Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combi Raket Tavsiye

rebel

Recommended Posts

siyah dhs skyline 2.0 mm, kırmızı milkway mercury2.2mm ve tahta dhs wind series carbon

yaklaşık 2 senedir filn oynuyorum.genelde fh,bh spin ve şut oynarım.o tarafımı geliştirmek istiyorum daha doğrusu. kesmeyi pek kullanmyorım.bana uygun mudur bu raket?

Lastikleri biliyorum, tahtayı kullanmadım ama özellikleri ve ağırlığına bakılırsa bu raket için şunu söyleyebilirim.

Sert, ağır, hissiyatı düşük. Oyun geliştirmek için uygun görünmüyor. Tabiki oyun düzeyiniz de önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar bende yeni bi raket almayı dusunuyorum tahta joola rossi carbon lastikler tibhar makss 2.6 mm ve 2.4mm fh spinlerim iyi ofansif oynuyorum bh kesmelerim iyi yine ofansif oynayabiliyorum. sizce raket uygunmudur ? yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zmn hrt li raketi alacam.bakalım inşallh iyi olur.

Sevgili Rebel,yarın okulda arkadaşlar ile idman yapacağız,eğer sende bize katılırsan, hem tanışmış oluruz,hem oyun stilin hakkında bilgi edinip, hemde bizim raketler ile oynayıp, kombi raketler hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olabilirsin..Raket almak için acele etme derim..Görüşmek üzere..Selamlar..

Tel:05052597683

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..