Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Da Masa Tenisi Oynamak İsteyenlerin Dikkatine..

Ersun

Recommended Posts

Arkadaşlar,uzun zamandır Bursa da masa tenisi oynamak isteyen arkadaşların serzenişlerini,birşey yapamamanın verdiği üzüntü ile takip ediyorduk..Süper ligde beraber mücadele verdiğimiz,Gökhan kardeşimin de girişimleri ile son 2 haftadır bizim de Süper lig maçlarımızı yaptığımız salonun Masa tenisi bölümü Sorumlusu,GSİM takımından Levent Hoca ile görüşülmüş ve isteyen arkadaşların Oraya yapacağı müracaat ile oynayabileceği söylenmiştir.Şu an 6 masa faal..

Aylık 50 TL dendi,fakat Levent Hoca ile görüşürseniz,zannediyorum fiyatta birşeyler yapılabilir..Herkese Selam..

Yer : Dikkaldırım Hüdavendigar Kapalı Spor Salonu

Müracaat : Levent Hoca tel :05322141904

Çalışma Saatleri:

Hafta Arası: Hergün : 16.00-21.00 arası

Hafta Sonu : Cumartesi: 13.00-18.00 arası

Pazar : 11.00-18.00 arası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu kişi başına mı masa başına mı(yani 2 kişi)?

Sevgili Kardeşim,

1.Verdiğim adrese gidip,ortamı gördünüzmü?

2.Veya verdiğim tel.no ile,yetkili Levent Hocayı arayıp,sordunuzmu?

Lütfen yerinizde oturup serzenişte bulunup durmayınız..Biraz hareket..Gidip,görüp,araştırmamız lazım..Ben buradan defalarca birçok arkadaşımızı okuluma davet ettim,ama gelen-giden yok!..Dün Bursa dan bir grup arkadaşla İstanbul veteranlar a gittik..Cebimizden belki yüzlerce TL harcadık..Ama inanın,orada kazandığımız tecrübe+güzel dostluklar,para ile ölçülemez..Masa tenisine gönül verdiysek,biraz fedakarlık yapacağız.. Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

..Dün Bursa dan bir grup arkadaşla İstanbul veteranlar a gittik..Cebimizden belki yüzlerce TL harcadık..Ama inanın,orada kazandığımız tecrübe+güzel dostluklar,para ile ölçülemez..Masa tenisine gönül verdiysek,biraz fedakarlık yapacağız.. Selamlar..

Ersun bey, dün akşam ben giderken siz duvar tarafında maç yapıyordunuz. Baktım ama görmediniz tabiki, haftaya gelirseniz belki masalar biraz daha sakin olur (olacak), oynarız umarım.

Ayrıca diğer konuda, 10 kişiden 9u yolu olmadı parayı bahane edip ancak soru sormakla kalıyor bu masa tenisinde...

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun bey, dün akşam ben giderken siz duvar tarafında maç yapıyordunuz. Baktım ama görmediniz tabiki, haftaya gelirseniz belki masalar biraz daha sakin olur (olacak), oynarız umarım.

Ayrıca diğer konuda, 10 kişiden 9u yolu olmadı parayı bahane edip ancak soru sormakla kalıyor bu masa tenisinde...

Selamlar

Sevgili Hakan Kardeşim,uzun zamandır masa tenisi için yaptığınız çalışmaları takdir ile takip eden biri olarak,sizinle tanışmış olmaktan büyük mutluluk duydum.Sporumuza yaptığınız tüm katkılar için,tüm masa tenisi severler adına,size teşekkür ederim..

Bu arada dün 4 galibiyet,3 mağlubiyet aldım..Umarım grupta kalırız.. :gulumse: İnşaallah bi aksilik olmaz ise, haftaya görüşürüz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece sormak için oraya gitmeye vaktim olmadı(öğrenci olduğumdan ve de evime çok uzak kaldığından).aramak yerine de burda sormak istedim.ama bu konu da çalışmadığımı söylemek de hakikati bayağı zorlamak olur.elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çabalalıyorum.bunun için de uzunca bi süre kulup yada yer aramıştım hala da arıyorum.yine de en azından yeni bi yer hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece sormak için oraya gitmeye vaktim olmadı(öğrenci olduğumdan ve de evime çok uzak kaldığından).aramak yerine de burda sormak istedim.ama bu konu da çalışmadığımı söylemek de hakikati bayağı zorlamak olur.elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çabalalıyorum.bunun için de uzunca bi süre kulup yada yer aramıştım hala da arıyorum.yine de en azından yeni bi yer hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Sevgili Rebel,biliyorsun ki biz eğitimciyiz..Seninle bu konuları daha önce de konuşmuştuk..

Maalesef sporumuzun kaderi bu..Okulumuzda senin gibi pırıl pırıl gençlere elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz ve çalışmayada devam edeceğiz inşaallah..

Daha önce de söylediğim gibi okulda hafta sonları dahil hemen hemen hergün çalışmalar yapıyoruz..Eğer vakit bulup gelirsen,hem tanışmış oluruz,hem de oyun stilin vs. hakkında daha yakından bilgi sahibi olursak,sana daha faydalı olacağımızı düşünüyorum..Her zaman beklerim..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz konu dışı olacak ama İstanbul'a gelip bize haber vermemen biraz ayıp oldu Ersun abi :(: Onur söylemese haberim olmayacaktı..Geleceğinizi bilsem ben de katılırdım turnuvaya..Biraz işlerim biraz da maddi sebeplerden ötürü katılamadım bu sefer..Eğer sizlerin geleceğini bilsem kesin orada olurdum..Oynamasam bile görüşme fırsatımız olurdu..İnşallah haftaya sizleri görmek için derneğe geleceğim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

... maddi sebeplerden ötürü ....

