Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenörlük Yapabilir Miyim?

Patrick-Baum

Recommended Posts

yaklasık 10 yıldır masa tenisi oynuyorum denizlispor süperlig takım oyuncusuyum fakat günümüzde geçim derdi vs cok oldugundan antrenörlüğe biraz olsun sıcak bakıyorum.bunun için neler gereklidir sizce avantajlı mıdır geliri ne civardadır nerelerde yapılabilir fikir verebilecek arkadaslar ve hocalarım yardım edebilirseniz cok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

abi ben yanlış bilmiyorsam 2. kademe antrenörlük belgen varsa Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne başvurabilirsin...Antrenörlüğün gelirinin de çok olacağını hiç sanmıyorum 300 den yukarı zor çıkar sanırım...tabi özel salon açrım diyorsan o başka...Gültekin abiye sor bence,denizlisporda oynuyorsan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaklasık 10 yıldır masa tenisi oynuyorum denizlispor süperlig takım oyuncusuyum fakat günümüzde geçim derdi vs cok oldugundan antrenörlüğe biraz olsun sıcak bakıyorum.bunun için neler gereklidir sizce avantajlı mıdır geliri ne civardadır nerelerde yapılabilir fikir verebilecek arkadaslar ve hocalarım yardım edebilirseniz cok sevinirim.

Merhaba,Denizlispor Süper ligde değil ki, bir yanlışlık olmasın, sizi çıkaramadım. İsminiz nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

su anda süperligde degil dediginiz gibi evet.bundan önce transferleriyle cıkmıstı sanırım o zaman da ben maclara gitme fırsatı bulamadıgımdan dolayı ki su anda bile götürmüyor denizlispor o acıdan süperlig zamanlarını hatırlamıyorum.benim sadece lisansım var onlarla birlikte süperlig yazısını asinalıktan dolayı yazmısım belliki.o ayarda bir oyuncuyum bu sekilde düzelteyim.adım hakan denizlisporun solak oyuncusuyum.

gültekinle hiç aram yok soguk geliyor bana o acıdan muhabbet bile kurmadım.en güzeli geri cekilmek salon acsak da fayda etmez antrenörlükte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..