Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fetih Kupası

Recommended Posts

Mayıs o mayıs :P: Valla bildiğim kadarıyla Belediye düzenliyor.Cumhuriyet kupası yapmak zul gelmiş,Fetih kupası yapalım demişler herhalde.Formatı da sanırım daha önceki Cumhuriyet kupası gibi olacak.Her kategoride(minikler,yıldızlar,gençler,büyükler) ilk 5 e giren oyunculara para ödülü verilecek ve sadece lisanslı sporcular katılabilecek diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mayıs o mayıs :P: Valla bildiğim kadarıyla Belediye düzenliyor.Cumhuriyet kupası yapmak zul gelmiş,Fetih kupası yapalım demişler herhalde.Formatı da sanırım daha önceki Cumhuriyet kupası gibi olacak.Her kategoride(minikler,yıldızlar,gençler,büyükler) ilk 5 e giren oyunculara para ödülü verilecek ve sadece lisanslı sporcular katılabilecek diye biliyorum.

Bende geliyorum ! :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

düzelttim :P: peki katılım nasıl oluyordu salona gidince mi isimler yazdırılıyordu geçen senelerde ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cumhuriyet Kupası OUT

Fetih Kupası IN

...Vay be.

Pek yakında...

Lale Devri Kupası,

Fetret Devri Müsabakaları,

Mercidabık ve Ridaniye Zaferi Turnuvaları düzenlenecektir.

Hünkarımız tarafından, dereceye giren sporcu tebasına, pek kıymetli para ödülleri dağıtılacaktır:

Birinciye 100 gümüş akçe,

İkinciye 50 mangır,

Üçüncüye 25 cırık.

Bundan böyle düzenlenecek spor organizasyonlarının pek gereksiz öneme haiz aşağıdaki tarihlere denk düşmemesi için azami dikkat sarfedilecek, gerekirse dokuz takla atılacaktır. Tüm meee-leyen ahalimize duyrulur.

29 ekim, 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos, 18 mart, 6 ekim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Cumhuriyet Kupası OUT

Fetih Kupası IN

...Vay be.

Pek yakında...

Lale Devri Kupası,

Fetret Devri Müsabakaları,

Mercidabık ve Ridaniye Zaferi Turnuvaları düzenlenecektir.

Hünkarımız tarafından, dereceye giren sporcu tebasına, pek kıymetli para ödülleri dağıtılacaktır:

Birinciye 100 gümüş akçe,

İkinciye 50 mangır,

Üçüncüye 25 cırık.

Bundan böyle düzenlenecek spor organizasyonlarının pek gereksiz öneme haiz aşağıdaki tarihlere denk düşmemesi için azami dikkat sarfedilecek, gerekirse dokuz takla atılacaktır. Tüm meee-leyen ahalimize duyrulur.

29 ekim, 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos, 18 mart, 6 ekim...

Güzel yazmışın arkadaşım Cumhuriyet kupasının kaldırılması hoş olmamış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..