Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forehand Ime Yeni Lastik =)

KursaD

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar , abiler.

Forehand ime yeni lastik alacağım. DHS hurricane 2N kullanıyorum suan ama hiç memnun değilim. Spinleri ve şutları beni hiç tatmin etmiyor. 4 aydır tutturamadım. Ve avrupa lastiğinin benim için daha iyi olacagını dusundum. isabetli spinler , saglam sutlar ve karsıdan gelen atakları sağa sola dagıtabılecegım bı lastık arıyorum. Ben Donic Baracuda dusunuyorum. Sizin önerileriniz nedir ?. hazerspor ve fast-spin de fiyatı 65 tl ye kadar olan bir lastik önerirseniz sevinirim.

Bu arada tahtam 729 Bomb.

Saygılar ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic lastikleri hiç tavsiye etmem..Verilen paraya yazık..Baracuda içlerinde dayanıklılık olarak en iyisi gibi duruyor..Silver kullandım 2 sefer,ikisinde de pişman oldum..Evet güzel lastik ama 1 ay olmadan üst yüzey ölüyor..Benim siyah silver cam gibi oldu,antiden farksız saçma sapan toplar atıyorum bu ara maçlarda..F3 de ondan pek farksız değil bildiğim kadarıyla..O kadar yumuşak bir lastik alacaksa Vega Europa alsın daha iyi bence..Fiyatı da 65 lira..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 66 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..