Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Tişörtü

turushanovgu

Recommended Posts

turnuva zamanı yaklaşıyor, günün anısına tişört yaptırmak istiyoruz, bu konudaki görüşlerinizi alabilirmiyim,

benim önerim;

o yaka tişört, arkada yuvarlak olarak www.masatenisi.org , altında da sporcu ismi, tişört renkleri olarak gri veya siyah veya lacivert veya kırmızı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam renkte tercihim 1. siyah, 2. kırmızı, 3. lacivert şeklinde. Yaka olarak bana V yaka daha şık geliyor.

turnuva zamanı yaklaşıyor, günün anısına tişört yaptırmak istiyoruz, bu konudaki görüşlerinizi alabilirmiyim,

benim önerim;

o yaka tişört, arkada yuvarlak olarak www.masatenisi.org , altında da sporcu ismi, tişört renkleri olarak gri veya siyah veya lacivert veya kırmızı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de V-Yaka olabilir, ya da yakası da olan V-yakalar var, onlardan olabilir. Yuvarlak yakalı tişörtler kalın boyunlu arkadaşlar için iyi olmayabilir, spin çekmeye çalışırken oksijen yetersizliğinden morarabilirler :)Cidden bence de ya V-yaka ya da geniş bir yakası olan yuvarlak yaka ferahlık açısından iyi olabilir.

Ana renk siyah ya da koyu gri güzel durur.

Arkadaşki masatenisi.org yazısı yuvarlak güzel fikir, bu yuvarlağın ortasında da bir raket bir top resmi, ya da iki raket bir top resmi olabilir.

Yazı beyaz, ortadaki resim yeşil olabilir. (ya da ikisi de yeşil)

Bu arada böyle bir logoyu photoshop'da dizayn edip gönderebilirim, ihtiyaç olursa...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz seneler önce yaptırmıştık. Lacivert veya siyah üzerine masatenisi.org yazıyordu ve çok şık olmuştu. Mutlaka bir fotoğrafı falan vardır. Bence polo yaka olsun ama maliyet düşünülüyorsa 0 yaka da olabilir ama V yaka pek istemem doğrusu...

http://www.masatenis...ost&attach_id=3

bu linkte yapılan ilk masatenisi.org tişörtünün fotoğrafı var...

Süpersin Ozan. Bu resmi eklemen iyi olmuş. En azından eskiden yaptırılan ve çok beğenilen tişörtlerimizin aynısını yaptırmak yerinde olur. Biz o dönem yuvarlak yaka çok kaliteli penyeye siyah ve lacivert olarak yaptırıştık. O zaman 2 tane almıştım ve hala da giyiyorum. Belki sadece turnuvamızdan turnuvamıza giyiyorum ama yine de hala ilk günkü gibiler. Kısacası iyi kalite penyeye iyi bir baskı teknolojisiyle yaptırılırsa çok iyi olur. Birde bedenler gerçek ölçülerinde olsun. Kalıp farkı vs. sebeplerden yanlış beden olursa hiçbir işe yaramaz... Yardım lazım olursa da İstanbul'dan destek sağlarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kalite arttıkça maaliyet de artacak, polo yaka ve kaliteli olursa fiyat yükselir,

ben herkese alternatif sunuyorum, yani tek renk olmak kaydıyla polo yaka, V yaka ve O yaka hazırlatabilirim, kim nasıl istiyorsa bedenini belirttiği takdirde o modele isim bastırıp hazırlatacağım,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce bir arkadaşımız çeşitli logolar tasarlamıştı ve 3 numaralı logosu oy birliği ile kabul edilmişti. Daha sonra da 3 numaralı logonun türevlerini yapmıştı. T-shirt rengine ve maliyete göre bu logonun renklerinden birini seçebiliriz.

http://www.masatenis...?showtopic=7506

Bisiklet yaka ve siyah renk olursa ve T-shirt'ün ön kısmının sol tarafına logomuzun küçük halini, sırt tarafındaki büyük logomuzun altına da isim yerine "7. Forum Buluşması" yazdırırsak süper olur kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eski tişörtteki gibi düz değil de yuvarlak düşünüyorum, isim yerine de rize open 2010 yazarsak daha kalıcı olabilir, siz ne dersiniz???

Rize open 2010 yerine 7. forum buluşması Rize 2010 yada forum buluşması rize 2010 daha anlamlı ve açıklayıcı olur gibime geliyor. Forum buluşmasının anısını ve yerin rize olduğunu hatırlatması açısından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rize open 2010 yerine 7. forum buluşması Rize 2010 yada forum buluşması rize 2010 daha anlamlı ve açıklayıcı olur gibime geliyor. Forum buluşmasının anısını ve yerin rize olduğunu hatırlatması açısından.

'' 7. Forum Buluşması Rize 2010 '' iyi gibi olmuş ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Örnek vermek gerekirse;

- 0 yaka ve siyah renk

- Logoda 2 renk (mavi top, beyaz raket ve yazı)

- Önde orta boy logo, arkada büyük boy logo

2vw5ul0.jpg

Buda güzel olmuş ön yüze masatenisi org logosu - arka yüze 7.forum buluşması rize 2010

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamanında bir logo seçtik fakat ne site ana sayfasında, ne forumda, ne de geçen seneki forum buluşmasında kullanmak nasip olmadı. Logo herkes tarafından çok beğenildi ve logo oylamasında %100'e yakın oy aldı. O yüzden bari bu seneki t-shirtlerde kullanalım ki hem yapan arkadaşa bir nevi teşekkür etmiş oluruz hem de zevkle giyeceğimiz bir t-shirt'ümüz daha olur.

Örnek siyah t-shirt dizaynında gösterdiğim logonun büyük hali :

nvuovo.jpg

Logoyu tasarlayan arkadaşın açtığı başlık :

http://www.masatenis...?showtopic=7506

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana cevap vermeye bilem gerek duymamışsınız ama galiba öyle bişey olması biraz zor

sevgili umur btf tişörtler biraz masraflı olacaktır, o yüzden biraz zor olabilir,

bu arada tişört konusunda tecrübeli arkadaşlar varsa (baskı ve fiyat konusunda) yardımcı olabilir, ortalama baskı dahil 15 lirayı geçmeyecek şekilde olmalı, yok derseniz ben burada piyasa araştırması yapmaya başlayacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şu siteye bi baksanız bu tişört uygun olmaz mı? Çin milli takımının kullandığı tişört. Li-ning marka büyük ihtimalle çakma ama yinede 18 dolar olması çok güzel ve toplu alımlarda indirim olur zannedersem.

http://www.prott.cc/gallery.php?id=97

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

arkadaşlar photoshop ve diğer resim işleme programlarından pek anlamadığım için pp sayfasına aktardığım tişört baskısını incelemenizi istiyorum, metinler siyah O yaka tişörtün arka kısmına basılacak, logo da tişört ön kısmına sol meme hizasına gelecek şekilde olacak,

tişörtleri sağolsun tufan yalçın bey ankarada hazırlatacak, ancak maliyet hesabı yapıldıktan sonra tişört ücretleri imalatçıya peşin ödeneceğinden vereceğim hesap numarasına haziran başına kadar havale yapmanız gerekmektedir,

logo rize 2010.ppt

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..