Jump to content
Masatenisi.org Forum

Laptop İsteyen Var Mı?

Saadettin

Recommended Posts

Arkadaşlar eğer güçlü bir laptop almak isteyipte uygun fiyata arıyorsanız benim zavallı! yeğenimin dünya kadar paraya kıyıp aldığı ama daha 3-5 sefer kullanamadan işlettiği dükkandan zarar etmesi (kriz var kriz.. nedense hep küçük işletmelere var...) sebebiyle satmayı düşündüğü aşağıda linkini eklediğim Dell marka laptop satılıktır. Bilgisayar alınalı 6 ay kadar olmuştur ama evden dışarı hiç çıkmadığı için heryeri ve herşeyi sıfır gibidir. Özelliklerinden ben açıkça anlamadığım için aşağıdaki linkten özelliklerine bakabilirsiniz. Sadece ön bellek 6 Mb, 4 çekirdekli, 64 bit ve Windows7 işletim sistemine sahip diyebilirim. Her türlü evrağı, çantası, CD ve DVDleri Faturası ve Garanti Belgesi mevcuttur... 2. El sitelerde yeğenim satmadan önce makinenin kusursuz olduğunu bildiğim için öncelikle bizden biri ister mi diye konuyu paylaşayım dedim ama isteyen olmaz ise ilgili sitelerden birinde veya başka bir tanıdığa satılacak. Alış fiyatı Vatan Bilgisayarın ara ara yaptığı tek günlük fırsat günlerinden birinde 2.350-2.400 civarında bir fiyata alınmıştır. Eklediğim linkte ise normal fiyatının biraz daha düşürülmüş haliyle bile 2.800 civarında olduğu için ilk yazdığım fiyatın neden uygun olduğunu anlamışsınızdır sanırım... İlgilenenler ya site üzerinden mesajla ya salman@izocam.com.tr adresinden yada 0532 792 09 55 nolu telefonumdan bana ulaşabilir. Niyeti olan çok beklemeden dönerse sevinirim. Tanıdığım birine uygun fiyatlı gitmesi herkesin yararına... Bu arada siteye yazarkende kararsız kaldım. Çünkü Masa Tenisi ile ne alakası var diye düşündüm ama sonuçta birçok arkadaşı da artık tanıdığım ve tanıştığım için isteyen varsa yararınadır dedim. http://urun.gittigid...0QQidZZ25790057

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey,

Bir bilgisayara ihtiyacım yok ama nacizene bir tavsiyem olacak. Bu bilgisayarın sıfırı mağazalarda maksimum 2.600 lira iken yeğeninizin ikinci el bir bilgisayara (ki her ne kadar az kullanılmış olursa olsun) bu fiyatı istemesi biraz abesle iştigal olmuş. Yanlış fiyat politikası nedeniyle muhtemelen satılmayacaktır. Bence daha makul bir fiyat belirlemesi için tekrar bir değerlendirme yapması kendisi açısından faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Bilmiyorum haddimi aşıyor muyum ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...yeğeninizin ikinci el bir bilgisayara (ki her ne kadar az kullanılmış olursa olsun) bu fiyatı istemesi...

Gittigidiyor'daki örnek olsun diye konmuş anladığım kadarıyla. Yeğen ile alakası yok zannedersem.

Kutu açılmamış, sıfır bir ürün Gitti'deki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ommon güzel yazmışsında ben bir fiyat belirtmedim. Öncelikle tanıdıklarımdan kim ister onu bulmaya çalışıyorum. Ayrıca yeğenimle dün konuştum ve 1.500 lira civarına verebilir sanırım. Üstünde orjinal sürüm mcAfee virüs programıda olduğu için o kadarda eder sanırım. Ben fiyattan ziyade tertemiz olduğu için arkadaşlarım olarak gördüğüm sizlerden bir arkadaşıma gitsin diye yazdım. Dediğim gibi bilgisayardan pek anlamam sadece Dell'in fason üretim yapmadığını bildigimden ve kolay kolay arıza çıkarmadığını bildiğimden o markayı araştırarak model beğenmiştik hepsi bu. Bana deseniz ki makine süper anlamam veya deseniz ki çok dandik yine anlamam. Diğer sitedeki satışı ise 2. el sitesi olduğu için örneklemek adına koydum. Bazı sitelerde çok daha ucuz bazı sitelerde çok daha pahalı olabilir. İşin kısaca özü; bilgisayar faturalı olduğu için 2.350 civarına alınmıştır şimdi ise çok çok az kullanılmasına rağmen 1.500 lira istiyorum. 6 ay kullanım için 850 lira indirim iyidir sanırım ;-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..