Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver G3 Fx + Balsa Carbon X5

Guest tngy

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba ... Sriver G3 FX + Balsa Carbon X5 kombinesi hakkında fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. dandoyda Balsa Carbon X5 82 Tl Sriver G3 FX de 60 Tl. Hepsi toplam 202 Tl oluyor. Sizce iyi bir fiatmı ? masaya yakın oynamayı seviyorum . fh le hucum bh le savunma yapmayı seviyorum . görüş ve önerilerinizi bekliyorum ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyun tarzını ve düşündüğün kombiyi baz alarak tavsiyede bulunmak isterim ;

yakın masa fh ofansif oynuyorsan karbon içermeyen off veya off- hızında tahta , lastik olarak fh için yumuşak veya orta sertlikte çok kalın olmayan, bh için xiom yanus önerebilirim,

geçen gün öğrencilerimiz için yaptığımız andro kinetic supreme off tahta üzerine 2.0mm innova ultra light lastikler çok hoşumuza gitti, hız, kontrol, top hissi tam istediğimiz gibi oldu, çok hızlı olmayan yakın ve orta masadan kontrollü hücum yapılabilen bir kombi, aynı zamanda çok da hafif oldu, bh için daha defansif ve daha yumuşak, hybrid özellikte xiom yanus 2.0 düşünebilirsin

andro supreme off tahtanın sap yapısı çok ince olduğundan el anatomisi büyük arkadaşlara pek tavsiye etmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..