Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xiom Vega Lastikler

Guest harryalp

Recommended Posts

merhabalar foruma yeni katılıyorum ve size birkaç sorum olacak.Birincisi schlager carbon tahta üzerinde butterfly sriver g3 fx lastik var ama ben şuan tahtam için xiom vega serisi veya dhs hurricane serisi düşünüyorum sizin tavsiye edeceğiniz başka lastik varsa ve xiom vega serisinin istanbul da satan yerler varsa yada tanıdığınız yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbulda yok sadece fast spinde var ve tabii yurtdışındaki sitelerde...

peki istanbul da schlager carbon üzerine koyabileceğim ve maksimum spin ve hız alabileceğim sizin tavsiye edeceğiniz bir lastik var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki spin hız ve kontrol açısından tenergy serileri mi yoksa vega mı tenergy ise hangisi?

Tenergy daha hızlı, daha spinli, Vega'lar da daha yavaş ve biraz daha az spinli olduklarından daha kontrollü. Aslına bakarsanız o tahta ile oynuyorsanız artık kontrol sizin tekniğinizle alakalı bir durum olup çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsanız o tahta ile oynuyorsanız artık kontrol sizin tekniğinizle alakalı bir durum olup çıkıyor.

Kesinlikle katılıyorum.

Daha oncede solemıstım Vega europa lar guzel lastık. Kontrollu. Bıraz oynamıstım Vega Europa yla. Topu bırazcık yuksekden atıyor ve hata rıskını azaltıyor. Ama Schlager carbon uzerıne ne kadar ıyı olur orasını bılemıcem. Ben xiom fuga tahta uzerınde oynamıstım. Ama guzel lastık tavsıye ederım :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

amacım az bilek hareketiyle aşırı spin üreten bir lastik almak ama vega europe a daha çok kafam yatıyor.istanbul da bildiğiniz bu lastikleri satan yer varmı ?

hızlıtahta ve hızlı lastıkler herzaman hatayı artırır......tavsiyem xiom yanus

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

schlager üzerine vega pro ile arkadaşımla oynuyoruz. üstelik arkadaşımın prodan önceki lastiği tenergy 05 idi gördüğüm en iyi spin çeken amatörlerdendir, ben ise nimbüs soft ile pro öncesinde oynamıştım. tek şey söylemek gerekirse nimbüs ve tenergy 05 ten daha iyi,kontrollü,spinli ve dayanıklı. schlager üzerine pro ve europa çok iyi olur. selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

baracuda ile karsilastira bilir misin ??

baracuda vega lastıklerden daha spınlı bıldıgım kadarıyla. Ama Baracuda gercekten tam bır spın lastıgı. Bol spın ıstıyorsan Baracuda tavsıye edebılırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..