Jump to content
Masatenisi.org Forum

Schalger Precision Off- Vega Europe(Fh)-Boost Ts(Bh)

karizmatrix

Recommended Posts

lastik kalınlıkları 2.0mm, 4 senedir oynuyorum, oyun tarzım kontrollü hücüm

Presicion ile bir zaman oynadım. İstikrarlı, alçak atan, kafası ağır gelen, titreşimsiz bir tahta. Yüksek atan ve görece hafif lastiklerle uyumlu olur. Kafayı traşlayıp ağırlığını azaltabilirsin de. Bence güzel bir tahta ama lastikleri bilmediğim için bir yorum yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtaya şöyle bi baktım da valla ne yalan söyliyim, benim gözüm pek tutmadı bu tahtayı. Ne biliym... tuhaf görünüyo, acayip yani. Tekin olmayan bi hali var sanki. Kafa büyük, kalınlık 6.5mm ama ağırlığı 80gr mesela. İşkilleniyo insan. Sap da acayip. Yarısı siyah, yarısı beyaz. Hani iyiyle kötünün savaşı gibi bi mücadele var sanki tahtanın içinde. Her an bi kerizlik yapabilir hissi veriyo adama. Bi de komple griye boyamışlar süper olmuş. İç sıkan, boğucu, itici bi renk. Tahtanın kafasına bakın, anteni olmayan eski bi televizyon gibi. Karıncalı gösteriyor. Uzun süre baksa kafayı yiyecek insan. Üstüne üstlük tahtaya verdikleri isim de başlı başına bi çelişki.

"Schlager Precision Off-". Hadi anlı şanlı Schlager adının, Off- bi tahtada ne aradığı sorusunu geçtim. Timo'nun da var, Kreanga'nın da var... Hepsinin antin kuntin tahtalarda ismi var. Onu anladık. Ama hem Precision hem de Off-. O nasıl oluyo? Madem precision demişin, bi hassaslığı, bi kesinliği, tamlığı ifade etmişsin, iyi güzel... de, peki o eksinin orda ne işi var? Madem herşey kesin ve tam, eksik olan ne? Neden Off değil de Off- ? Di mi? Orda bi enayilik var.

Velhasıl bu tahta benim kafama yatmadı arkadaş. Schlager borç para istese veririm de Schlager Precision Off(eksi)ye para vermem. Valla da vermem billa da vermem. Vermem abi.

* Tahta yorumu dediğin böyle olcak arkadaş - Erman TORrrOĞLU

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

guzel kardesim biz burda raketin şekiliyle şuyuyla buyuyla oynamıyoruz ki zaten raketin rengi falanda oynamıyor :) yani sen bir tahtayla oynamadan nasıl oluyorda böyle şeyler söyleyebilirsinki.. ha raket hoşuna gitmemiştir orası başka ama böle bi yorum bu konuya çok gereksiz olmuş :). off - mevzusu da tahtanın farklı boyutu yani her tahtayı kalınlığını ağırlığını cinsini değiştirip farkı boyutlara taşıyabilirsin ki butterfly ekibi de bunu yapmış bence söylenecek fazla birşey yok lütfen ekipman tavsiyesi veya ekipmanlara DÜZGÜN VE YAPICI şeyler söyliyecek arkadaşlar yorum yazsın :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lütfen yazıdıgım yoruma cevap yazma ki bu yorum mevzusu uzamasın tad kaçırmayalım :)

Arkadaşım, biz Ongun bir şeyler yazsa da okusak diye bekliyoruz sen ise 'tad kaçırmayalım' diyerek tad kaçırmışsın.

Bu tahta ve lastik tavsiye konularını ben de hiç ciddiye almam. Üreticiler zaten yaklaşık olarak özelliklerini veriyorlar.

Bundan sonrası sana kalmış, ya satın alır denersin veya başkasından ödünç alıp değerlendirirsin.

Beni çok iyi tanıyan ve kendisi usta bir oyuncu olan bir abimiz zamanında şu tahta ve lastik tam sana göre demişti zamanında, dediğini yaptım ama 2-3 hafta sonra pişman oldum ve deneme yanılma yöntemiyle beni mutlu eden raketime kavuştum.

