Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ağrı'da Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Anlaşıldı komtanım. Talimlere başladım. Emrettiğiniz gibi video da yaptım.

Kamera biraz uyduruktu, çekim de amatör işi olunca, videodaki halim bana pek benzememiş malesef.

Video linki aşağıdadır.

Rize'ye seni yenmek için geliyorum Tufan Hocam,

ama ne olur ne olmaz diye vasiyeti de yanıma alıcam tabe.

Ongun Yutupu açamadığım için vidyonu göremedim ama hissettimcool.gif . Sanırım masaja başlamışsın göbek eritme için bana masaj yapacağını sanıyorumlaugh.gif . Onada iyi çalış. Göbeğimi biraz eritmem lazım. Masajdan memnun kalırsam şu kale işini bi düşünürüz bakalım. Bide şu vidyonu biyerde girip izleyim merak ettim nasıl masaj çalışıyorsun göbeğe göbeğe...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Güzel Ülkemizin en doğusunda yer alan Ağrı ilimizi görmekten çok mutlu oldum.Kardeşim Cihan'ın( malatyalıcihan )yaptığı ev sahipliği bizleri mahçup etti.Ağrı İbrahim ÇEÇEN Üniversitesi olarak ilk kez bir masa tenisi turnuvası düzenlemeleri ve katılımcı sayısının 200 ün üstünde olması da ayrıca bir ilgi seline sergi oldu.Spor salonundaki 6 masa 2 gün boyunca birbirinden heyecanlı ve renkli müsabakalara sahne oldu.Van dan gelen ekip,çok istekli oyunlar çıkardı.Küçük Ahmet rakiplerine kök söktürdü.Genç Ramazan rakiplerini birbir yenerek finale kadar geldi.Eski Harp Okulu oyuncularından Okan,yine eski lig oyuncularından Yalçın'a takıldı.Organizasyon ilk olması münasebetiyle birkaç eksiğin dışında başarılı idi.Rektör Yardımcısının altın ödüllerini tribüne karşı sallayarak sahiplerine vermesi ise komik bir enstantanseydi.Organizasyonu Gazi Üniversitesinde oynamış olan arkadaşlardan Sabır Hoca ve İbrahim Hoca üstlenmişti.Çeyrek Finalde Metin kardeşim,yarı finalde yaşlı kurtlardan Orhan İnanlı ve finalde Ramazan kardeşim en uzak mesafeden ben geldiğim için maçları bana hediye ettiler.Ben ise,biraz şanslıydım :)

Orhan başta seni daha sonra turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyorum. Formdasın anlaşılan. Cihan iyi bakmış sana. Sana bakmaktan kendi oynayamamışlaugh.gif . Ama önemli olan beraber güzel vakit geçirmeniz. Zaten beni aradığınızda kıskanmadım değil dry.gif . Bensiz gezip tozduduz oralarda neyse tekrar kutlarım Orhan seni...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvalarda her maç sonrası yenilen ouyncuları bir süre izler, söylediklerine kulak kabartırım. Bahaneleri şahane bulurum. bu turnuvada da duyduklarım:

1. masalar biraz kısa. 2. adam 400 milyonluk raketle oynuyor abi. 3. antrenman yokki bizde (adam çok çalıştığı için kazanmıyor mu zaten) 4. her gün oynadığım adam, oyunumu biliyor ( benim ki), 4. sen kontrollü oyna dedin ben de öyle oynadım. 5. keşke bayan olsaydık, onalrın maçları kolaymış, 6. o kadar yoldan sonra yorulduk, 7. baktım çocuk efendi, istekli de , hevesi kırlmasın dedim ( en komiği, ama adam çok ciddiydi söylerken) 8. hakeme laf hiç eksik olmaz zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tür organizasyonların artması dileğiyle. Organizasyonu hazırlayan ve uzak illerden dahi müsabakalara teşrif eden arkaşlarımı tebrik ediyorum. Dereceye girmek ayrı bir beceri tabiki. Birinci olan CHAMP(ORHAN) arkadaşımı da kutluyorum. BÜTÜN MASA TENİSİ SEVENLERE SELAMLAR.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan başta seni daha sonra turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyorum. Formdasın anlaşılan. Cihan iyi bakmış sana. Sana bakmaktan kendi oynayamamışlaugh.gif . Ama önemli olan beraber güzel vakit geçirmeniz. Zaten beni aradığınızda kıskanmadım değil dry.gif . Bensiz gezip tozduduz oralarda neyse tekrar kutlarım Orhan seni...

Teşekkür ederim.Formda olduğum hususunda haklısın Tufan abi.Bu aralar bana denk gelmemeni tavsiye ederim :) Cihan kardeşimde bu sene kendini çok geliştirmiş.İleleyen zamanlarda daha iyi olacağına inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tür organizasyonların artması dileğiyle. Organizasyonu hazırlayan ve uzak illerden dahi müsabakalara teşrif eden arkaşlarımı tebrik ediyorum. Dereceye girmek ayrı bir beceri tabiki. Birinci olan CHAMP(ORHAN) arkadaşımı da kutluyorum. BÜTÜN MASA TENİSİ SEVENLERE SELAMLAR.

