Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiye Istiyorum...

Guest musty1547

Recommended Posts

-yaşım 25

-oyun seviyem bilmiyorum idare eder :)

-haftada 2-4 saat oynuyorum

-6 aydır sürekli her hafta oynuyorum

-stilim galiba all olacak

-masanın genellikle solundan servis(kesik düz servis)atıyorum ve masanın ortasında masaya yakın oynuyorum

-yeni başladığım için her türlü oyun oynuyorum (kesik düz spinli)

şuanda 7 katman 729 tahta ve lastik (max), teacher (max) kullanıyorum (hızlı toplara karşılık veremiyorum)

yakında imzadaki ekipmanı kullanacağım ve çok heyecanlıyım :)

1.sorum şu takiness c1 1.3 çok mu ince bana göre, yoksa daha kalın mı kullanayım?

2.sorum içimde şöyle bir korku var! yaşım 25 olmuş üniversite bitecek bu sene son, turnuvalara katılmak o heyecanı yaşamak istiyorum bundan sonra hangi turnuvalara katılabilirim? Biraz geç kaldım galiba başlamak için :)

3.sorum Bu yaştan sonra gelişimim nekadar olur? (antrenmana bağlı biliyorum fakat çok sık oynayamıcam kesin haftada 4-6 saat oynayabilrim) Birde bu masa tenisini küçüklükten başlayanlar var!! biz başladık 25 te :)

4.sorum Raket tutuşum doğru fakat atış tekniğim yanlış galiba bu zamanla oturur mu? oynadıkça mı düzelik yoksa eğitim alırsam mı düzelir?

Bu 2. msjım yeni katıldım aranıza 4 aydır foruma takılıyorum, sizin yazdıklarınızla masa tenisi hakkında bir sürü bilgi edindim bunlar için herkese teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

-yaşım 25

-oyun seviyem bilmiyorum idare eder :)

-haftada 2-4 saat oynuyorum

-6 aydır sürekli her hafta oynuyorum

-stilim galiba all olacak

-masanın genellikle solundan servis(kesik düz servis)atıyorum ve masanın ortasında masaya yakın oynuyorum

-yeni başladığım için her türlü oyun oynuyorum (kesik düz spinli)

şuanda 7 katman 729 tahta ve lastik (max), teacher (max) kullanıyorum (hızlı toplara karşılık veremiyorum)

yakında imzadaki ekipmanı kullanacağım ve çok heyecanlıyım :)

1.sorum şu takiness c1 1.3 çok mu ince bana göre, yoksa daha kalın mı kullanayım?

2.sorum içimde şöyle bir korku var! yaşım 25 olmuş üniversite bitecek bu sene son, turnuvalara katılmak o heyecanı yaşamak istiyorum bundan sonra hangi turnuvalara katılabilirim? Biraz geç kaldım galiba başlamak için :)

3.sorum Bu yaştan sonra gelişimim nekadar olur? (antrenmana bağlı biliyorum fakat çok sık oynayamıcam kesin haftada 4-6 saat oynayabilrim) Birde bu masa tenisini küçüklükten başlayanlar var!! biz başladık 25 te :)

4.sorum Raket tutuşum doğru fakat atış tekniğim yanlış galiba bu zamanla oturur mu? oynadıkça mı düzelik yoksa eğitim alırsam mı düzelir?

Bu 2. msjım yeni katıldım aranıza 4 aydır foruma takılıyorum, sizin yazdıklarınızla masa tenisi hakkında bir sürü bilgi edindim bunlar için herkese teşekkür ederim...

Hiç bir şey için geç değildir. Sizin kategorinizde de bir sürü turnuva oluyor. Ben Ortaokulda başladım ama bıraktım. Lisede pek oynamadım. Daha sonra 18 yaşında yani üniversitede tekrar başladım. 7 sene kadar devam ettim sonra 10 sene ara verdim tekrar başladım 2 sene evvel. Şu an yaşım 37. veteranım :).

Yarın Kırıkkale Kurum ve Kuruluşlararası Masa Tenisi turnuvası sonlanacak. Biz de şampiyonuz inşallah. Yani hiç bir şeyin sonu yok. Bir kaç ay evvel TAI de yani Ankarada veteranlar turnuvası vardı ve 70 üzeri birçok sporcu gördüm. Canavar gibi oynuyorlardı valla. Bu spor gerçekten çok zevkli... Devam ediniz ve turnuva heyecanını adrenalini yaşayınız.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem tahta hem de lastik olarak iyi seçim yapmışsınız.

sıkı antrenmanla ve raketi değiştirmemek şartıyla tabii ki oyununuzu ilerletebilirsiniz. bu sizin elinizde

teşekkür ederim

ekipman konusunda başkent üniversitesi masa tenisi eğitmeni olan umut hocamızdan tavsiye almıştım.

Hiç bir şey için geç değildir. Sizin kategorinizde de bir sürü turnuva oluyor. Ben Ortaokulda başladım ama bıraktım. Lisede pek oynamadım. Daha sonra 18 yaşında yani üniversitede tekrar başladım. 7 sene kadar devam ettim sonra 10 sene ara verdim tekrar başladım 2 sene evvel. Şu an yaşım 37. veteranım :).

Yarın Kırıkkale Kurum ve Kuruluşlararası Masa Tenisi turnuvası sonlanacak. Biz de şampiyonuz inşallah. Yani hiç bir şeyin sonu yok. Bir kaç ay evvel TAI de yani Ankarada veteranlar turnuvası vardı ve 70 üzeri birçok sporcu gördüm. Canavar gibi oynuyorlardı valla. Bu spor gerçekten çok zevkli... Devam ediniz ve turnuva heyecanını adrenalini yaşayınız.

Saygılarımla

Kırıkkale Kurum ve Kuruluşlararası Masa Tenisi turnuvasında da başarılar dilerim. Ayrıca başarılarınızın devamını dilerim. Dediğiniz gibi gerçekten çok zevkli bir spor... Devam etmek istiyorum, ilerde inş. sizler gibi iyi bir oyuncu olmak istiyorum.

Teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..