Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uygun Kombinasyon Ne Olur ?

Guest sarperockk

Recommended Posts

Selam arkadaşlar..

2 yıldır masa tenisi oynuyorum çok profesyonel olduğum söylenemez.Forehand'de spin oynuyorum genellikle, spinlerimin iyi olduğunu söylerler ama dahada hizlandırmak istiyorum.Backhandim iste zayıf sadece savunma yap ıyorum spin oynayamıyorum savunmamda bile bazı eksiklikler var backhand'de..

Sizce bu koşullarda en uygun laslik(ler ne olur?

Şimdeden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle herkese selamlar ben raket yenilemek istiyorum ancak ne alacağımda çok kararsızım taha olarak stiga hybrid wood u dusunmustum ama bazı yorumlar sayesınde vazgectım ıyıkı o yorumlarıda yazmıslar spınlerım kuvvetlıdır genc erkeklerde yarısıyorum ust duzeyde bı raket almak ıstıyorum hızlı bı tahta ve spın ve hızı guclu olan lastık onerılerınızı beklıyorum teşekkur ederım herkese :)

bir de donik kullandıgın tahtadan memnunmusun bıraz acıklama yaparmısın lastık ve tahta hakkında bıraz bılgı verırsen cok sevınırım teşekkürler herkese

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle herkese selamlar ben raket yenilemek istiyorum ancak ne alacağımda çok kararsızım taha olarak stiga hybrid wood u dusunmustum ama bazı yorumlar sayesınde vazgectım ıyıkı o yorumlarıda yazmıslar spınlerım kuvvetlıdır genc erkeklerde yarısıyorum ust duzeyde bı raket almak ıstıyorum hızlı bı tahta ve spın ve hızı guclu olan lastık onerılerınızı beklıyorum teşekkur ederım herkese :)

bir de donik kullandıgın tahtadan memnunmusun bıraz acıklama yaparmısın lastık ve tahta hakkında bıraz bılgı verırsen cok sevınırım teşekkürler herkese

Tahtam güzel.Dwell time'ı az değil.Çok hızlı da değil(Yinede hızlı bir tahta).Bol hisli kontollü ama kesinlikle yavaş değil.Lastik broşürde dedikleri kadar hızlı değil.Ama yinede sriverlara göre çok daha hızlı.Diğer atak lastikleri kadar zıplak değil ama yinede zıplak bir lastik.Çok spinli.(Tenergylere yakın).Kontra spinler için tasarlanmıştır.Tenegy'lere kıyasla çok daha kolay kontrol edilebilen bir lastik.Senin oyununu bilemediğim için uygun olup olmayacağını söyleyemeyeceğim.Sonuç olarak benim kombom her topa spin çeken kişiler için hazırlanmıştır.Hızlı ve spinli bir kombo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtam güzel.Dwell time'ı az değil.Çok hızlı da değil(Yinede hızlı bir tahta).Bol hisli kontollü ama kesinlikle yavaş değil.Lastik broşürde dedikleri kadar hızlı değil.Ama yinede sriverlara göre çok daha hızlı.Diğer atak lastikleri kadar zıplak değil ama yinede zıplak bir lastik.Çok spinli.(Tenergylere yakın).Kontra spinler için tasarlanmıştır.Tenegy'lere kıyasla çok daha kolay kontrol edilebilen bir lastik.Senin oyununu bilemediğim için uygun olup olmayacağını söyleyemeyeceğim.Sonuç olarak benim kombom her topa spin çeken kişiler için hazırlanmıştır.Hızlı ve spinli bir kombo.

teşekkür ederim ben raketlerı gorerek ve deneyerek alamadıgım ıcın sıkıntı yasıyorum ınternetten soyluyorum ozellıklerıyle tam uyusmayan bır rakete denk gelırsem sıkıntı yasarım o yuzden onerılerı duymak ıstıyorum oyunum spıne dayalı hucumda ıyı yalnız bır eksık var bh spınler etkısız gıdıyor ayaklarım da bıraz yavas kalıyor bunları oynadıgım kısıler soyledı spın ve sutlar ıyı bunlara gore bır tahta ve lastık onerısı beklıyorum teşekkür ederim ıyı aksamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..