Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dynamix 17 Ye Uyumlu Lastik?

Patrick-Baum

Recommended Posts

arkadaşlar son kullandıgım stiga tube aliminium u sattım paraya sıkıstıgımdan dolayı önceki tahtam olan dynamix 17 ye geçmek istiyorum fakat lastik olarak yeni nesil hangi lastikleri önerirsiniz?

eğer tecrübe vs sorarsanız denizlispor süperlig oyuncusuyum 10 yıllık bi deneyimim var solagım timo boll un oyununa cok benzetirler:) velhasım spin agırlıklı oynamayı seviyorum yeri geldimi blok yapmaya elverişli uzun ömürlü olan lastik önerilerinizi bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Size tavsiyede bulunmak haddim değil fakat şunu söyleyebilirim..Stiga boost serisi birçok süper lig oyuncusu tarafından tercih ediliyor..Şu ana kadar tenergy serisi ile birlikte en dayanıklı lastik serisi..Boost tx yahut tp aradığınız lastik olabilir..

yeni nesil lastik olarak tibhar nimbus vip ve düz nimbus kullandım yeni nesil lastik kullananların fikirlerini almak istedim ilginiz için teşekkür ederim.tenergy 25 ve 05 var 05 biraz daha sert gibi geldi bana.dediğiniz gibi stiga tx i denemekte yarar var bi tarafına tenergy 25 bi tarafına tx yapsam fena olmaz sanki.tek düşündüren ağır olup bileği yorması bu düşündürüyor beni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru söylüyorsunuz da o kullananlar da izmirdeler su anda sadece tenergy64 ü deneme fırsatım oldu bugün o da cok hosuma gitti acıkcası zaten alısmakta zorluk cekmiyorum el oturunca nerde dur nerde absorbe etmem gerektiğini biliyorum.o acıdan bakalım boost serisini deneme fırsatım olursa da önerilerinizi degerlendiricem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..