Zamanı gelecek tekrar denemelere başlayacağım orası kesin, bunun sonu yok zaten.

Tsubasa'nın da dediği gibi; herkesin oyunu farklı. Birine uyar , başkasına uymaz aynı malzemeler.

Öyle uzaktan e-Tavsiye ile olmaz bu işler (bana göre)....

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

guzel kardesim biz burda raketin şekiliyle şuyuyla buyuyla oynamıyoruz ki zaten raketin rengi falanda oynamıyor :) yani sen bir tahtayla oynamadan nasıl oluyorda böyle şeyler söyleyebilirsinki.. ha raket hoşuna gitmemiştir orası başka ama böle bi yorum bu konuya çok gereksiz olmuş :). off - mevzusu da tahtanın farklı boyutu yani her tahtayı kalınlığını ağırlığını cinsini değiştirip farkı boyutlara taşıyabilirsin ki butterfly ekibi de bunu yapmış bence söylenecek fazla birşey yok lütfen ekipman tavsiyesi veya ekipmanlara DÜZGÜN VE YAPICI şeyler söyliyecek arkadaşlar yorum yazsın :)

Ben ekipman taviyesi mesajlarını daha gereksiz buluyorum mesela,buna ne demeli peki? Madem bir tavsiye istedin gelen her cevaba saygı duymak zorundasın..Beğenmeme gibi bir şansın yok..Hepsini okursun,sana uyar uymaz,sonunda bir karara varırsın..Ongun abiyi ve bu forumu bilmediğin çok belli..Burası devlet dairesi değil,samimi bir ortam..Herkes birbirini tanır bilir..Eğer tadımızı kaçıracak bir durum varsa bu da yeni üyelerin forumu,forumdaki üyeleri tanımadan,bilmeden yaptığı yorumlar olacaktır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi dakka bi dakka, burda bana cevap hakkı doğdu. tongue.gif

Olabilir. Normaldir. Bir yuvarlak çizersiniz, biri bakar çember der, diğeri daire der, öteki kusursuzluğun sembolüdür der, beriki gelir sen bana top mu dedin der gömer kafayı. Hepimizin dalgaboyu farklı. Yapacak pek bişey yok. Ben tahta yorumlarını tiye aldığımı düşünerek yazdım. Karizmatrix, yazımı iptal edip özür dilemem gerektiğini düşünüyorsan Eylül'de referanduma gideriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gideriz gideriz :) ben sadece buradaki bilgili arkadaşlardan tahtanın lastiklere uyum sağlayıp sağlamayacığını öğrenmek için yazdım o yüzden gereksiz bişey yazdın dedim.. yanlış anlaşılmışsam affola. ben pek sevmemde bole seylerı o yuzden böle dedim.. şimdi rica etsem uyum sağlayıp sağlamayacağı ile ilgili düşüncelerinizi almak isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu ekipman olunca ben bilgisiz arkadaşlar sınıfına giriyorum. Bişey bilsem o saçmalıkları yazar mıyım? Uyum zor bi konu. Seninki de popüler olmayan bi tahta olduğundan, istediğin gibi doyurucu cevaplar alamayabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MMerhaba

Sn.Ongun

Yorumların için sana gerçekten teşekkür etmek istiyorum.Espri yapmak zeka gerektirir.İnan yazılarını okurken birde yan taraftaki "avni" ye bakıyorum

Müthiş uyumlusunuz...

Bu site de yorum yapmak için bilgi,birikim,eğitiminiz önemli değildir.Sadece önerilerinizi anlatırsınız.İsteyenler Bağcıyı döver..isteyenler üzüm yer..boşverin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MMerhaba

Sn.Ongun

Yorumların için sana gerçekten teşekkür etmek istiyorum.Espri yapmak zeka gerektirir.İnan yazılarını okurken birde yan taraftaki "avni" ye bakıyorum

Müthiş uyumlusunuz...

Bu site de yorum yapmak için bilgi,birikim,eğitiminiz önemli değildir.Sadece önerilerinizi anlatırsınız.İsteyenler Bağcıyı döver..isteyenler üzüm yer..boşverin

Teşekkür ederim Aydın Bey.

Avni de selam söylüyo. smile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..