Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Yapıştırma Folyosu !

KursaD

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar , abiler . Oncelıkle herkese merhaba.

önümüzdeki hafta yeni lastik sıparıs vercem. Donic Baracuda. Ve bu lastıgın yanında da 1 adet lastik yapıstırma folyosu sıparıs vermeyı dusunuyorum. tek kullanımlık ve fıyatıda 4 tl . Hazerspor dan alacagım. Sızce bu folyoda bı sakatlık cıkarmı ılerde ? dayanıklı olurmu ? arkadasın puturlu lastıgıne bızzat kendı elımle yapıstırdım. Gayet basıt kullanımlı ve suana kadar da bır sorun cıkmadı. Ancak aynı sey klasık lastıkler ıcın de gecerlımı ? Fıkırlerınız nedır ?

Tesekkurler ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar , abiler . Oncelıkle herkese merhaba.

önümüzdeki hafta yeni lastik sıparıs vercem. Donic Baracuda. Ve bu lastıgın yanında da 1 adet lastik yapıstırma folyosu sıparıs vermeyı dusunuyorum. tek kullanımlık ve fıyatıda 4 tl . Hazerspor dan alacagım. Sızce bu folyoda bı sakatlık cıkarmı ılerde ? dayanıklı olurmu ? arkadasın puturlu lastıgıne bızzat kendı elımle yapıstırdım. Gayet basıt kullanımlı ve suana kadar da bır sorun cıkmadı. Ancak aynı sey klasık lastıkler ıcın de gecerlımı ? Fıkırlerınız nedır ?

Tesekkurler ..

Su bazlı yapıştırıcı kullanmanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..