Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünya Takım Şampiyonası - Moskova

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Veeeeee beklenen gerçekleşti, Çin Şampiyon oldu Timo-Malin maçı çok iyiydi ama timo 3-1 kaybetti ne yazık ki :uzgun: ama bizim için çok güzel bi ziyafet oldu maket yaparken bu maçları izlemek muhteşemdi :gulumse: ... İTTF e de helal olsun bir çok maçı canlı izleyebildik (bazıları hariç olsa da) Bu maçları iyi bi kalitede internette de bulursam arşive ekleyeceğim kesinlikle :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lin tecrübesini konuşturdu. İlk setten sonra heyecanını üzerinden atıp rahat oynamaya başladı. Son sette en iyi oyunlarından birini sergiledi.

Çinlilerin 5. olarak Moskova biletini alan Ma Lin masatenisinin sadece çindeki gibi oynanmaması gerektiğini ispatladı. Avrupa oyuncuları ile baş etmek için başka özelliklere sahip olmanın gerekliliğini ispatladı.

Ma Long büyük finallerde piskolojisini henüz kontrol edemiyor. Daha çok final oynaması lazım.

Zhang Jike için çok fazla söylenecek birşey yok. Önemseniz de önemsemeseniz de tek rakibi Çinliler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizimkilerde aşama kaydedip Mısır'ı yendi. Cem 2 çekmiş. Lashin ki Bora Wang'ın takım arkadaşı, Bo'yu yenmiş. Gencay'da hangi hülyalara dalmış bilmiyorum. Bizimkiler için de fena gitmiyor aslında. Bakalım yarını heyecanle bekliyorum. Belçika ile oynayacaklar. 2001 dünya 2.si takımın düştüğü hallere bak. 25-36 arasında kendine yer arıyor.

Bunu hak ediyor muyuz ???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.ittf.com/ITTF_TEAM_EVENTS/2ndStage/teams_2nd_stage_16_positions_wttc.asp?Tour_Code=1896&Event_Type=mstm2&team_stage=112 linkten 16 maçların eşleşmelerini görebilirsiniz. Japonya büyük ihtimal yarı finale gelir ve Çin ile karşılaşır. Almanya da finale gelmekte zorlanmayacak sanırım (Koreyi hafife almamak lazım)Tahmini sıralamam 1- Çin 2- Almanya 3-Japonya 4- Kore olur.

Bravoo Ömer çok iyi tahmin etmişsin sonucu :gulumse: ben de aynen böyle tahmin ediyordum hatta finalde Almanya Çine 3-2 yenilir timo iki çeker diye düşünüyordum ama olmadı timo ma long u yenmesine ragmen ma lin e kaybetti bi de bir an Süss Zhang Jike i yenecek tamam dedim ama setlerde 1-0 önde iken 2. sette 9-6 dan hem seti hem maçı verip 3-1 kaybetti ordan zaten şampiyonlukta gitti timo ma lin i yenseydi bile dimitri nin ma long u geçme ihtimali zaten çok düşüktü... ama cok güzel bi turnuva oldu :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravoo Ömer çok iyi tahmin etmişsin sonucu smile.gif ben de aynen böyle tahmin ediyordum hatta finalde Almanya Çine 3-2 yenilir timo iki çeker diye düşünüyordum ama olmadı timo ma long u yenmesine ragmen ma lin e kaybetti bi de bir an Süss Zhang Jike i yenecek tamam dedim ama setlerde 1-0 önde iken 2. sette 9-6 dan hem seti hem maçı verip 3-1 kaybetti ordan zaten şampiyonlukta gitti timo ma lin i yenseydi bile dimitri nin ma long u geçme ihtimali zaten çok düşüktü... ama cok güzel bi turnuva oldu smile.gif

Filmin sonunu söylemeye utanmıyor musunuz? Cezalısınız. Haftasonu evde oturup pür dikkat sörvayvır seyredeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..