Teşekkür ederim Cengiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Keşke sizde gelseydiniz Tufan hocam.Orhan hocama iyi bakmaya çalıştım elimden geleni yaptım..Vandan gelen 2 arkadaş daha vardı deniz ve ramazan onlarıda misafir ettim..Bide siz gelseydiniz dünyalar benim olurdu..Sebebini gerçekten bilmiyorum ama gizli bir hayranınız oldum:)

Rizede buluşmak üzere...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Teşekkür ederim.Formda olduğum hususunda haklısın Tufan abi.Bu aralar bana denk gelmemeni tavsiye ederim :) Cihan kardeşimde bu sene kendini çok geliştirmiş.İleleyen zamanlarda daha iyi olacağına inanıyorum.

Teşekkürler Orhan hocam.. Kendimi biraz geliştirdim.Keşke imkan olabilsede kendimi geliştirip Tufan hocamla korakor bir maç yapabilsem.Ama öyle gözüküyorki Tufan hocam bastonla gezeceği yıllarda onu yenebilirim ancak:)

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir turnuvayı geride bıraktık. Gerçekten burada Ağrı'da masda tenisini geliştirmek ve yaygınlaştırmak adına turnuvanın başarılı olduğuna inanıyoruz. Mesela, Ağrıda orta seviyeli masa tenisi oynayan 3-4 kişinin dışına çıkmazken(en azından bizim ulaşabildiklerimiz bu kadardı) bu turnuva sayesinde gizlendikleri yerden çıkan gerçekten iyi oyuncularla tanıştık ve turnuva sayesinde onlara ulaşmış olduk. Ben her turnuvada olduğu gibi yine şampiyona yenilmekten kurtulamasam da 2 günde Orhan Hocamdan çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Bu benim için çok önemli bir kazanç. Bunların dışında bizi kırmayıp taa Malatya'dan gelen ve ağırbaşlılığı ile herkesin hayranlığını kazanan Orhan Altay'a, Van'dan katılan ve turnuvaya renk katan yaklaşık 10 kişilik gruba, turnuvanın düzenlenmesine öncülük eden Sabır Ertekin'e ayrıca bu organizasyona katılımın bu denli yüksek olmasında büyük payı olan Metin ve Cihana çok teşekkür ediyorum. Belki de ileriye doğru küçük çaplı bir lig bile düzenleyebiliriz burada. Turnuva sayesinde burada o potansiyelin olduğunu gördük.. Lütfullah Bey (ibesiroğlu) nun da gözlemleri de gerçekten takdire şayandı. Hepsini olmasa da birkaç tanesini ben de sağdan soldan duymuştum. (Özellikle bayanlar kategorisindeki altına göz dikenler çoğunluktaydı:)

Ağrı'dan herkese saygılar, selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir turnuvayı geride bıraktık. Gerçekten burada Ağrı'da masda tenisini geliştirmek ve yaygınlaştırmak adına turnuvanın başarılı olduğuna inanıyoruz. Mesela, Ağrıda orta seviyeli masa tenisi oynayan 3-4 kişinin dışına çıkmazken(en azından bizim ulaşabildiklerimiz bu kadardı) bu turnuva sayesinde gizlendikleri yerden çıkan gerçekten iyi oyuncularla tanıştık ve turnuva sayesinde onlara ulaşmış olduk. Ben her turnuvada olduğu gibi yine şampiyona yenilmekten kurtulamasam da 2 günde Orhan Hocamdan çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Bu benim için çok önemli bir kazanç. Bunların dışında bizi kırmayıp taa Malatya'dan gelen ve ağırbaşlılığı ile herkesin hayranlığını kazanan Orhan Altay'a, Van'dan katılan ve turnuvaya renk katan yaklaşık 10 kişilik gruba, turnuvanın düzenlenmesine öncülük eden Sabır Ertekin'e ayrıca bu organizasyona katılımın bu denli yüksek olmasında büyük payı olan Metin ve Cihana çok teşekkür ediyorum. Belki de ileriye doğru küçük çaplı bir lig bile düzenleyebiliriz burada. Turnuva sayesinde burada o potansiyelin olduğunu gördük.. Lütfullah Bey (ibesiroğlu) nun da gözlemleri de gerçekten takdire şayandı. Hepsini olmasa da birkaç tanesini ben de sağdan soldan duymuştum. (Özellikle bayanlar kategorisindeki altına göz dikenler çoğunluktaydı:)

Ağrı'dan herkese saygılar, selamlar.

Erdem kardeşim teşekkür ederim.Sizlerin ( Erdem,Cihan,Metin )Ağrıda olmanız,Ağrı Masa Tenisi için büyük şans diye düşünüyorum.İlerleyen zamanlarda çok daha önemli organizasyonlara ve başarılara imza atacağınız hususunda şüphem yok.Sizleri 7. Forum buluşmasında da mutlaka görmek istiyorum.Ağrının ping pong sesleri Rizede de yankılansın :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..