Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Lastikler

Recommended Posts

Andro Hexer+ : Andro Hexer ile aynı sünger fakat biraz daha yumuşak üst lastiği varmış, biraz daha hızlıymış.

Tibhar Grip-S : yapışkan ama hızlı bir lastik, kontrolü de iyiymiş. Süngeri hazır yapışkanlı geliyormuş anladığım kadarıyla, sadece 2.3 mm olacakmış

Butterfly Roundell Soft :

Butterfly Roundell Hard :

Butterfly Spinart :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsonov abimizin lastiği satışa çıkıyor demek en sonunda. Bakalım Haifu hanedanlığına bir darbe indirebilecek mi ? Spinart ismi de pek bir hoş olmuş umarım lastik de isminin manasını karşılar :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tibhar grip s Topu sıçratmıyor mu?Spinlimi hızlımı ... Yorumda bulunursanız sevinirim.

Üst yüzey nerdeyse yapışkan.

İlk günler sünger sert, sonraki günler sünger kendine gelip biraz yumuşayıp hızlanıyormuş.

Not: yabancı forumlardan okuduklarım bunlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Grip-s Çin'de üretiliyormuş Tuningli bir çin lastiği. Üst yüzey top tutuyor sünger ise sert. Tuningli lastikleri hiç düşünmüyorum bile çünkü tuning etkisi 1-2 haftada geçiyor ve ölü, atmayan bir lastik kalıyor geriye...

Evet , dediğin gibi tuningli. Gerçekten 1-2 hafta sonra işe yaramaz mı oluyor? Bu durumda sadece prof oyuncular için bir turnuvalık lastik oluyor herhalde bunlar? Şu an piyasada kullanılanlardan hangileri tuningli ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet , dediğin gibi tuningli. Gerçekten 1-2 hafta sonra işe yaramaz mı oluyor? Bu durumda sadece prof oyuncular için bir turnuvalık lastik oluyor herhalde bunlar? Şu an piyasada kullanılanlardan hangileri tuningli ?

Tuningli lastiklerin altında kalınca bir kauçuk tabaka oluyor. O kauçuk tabakalar Haifu lastiklerde fazladan elastıkiyet sağlıyor. Benim kullandığım 2009 ve 2010 model haifularda 3 aydır poşetinden hemen çıktıktan sonra performans halen değişmedi. Emin olmak içni yeni açılmış poşeteki lastkle kıyasladım beni çok şaşırttı. O lastikteki yapışkan tabakayı sökmemek gerekiyor. Sonra çok sertleşiyor hissi.

Grip-s deki tuning nasıldır bilmiyorum. Butterfly'ın hightune diye çıkardığı lastikler 1 haftada etkisini kaybediyordu mesela. Kullandıkları teknik nedir nasıldır bilmiyorum. İncelemek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neo hurricane 2 için konuşacak olursam, ilginçtir ki, 1 ay boyunca tuningsiz kullansanız bile eski hurricane 2 den farkedilir derecede topa hız kazandırıyor ve hissi tamamen ölü değil. 1 kat solüsyonlanmış hissi alabiliyorsunuz. o yüzden gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..