Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Almayı Düşünüyorum, Lütfen Bi Yardımcı Olun !

Guest Oğuzhan0644

Recommended Posts

Arkadaşlar hazır raket almayı düşünüyorum, kontrollu atak yaparım, kesmelerim ve defansım normaldir, kaliteli ve uygun fiyatlı hazır bir raket almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım ? Şu seçeneklere de bakabilrisiniz :

-Butterfly Timo Boll Start M.T Raketi

-Butterfly Timo Boll Platin M.T Raketi

-Butterfly M.Maze Dash M.T Raketi

-Butterfly Kreanga Power M.T Raketi

-Butterfly Zoran Primorac 7000 M.T Raketi

Siz kendi bildiklerinizden de söyleyebilirsiniz. Öğrenciyim, yukarıda belirttiklerime göre uygun fiyatlı bir raket arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hazır raket hiç alma derim. Yukarıda saydığın raketler içerisinde en iyisi 7000'dir. Ama bir süre sonra lastiklerin kabaklaştığını topu tutmadığını göreceksin. Hazır raketten süngeri sökmekte ayrı bir derttir. Bir sürü uğraşırsın. Tahtasıda ağır ve kalitesizdir. Sitede 2. el raket satan arkadaşlar var. Temiz bir 2. al alırsan çok memnun kalırsın. Ama yine de tercih senin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Oğuzhan0644

Raket yaptırmayla pek uğraşmak istemiyorum, oyunculuğum da acemiler arasında profesyonele yakınım denebilir.İnternetten sipariş vererek hazır bir raket almayı düşünüyorum, oyun tarzımı da göz önünde bulundurursan en iyi 7000 mi diyorsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beden eğitimi öğretmenimi tavsiyem üzerine kendi öğrencilerine almıştı. Linkdeki 50 ytl lik kombinasyonu birkaç dakika deneme şansım oldum 7000 le kıyasla spin üretme ve kontrolde daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. http://www.fast-spin.com/KategoriDetay.asp?KategoriID=27 buradaki ekonomik kombinasyonları değerlendirebilirsin. Hazır geleceği sizin yapmanız gereken şiparişi vermek ve teslim almak olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7000 den iyidir diyosun yani. Kaliteli ama ucuz bişey istiyorum. 7000 i 68 TL ye gördm en son senin dediğin bu raketi eğer gerçekten 7000 den iyi olrk tawsiye ediosan alıcam.Fakat o site güvenilir midir? Kargoda bi problem çıkmasın?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim kendi değerlendirmelerime göre bir değil birkaç gömlek üstün. Ayrıca genel kanaat şudur. En kötü kombo raket en iyi hazır raketden iyidir, ekipman tavsiye konularını incelerseniz karar noktasında faydalı olacaktır .Düşünürseniz öğrencimin kullandığı 7000 için görüşebiliriz. Ancak kesinlikle tavsiyem kombo rakettir. Site güvenilirdir, tereddütsüz alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladım dediklerinizi. 55 TL lik raketin yorumlarını da gayet uygun buldum, raketi de tam kendime göre buldum,7000 i soruşturdum biraz pek beğenilmiyor, ama dediklerinizde sevdiğim nokta 7000 den daha kontrollu ve spinli olması.Site de güvenilir diyorsunuz. 55 TL lik Combo Raketi alıcam inşallah. Herşey için çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Bu forumdan yardımlar alarak hazır raket yerine kombinasyon raket yapman en güzeli olur. Fakat ıllakı hazır raket alcam dıyosan ıclerınde hepsını kullanmıs bırı olarak 7000 ı onerıyorum =)ama bence kombinasyon yap paranın karsılıgını alırsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Teşekkürler, 55 TL lik combo raketi aldım. Fast-spin.com daki :)

Hayırlı olsun. En iyisini yaptınız. 7000 den veya dıger hazır raketlerden daha ıyı oldugunu anlarsınız =) :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..