Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Raketlerden Hangisini Almalıyım?

Guest ömer121

Recommended Posts

1)Stiga offensive wood nct ,forhend kırmızı stiga boost tc,backhend tibhar sinus sound

2)Stiga offensıve wood nct,forhend haifu blue whale II,backhand tenergy 64

3)Timoboll spark düz sap,Bryce speed fx 2.1 kırmızı,Haifu whale power max.siyah

oyun tarzım sürekli atak.sizce hngisini almalıyım.Daha önce hep hazır raketlerle oynadım.Ondan dolayı bu tahta ve lastiklerin nasıl olduklarını bilmiyorum.İkinci el bu hazır kombinasyon raketleri bulabildim sadece.Bu yüzden bunlardan birini alacağım.Sizce hangisi en kaliteli ve iyidir benim için?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1)Stiga offensive wood nct ,forhend kırmızı stiga boost tc,backhend tibhar sinus sound

oyun tarzım sürekli atak.sizce hngisini almalıyım.Daha önce hep hazır raketlerle oynadım.Ondan dolayı bu tahta ve lastiklerin nasıl olduklarını bilmiyorum.İkinci el bu hazır kombinasyon raketleri bulabildim sadece.Bu yüzden bunlardan birini alacağım.Sizce hangisi en kaliteli ve iyidir benim için?

Stiga allround evolution, xiom vega euro 2.0 (çift taraflı) işinizi fazlasıyla görecek bir raket olur tahminimce. Bahsettiğiniz raketler sizin için hiç kullanışlı olmaz. İstediğiniz hiçbir hareketi yapamazsınız. Harcadığınız para boşa gider. Çağanın hiçbiri şıkkı tamamıyla doğruexcl.gif

Ekipman tavsiyesi isteyenler başlığı altında açılmış konuları incelerseniz bu konuda yazılmış birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. All+ yada off- bir tahta ve 1,8-1,9-2,0 mm kontrollü atak imkanı veren allround lastiklerle çok güzel bir raket oluşturabilirsiniz. Bu hep yazılıyor ama ilk kez kombi raket alacak kişiler üzerinde yeterince inandırıcı olamıyor malesef.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga allround evolution, xiom vega euro 2.0 (çift taraflı) işinizi fazlasıyla görecek bir raket olur tahminimce. Bahsettiğiniz raketler sizin için hiç kullanışlı olmaz. İstediğiniz hiçbir hareketi yapamazsınız. Harcadığınız para boşa gider. Çağanın hiçbiri şıkkı tamamıyla doğruexcl.gif

Ekipman tavsiyesi isteyenler başlığı altında açılmış konuları incelerseniz bu konuda yazılmış birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. All+ yada off- bir tahta ve 1,8-1,9-2,0 mm kontrollü atak imkanı veren allround lastiklerle çok güzel bir raket oluşturabilirsiniz. Bu hep yazılıyor ama ilk kez kombi raket alacak kişiler üzerinde yeterince inandırıcı olamıyor malesef.

Kesinlikle katılıyorum.Yapacağınız hatalı tercih size hem maddi hemde oyun zevki açısından zarar verecektir.Beğendiğiniz all+ veya off- bir tahta üzerine yine all+ veya off- 1.9 mm geçmeyecek lastikler takmanız sizin oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.Hazır raketten bir anda hızlı bir kombo rakete geçmenizi tavsiye etmem.Ama karar sizin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fakat raketi nereden alıp sonrada nasıl yapıştırırım malzemesini bilmediğim için ikinci el almak istedim.ikinci el hazır combo raket sadece bu sitede bulabildim.sadece bu üç raket satılıyordu bu sitede.Peki nereden toplayabilirim bu lastik,sünger ve tahtaları.Ve yapıştırmasını yapabilirmiyim ben?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Edebiyatta nasıl ki klasik romanları mutlaka okumak lazım ise, masatenisinde de klasik ve ünlü ekipmanları işin başında mutlaka kullanmış olmak gerekiyor. Bu yüzden sana primorac off- veya petr korbel tahta ile sriver fx 1.9 lastikleri tavsiye ederim. Fakat artık kolay bulunmuyor galiba. İkinci el rastlarsan kaçırma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ücüncü ekipmanı ben satıyorum ama sana onermem.tahta off - ama lastikler hızlı.bence de 1.9 daha mantıklı

allround bir ekipman alı ve bir sene kadar düzenli antrenman yaparsan sonra benimkini alabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Bunlardan hiçbirini alma fakat bi raket önerebilirim atak için ...

STİGA

Tahta = Clipper CR Forhand : Stiga Boost TS Backhand : Stiga Boost TS

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir anda extrem hizli bir tahta alinmaz tabikide hazir raketten gecince

ancak burada onemli nokta oyun stilin kadar haftada kac gun oynadigin

ben en kotu ihtimalle 6 gun oynuyorum. kotu bir hazir raketten imzamdaki rakete gectim.

1-1.5 hafta sonra raketi tamamen olmasada %90-95 kontrol edebiliyordum.

arada sirada hissediyorum raketi kontrol edememden dolayi sayi kaybediyordum.(%5-10)

bir diger onemli nokta ne kadar zamandir oynadigin yada egitim alip almadigin ?

bence raket tavsiyesini hep kullandigin hazir raketide alarak bir masa tenisi salonundaki gidip oradaki

iyi oyuncularla (iyi derken isi bilen antrenorluk yapan vs..) oynadiktan sonra onlardan almandir. istanbulda olsaydin ivtta veya fenerbahce veteranlari tavsiye edebilirdim.

ankarada oturan arkadaslardan raket tavsiyesi alabilecegin (backround u olan) salonlari ve kisileri ogrenirsen raket seciminden

kesinlikle (yukarida yazdigim onemli noktalarida oynadigin kisiye iletirsen.) memnun kalirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..