olmayacagini soylemissin, standart bir uygulamaya git, Sriver L'den sasma, ama 1.9mm'i de asma.. :) Bir de teknigini gelistirmek icin all+ tahtalari tavsiye ederim. Boyle bir komboyu yaklasik 60-65 oyroya Turkiye'den temin etmen mumkun. Yurtdisindan siparislerde de ping-pong.com ve paddlepalace.com'un kombo opsiyonlari var, onlar da ucuz, ama Butterfly bulman mumkun degil. Sriver muadili lastikler var ama...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1,5 yıldır tackifire special soft kullanıyorum. Spin, şut, chop(kesme) ne ararsanız var. aktif blok yapan kisiler icin mukemmel bir lastik. sriver fx kullananlar aliskanlik sonucu pek degistirmiyorlar. dinozor oyuncularin onemli bir tercihi. tackifire sp softu kullanmadan bilme sanslari yok. cok lastik degistiririm forehandte iki yilda kullandigim 5. lastik. aldigimdan beri degistirmedigim lastik ise backhandte tackifire special soft.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni lastik alacağım...sriver fx yerine spini biraz daha iyi olan ama çok da kontrolsüz olmayan bir lastik istiyorum...tackifire bu özellikleri taşıyor mu....şutlarda hız ve sertliği nasıl...bu lastikle ilgili tüm bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir lastik. Fazla rahatsız olmazsın. Rahatta oynarsın. Ben çok rahatım en azından. Ama bu benim için geçerli tabii. Senin oyun stilini bilemediğim için sadece spini kuvvetli olan birinin Sriver FX'den Tackifire Special Soft'a geçişin çok rahatsız edeceği kanısında değilim. Artık sen karar ver. Ayrıca kontrolü kötü bir lastik değil. Üzeri top tutan her lastik kadar rahatsız eder o kadar. (Ama çin lastikleri kadar tutmuyor.)

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:sleeping::dans:

tackifire fiyatları ne kadar...yakın zamanda almış olan var mı...

Tavsiyem, once bir internetten arastir fiyatlari, sonra Turkiye fiyatlarina bak, duruma gore istedigin yerden alirsin. Ama internet fiyatlari Turkiye fiyatlarindan pek avantajli degil Butterfly icin... Avrupa bazli siteler Amerika bazli sitelerden daha avantajli Butterfly konusunda. Bir oralara bak.

Toplu alim soran arkadas icin de, bu siteler belli bir siparis miktarinin uzerine cikinca ekstra indirim yapiyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

www.butterflyonline.com

Burdaki fiyatlar dolar bazında.Aynı fiyatları dolar yerine euro alarak bakarasan aşağı yukarı türkiye fiyatlarına ulaşırsın.

Örn. Sriver 28 dolarsa türkiyede 28 euro

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..