öğrenciye mutlaka indirim olmalı.

Kendimi yaşlılar turnuvasında zannettim nerdeyse ..

Gruplar full dolu olsa tamam da , illaki 1-2 eksik oluyor her defasında.

1-2 genç oynasa her grupta bu eksikler yerine fena mı olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umarım grupta kalırız

Evvela Allah düşürmesin tabi ama eğer grupta kalamayıp 6'ya düşerseniz Ersun hocam, gözünüzün yaşına bakmaz, herkes gibi size de yenilirim. Ben hiç 33 sayıyı birarada göremiycek miyim? weep.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Hakan Kardeşim,uzun zamandır masa tenisi için yaptığınız çalışmaları takdir ile takip eden biri olarak,sizinle tanışmış olmaktan büyük mutluluk duydum.Sporumuza yaptığınız tüm katkılar için,tüm masa tenisi severler adına,size teşekkür ederim..

Bu arada dün 4 galibiyet,3 mağlubiyet aldım..Umarım grupta kalırız.. :gulumse: İnşaallah bi aksilik olmaz ise, haftaya görüşürüz..Selamlar..

Teşekkür ederim Ersun bey. Grupta kalırsınız herhalde. Şimdi baktım da sizin grupta da hiç TT üyesi yokmuş. Gerçi bir H.Mehmet KAHRAMAN var ve TT'de Mehmet KAHRAMAN ismi geçiyor ama bu kişinin 9. gruptaki S.Mehmet KAHRAMAN olduğunu düşünüyorum. Fotoğraf da eklemediği için bu kişinin hangisi olduğunu bilmiyorum şu an.

Neyse sizin tekrar aktif olabilmeniz için bu haftasonu mutlaka 2-3 rating maçı yapalım bir şekilde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öğrenciye mutlaka indirim olmalı.

Kendimi yaşlılar turnuvasında zannettim nerdeyse ..

Gruplar full dolu olsa tamam da , illaki 1-2 eksik oluyor her defasında.

1-2 genç oynasa her grupta bu eksikler yerine fena mı olur?

Masa tenisine yatırım yapmak kimsenin derdi değil. Derneğimizi bir şekilde idare edelim gerisi yeter mantığı var. O yüzden bu kadar ince düşüneceklerini hiç zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ersun bey. Grupta kalırsınız herhalde. Şimdi baktım da sizin grupta da hiç TT üyesi yokmuş. Gerçi bir H.Mehmet KAHRAMAN var ve TT'de Mehmet KAHRAMAN ismi geçiyor ama bu kişinin 9. gruptaki S.Mehmet KAHRAMAN olduğunu düşünüyorum. Fotoğraf da eklemediği için bu kişinin hangisi olduğunu bilmiyorum şu an.

Neyse sizin tekrar aktif olabilmeniz için bu haftasonu mutlaka 2-3 rating maçı yapalım bir şekilde...

Hakan Bey,siz oradaki tt üyelerini tanıyorsunuzdur..Onlar ile de tanışıp,boş zamanlarda maç yaparsak çok iyi olur..

Ben burdaki üye olmayan arkadaşları da üye yapmaya çalışacağım..İstanbul-Bursa kaynaşması içinde çok iyi olur..İleride biz de sizi Bursa da ağırlarız İnşaallah..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evvela Allah düşürmesin tabi ama eğer grupta kalamayıp 6'ya düşerseniz Ersun hocam, gözünüzün yaşına bakmaz, herkes gibi size de yenilirim. Ben hiç 33 sayıyı birarada göremiycek miyim? weep.gif

:gulumse: Ongun Kardeşim,sizin maçlar pazar günleri olduğu için görüşemiyoruz..Cumartesi günü işin yoksa gelsene,hem görüşürüz hem de uygun ortam olursa hep beraber (Hakan,Onur..)rating maçları yaparız..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

smile.gif Ongun Kardeşim,sizin maçlar pazar günleri olduğu için görüşemiyoruz..Cumartesi günü işin yoksa gelsene,hem görüşürüz hem de uygun ortam olursa hep beraber (Hakan,Onur..)rating maçları yaparız..Selamlar..

Tabi ki gelirim hocam. Fakat özel maçlar için uygun ortam bulabileceğimizden şüphem var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi ki gelirim hocam. Fakat özel maçlar için uygun ortam bulabileceğimizden şüphem var.

En çok maç sanırım 2. grupta yapıldı ve 2 eksik oyuncu var. O grubun masalarını takip edin. Bir süre sonra 2 masadan en az biri boş kalır diye tahmin ediyorum. Bir de en baştaki masada genelde oynanmıyor. İlk haftalarda maç trafigi yoğun oldugu için o masayı da katıyorlar ama bu hafta boş kalması olasıdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Okul bitti... mezun olduk yazın Bursaya dönüyorum..Bursada son durum nedir?Ersun hocam oynuyomusunuz buluşup hala..Oynamıyosanız zorla buluşturup oynatırım artık sizi . : Dikkaldırım Hüdavendigar Kapalı Spor Salonu hala aktifmi üye olabilirmiyiz?

ben şahsen hafta sonları ve hafta içi bazı günler dikkaldırımda oynamaya hazırım eğer ii bir grup oluşturabilirsek daha da ii olur msn ve face im azkano@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..