Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Maçları İstanbul'da!

Recommended Posts

Hatay'da yapılacak olan terfi maçları İstanbul'a alınmıştır..Katılacak olanlara duyurulur..

Federasyonun sitesindeki ilgili duyuru;

11-13 Haziran 2010 tarihleri arasında Hatay'da yapılacak olan Terfi Ligi maçları İstanbul'a alınmıştır.

Terfi ligi maçları Özel Şişli Terakki Lisesi spor salonunda (Levent / Akatlar - Akmerkez civarı Uygulama oteli arkası) yapılacaktır.

İletişim Sabahattin SABRİOĞLU:05323439735

Salon: 02123510060 / 207 Özcan bey,

Müsabakalarda her takım için 1 İdareci, 1 antrenör ve 3 sporcuya Öğle yemekleri ücretsiz olarak Akpınar spor kulübünce karşılanacaktır.

Kaynak: www.tmtf.gov.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

ya ben terfilerden kesin lige cıkaracak oyuncu arayan biri vardı o takımı olusturdu mu yaptımı yaptıysa kimleri aldı merak ettim :))))

Bence terfiden takım çıkaracak adam bulmak zor. Ben düşünüyorum ama aklıma 2-3 kişiden başkası gelmiyor :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya ben terfilerden kesin lige cıkaracak oyuncu arayan biri vardı o takımı olusturdu mu yaptımı yaptıysa kimleri aldı merak ettim :))))

Benim de merak ettiğim: diyelim adamı bulamadı, o zaman katılmayacaklar mı terfilere?

Veya isteyen adam bulup katılabiliyor mu?

Terfilere katılma şartları nedir ve katıldıktan sonra başarılı olunca ne oluyor?

Tamamen amatör olduğumuz için uzaktan yakından bilgim yok bu konularda.

Biri özetleyerek anlatırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim de merak ettiğim: diyelim adamı bulamadı, o zaman katılmayacaklar mı terfilere?

Terfilere katılma şartları nedir ve katıldıktan sonra başarılı olunca ne oluyor?

İyi bir oyuncu almak takımı terfiden çıkarmak için avantaj olur. Takımda 3 tane oyuncu olması terfiye katılmak için yeterli. Oyuncuların katılacakları takım adına lisans çıkarması gerekiyor. Terfiden çıkan takımlar 2.ligde oynamayı hak ediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Terfilere 3 gün kaldı..Acaba forumdan kimler katılacak terfi maçlarına?..Haftasonu ufak çaplı bir forum buluşması yapılabilir..Karadeniz tayfasından Mustafa geleceğim diyordu..Onun dışında Adem abi,Erkan abi,Turushan abi gelecekler mi acaba?

Trabzon'dan Duygu ve Figen terfi ligine katılmak üzere yoldalar... Turushan Abiler de gideceklerdi ama uzun süredir haberleşmediğim için bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol cevap için.

Takım kurmanın şartları nelerdir? Dernek mi olmak gerekiyor? Takımın kendi salonu olması şart mı? vs....

5.8 Terfi Ligi; 2010–2011 sezonunda Türkiye 2. Liginde oynamayacak olan takımlar, Türkiye Süper Ligi ve

1. Liginde B takımı olmayan takımlar ve Türkiye Liglerinde yer almayan kulüp takımları katılabilir. Terfi Ligi

Yarışma-ları 5 maçlık sistem (5 tek) ile oynanacaktır. Terfi Ligi sonunda 3 erkek ve 3 bayan takım

Türkiye 2. Ligine terfi ederler.

5.9 Türkiye Kupası Grup yarışmaları, Türkiye Kupası ve Büyükler Ferdi Şampiyonası; Türkiye Kupası Takım Yarışmaları

5 maçlık sistem (5 tek) ile oynanacaktır.

2009-2010 sezonu faaliyet kitabı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan cığım

öncelikle herhangi bir kulüp adına katılman gerekiyor.

Yani o kulüp adına masatenisi branşı açılmış olacak ve lisanslar o kulüp adına çıkarılmış olacak.

Yani UPS gibi. Zaten oradaki oyuncularıa tanıyorsun. Biz birkaç yıdır Ups adına terfi lere gittik. Ya gruptan çıkamadık yada ilk turda elendik.

2.lige çıkmak isteyen takımlar en az 2 iyi oyuncu ile katılmak zorundalar. Yani Gürhan Yaldız ın yanında iyi bir oyuncu daha yoksa ilk turda elenip dönerler.

Terfi ligi bazı oyuncular için bir sektör oldu. 2 gün maça çıkıyorlar yaklaşık 2 ile 5 bin tl arasında alıp daha sonra 2.seneyi beklemeye başlıyorlar. Bu sene de yine aynısı olacak.

Gürhan Yaldız da herhalde 2.lig de oynamaz.

Ferdi olarak katılamadığın için kulüp dernek belediye takımı olan herkes katılabilir.

Müracaat etmek yeterli katılım için.

Kısacası 5-10 bin tl arası harcama yapan 2.lige çıkıyor. gerisi turistik bir hafta sonu urnuvası geçiriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende 2-3 gün (yarın özellikle) orada olacağım.

Forumumuz üyelerinden Terfi Maçlarına gelipte benimle tanışmak isteyenler var ise telefonum 0532 792 09 55.

Görüşmek üzere. .

Herkese şimdiden bol şans diliyorum..

NOT:20'li yaşlarda terfi liglerinde 2. veya 3. oyuncu olarak mücadele ederdim ancak artık 2. sıra veya 3. sıra koltuğu kapıp oynayanları izlemeye çalışıyorum. tongue.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..