Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Çin Lastikleri

Recommended Posts

Memo II & III, Apollo ve Xushaoafa 999 LSZ (Factory Tuned, Blue Sponge) isimli lastikleri çok merak ediyorum ama H2 ye fazlasıyla alıştığım için denemeye cesaret edemiyorum.

Masatenisinin en güzel yanı merak edip yeni ürünler denemektir. H2 Neo nun bunu yıkmasına izin veremezsin:))

Şaka bir yana, Xu Shao Fa LSZ factory tuned ı bende merak ediyorum. Hakkında olumlu şeyler okudum, elinden her iş gelir, solusyonlu globe999 a benziyor falan filan... Eğer merakına yenilip denersen bizimle paylaşmayı ihmal etme... Ben denerdim ama paketi açılmamış üç lastiğim var, önce onların icabına bakmam lazım:(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Yaklaşık 1 haftadan bu yana dhs'nin yeni çıkan lastiklerinden memo 1'i kullanıyorum..Öncelikle klasik çin lastiklerinden farklı bir lastik..Üst lastik ve sünger hurricane ve skyline serisiyle kıyaslanamayacak kadar yumuşak..Yüzeyi aman aman yapışkan değil,grippy diyeceğimiz türden..Atış açısı yüksek,spini harika..Ben çok beğendim açıkçası..Tenergy 05 kullanıp fazla kontrolsüz ve sert bulanlar için oldukça uygun ve ucuz bir alternatif..Hatta biraz daha ileri gidip (daha piyasaya çıkmamış)tenergy 05 fx in ucuz klonu(daha yavaşı) bile diyebilirim..Bende böyle bir intiba bıraktı..Alıp kullanan olursa bana hak verecektir..Dhs gerçekten orta seviyeye uygun bir lastik üretmiş sonunda..Hepimize hayırlı olsun :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Helal olsun DHS'ye.

Sonunda bize uyan bi lastik yapmış adamlar, vallahi bravo!

Toprağımsın Memo!!

Görünüşe göre Memo fh'e iyi gider. Bh için Haso, pütürcüler için de Hüso çıkarsa,

2 milim sünger kalınlığıyla beraber fiyat da yuvarlak hesap 10 dolar olursa bi zahmet,

milletçe bağrımıza basarız DHS'yi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 1 haftadan bu yana dhs'nin yeni çıkan lastiklerinden memo 1'i kullanıyorum..Öncelikle klasik çin lastiklerinden farklı bir lastik..Üst lastik ve sünger hurricane ve skyline serisiyle kıyaslanamayacak kadar yumuşak..Yüzeyi aman aman yapışkan değil,grippy diyeceğimiz türden..Atış açısı yüksek,spini harika..Ben çok beğendim açıkçası..Tenergy 05 kullanıp fazla kontrolsüz ve sert bulanlar için oldukça uygun ve ucuz bir alternatif..Hatta biraz daha ileri gidip (daha piyasaya çıkmamış)tenergy 05 fx in ucuz klonu(daha yavaşı) bile diyebilirim..Bende böyle bir intiba bıraktı..Alıp kullanan olursa bana hak verecektir..Dhs gerçekten orta seviyeye uygun bir lastik üretmiş sonunda..Hepimize hayırlı olsun :gulumse:

ben ucuz (en azından makul fiyatlı) ve çok bariz çin lastiği karakterlerini taşımayan bi çift çin lastiği almayı düşünüyodum. palio cj8000'e karar vermiştim ama eğer dediğiniz gibiyse ben memo 1 alacağım. haifu blue whale 2 de çok güzel memnunum ama hem kırmızısı yok hem de diğerlerine göre biraz daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:thup: +1

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha memo 2 ve memo 3 var. Memo 2 üstü yapışkanlı olmayan versiyonu. Süngeri biraz daha fazla ivme veriyor. Memo 3'ün oynanan kısmı yapışkan ve süngeri güçlü. kuduğum bir kişi bu lastiğin forhand için tasarlandığını yazmış. Haklı olabilir ama memo 2 ye bir şans verilebilir. Bu lastikleri kimyasal olarak etkileşiyor bu arada. Boosting için uygun.

</br>İlgilenenler için: dhs yeni lastiklerle yine bizi şaşırtacak. Ardı arkasına avrupa oyun tarzı için geliştirilmiş lastikler çıkacak. Söylentilere göre yeni çıkacak lastiği mark V HPS'nin muadili olacak. Çin milli takımının dipper 3 den sonraki bh alternatifi olsun diye bir uğraşısı var. Belki ucuz tenergy alternatifi lastikleri göreceğiz ve cebimiz gülecek. Temennim budur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amcam Çin e gitmişti tam dönmeye yakın haberim oldu memo 2 istemiştim ama bir yerde bulamamış onu , fazla da zamanı olmadığı için ne bulduysa almış. Bi geldi eski nesil h2 birsürü. Eşe dosta dağıttık. ama hala memo da gözüm kaldı doğrusu :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..