Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Dünya Sıralamaları Ve Sporcularımız

Bora

Recommended Posts

Mart ayı listesi itibariyle İlk 7 basamakta 6 çinli gözüküyor. Timo Boll aralarına sıkışmış fakat düşüşü sürüyor. Zhang Jike ve Xu Xin'in performanslarına bakılırsa gelecekte Timo'yu rahatça geçecekler gibi. Hao Shuai ve Chen Qi ise 10-13. basamaklar arasında gidip geliyor ama ne zaman ne yapacakları belli olmadığı için onları her an ilk 10 da görebiliriz. Ovtcharov, Mattanet, Baum, Kenta gibi isimleri de ilk sıralarda görmek dileğiyle..

129 (109) 1823 VANG Bora TUR

131 (132) 1817 ZENG Cem TUR

161 (unr) 1748 LI Ahmet ^ TUR

310 (312) 1481 JIANG Pengfei TUR

419 (407) 1362 MENGE Gencay TUR

Listenin alt sıralarında Türk sporcular var fakat sadece büyük milli takım oyuncularını aldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Kırıkın bahsettiği yeni puanlama sistemine geçilmiş. Bu durumda Hakan Kırıkın bazı düzenlemeler yapması lazım. Yada daha iyisi yapmasın, Mehmet Yılık dünya sıralamasında 21. olur böylece:))

Ben aslında tam tersini düşünüyordum;

Mehmet abi ayarında veya daha iyi bir oyuncu TT'ye üye olsa da puanlarımızı yukarıya doğru çeksek diye...

Yok mu sağda solda MA Long ayarında bir oyuncu, ratingde 2865 puandan başlatsak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben aslında tam tersini düşünüyordum;

Mehmet abi ayarında veya daha iyi bir oyuncu TT'ye üye olsa da puanlarımızı yukarıya doğru çeksek diye...

Yok mu sağda solda MA Long ayarında bir oyuncu, ratingde 2865 puandan başlatsak?

Puanlarınızı yukarı çekmek için Ma Long ayarında bir oyuncuyu ttratinge üye yapmak yetmez, bir de maç kaybetmeye ikna etmek lazım. Razı etmeye gerek yok, biz yeneriz diyorsanız o başka...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melek HU 43. sırada. Tamara BOROS ve Nikoleta STEFENOVA gibi yıldızların önünde görünüyor. Bu arada bayanlarda ilk 21 sırada uzakdoğulu veya uzakdoğudan devşirme oyuncular yer alıyor. Avrupadan en iyi bayan 22.sıradaki Romen Daniela DODEAN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..