Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ağrı'da Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Bu yazışmaların hepsinin hesabı Rize'de sorulacak ikinizede. Çalışacağınıza buralarda vakit geçirin bakalım. Uzar böle giderse sizin askerliğiniz. Antrenman yaptığınıza dair videoları görücem burada yoksa bittiniz siz. Beni yenemezseniz ikinizide Rize kalesinden aşağı atar sonra masa tenisi eğitim zaiyatı olarak kayda geçerim. Hadi marş marş antrenmanamad.gif .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest malatyalıcihan

Bu yazışmaların hepsinin hesabı Rize'de sorulacak ikinizede. Çalışacağınıza buralarda vakit geçirin bakalım. Uzar böle giderse sizin askerliğiniz. Antrenman yaptığınıza dair videoları görücem burada yoksa bittiniz siz. Beni yenemezseniz ikinizide Rize kalesinden aşağı atar sonra masa tenisi eğitim zaiyatı olarak kayda geçerim. Hadi marş marş antrenmanamad.gif .

Emredersiniz Komutanım....Hemen antremanlara başlıyorum.En yakın zamanda video çekip yayınlıyacam komutanım.Ama yine de Rize Kalesinden aşağıya atılma konusunu bi kez daha düşünseniz..Sizi yenmek için 5 sene daha çalışmalıyım...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak etme Üstad ben yarın Ağrı Dağı eteğinde Cihan a masa tenisi tekniklerini içeren talimler yaptırırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amanın! Acilen antrenman partneri aranıyor.

Turushan hocam Rize'de kale var mıdır? Çok yüksek midir bu kale?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Ongun Hocam ben varım partner olarak :) olmamı... Zaten Orhan hocam geliyor Ağrıya ben ondan ders alıcam...Sonra gelir bide Ongun hocam senden ders alırım off offf kim durabilir benim önümde artıkın....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın dakibetini merak edenler için ilk günü çok güzel geçti. 50 kişiye indirebildik kadroyu ancak. Katılım 200 kişi olunca biraz zor oldu organizasyon ama yarın çok daha güzel ve zevkli maçlar olacağına eminim. Ama bence Orhan Hoca(champ) kazanacak gibi duruyor. Dişli rakipler yok değil ama yine de buradakilerin içinde onu zorlayacak kimse yok. Bekleyelim ve görelim.

Ağrıdan herkese selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Askerliğimi Rize'de yaparken en sevdiğim yerdi kale. Çay içip o kadar yüksekten denizi seyretmek rahatlatıyordu beni. Eh geleneği bozmam artık 14 sene sonra kaleden önce seni atarım sonra çayımı içer rahatlarım. Ongun hala antrenman yapacağına araştırma yapıyorsun kale varmı falanranting.gif . 4 ayın var. Rizede beni yendin yendin yoksa kaleyi ben gezdireceğim sanalaugh.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Askerliğimi Rize'de yaparken en sevdiğim yerdi kale. Çay içip o kadar yüksekten denizi seyretmek rahatlatıyordu beni. Eh geleneği bozmam artık 14 sene sonra kaleden önce seni atarım sonra çayımı içer rahatlarım. Ongun hala antrenman yapacağına araştırma yapıyorsun kale varmı falanranting.gif . 4 ayın var. Rizede beni yendin yendin yoksa kaleyi ben gezdireceğim sanalaugh.gif

Anlaşıldı komtanım. Talimlere başladım. Emrettiğiniz gibi video da yaptım.

Kamera biraz uyduruktu, çekim de amatör işi olunca, videodaki halim bana pek benzememiş malesef.

Video linki aşağıdadır.

Rize'ye seni yenmek için geliyorum Tufan Hocam,

ama ne olur ne olmaz diye vasiyeti de yanıma alıcam tabe.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlaşıldı komtanım. Talimlere başladım. Emrettiğiniz gibi video da yaptım.

Kamera biraz uyduruktu, çekim de amatör işi olunca, videodaki halim bana pek benzememiş malesef.

Video linki aşağıdadır.

Rize'ye seni yenmek için geliyorum Tufan Hocam,

ama ne olur ne olmaz diye vasiyeti de yanıma alıcam tabe.

Tufan hocayı masa tenisinde yenemeyeceğini anlayınca konuyu başka bir şekilde çözmeye karar vermişsin. Kesinlikle yerinde bir kararclapping.gif

(Göbekten aşağı vurmak yok)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Tufan hocayı masa tenisinde yenemeyeceğini anlayınca konuyu başka bir şekilde çözmeye karar vermişsin. Kesinlikle yerinde bir kararclapping.gif

bencede...

tufan hocam sizi yenmeye değilde sayı almaya gelsek olmaz mı... Ama inanın oyunumu çok geliştirdim süpriz yapabilirim takım maçlarında çünkü 3. torbada olacağım.ondan dolayı takımıma güven veririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bencede...

tufan hocam sizi yenmeye değilde sayı almaya gelsek olmaz mı... Ama inanın oyunumu çok geliştirdim süpriz yapabilirim takım maçlarında çünkü 3. torbada olacağım.ondan dolayı takımıma güven veririm.

Aynı takıma düşersek pek bişey değişmez. Takıma güveni sen verirsin, ben geri alırım. Sonuç yine aynı olur. Sen 2. torba ben 3. torba olsak yine farketmiyo. Nası yaparız bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün vuruşları Tufan hocanın göbeğine yapıcam. Öyle gözükmese de en zayıf yeri orası olmalı.

Göbeğine göbeğine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Aynı takıma düşersek pek bişey değişmez. Takıma güveni sen verirsin, ben geri alırım. Sonuç yine aynı olur. Sen 2. torba ben 3. torba olsak yine farketmiyo. Nası yaparız bilmiyorum.

ongun hocam valla size ne cevap vereceğimi bilmiyorum öyle güzel cevaplar veriyosunuz ki altında eziliyorum:)onun için ben susuyorum ilk söylediğim lafı geri alıyorum . susma sustukça sıra bana gelmeyecek konuştukça sıra bana gelecek :):):)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun hocam valla size ne cevap vereceğimi bilmiyorum öyle güzel cevaplar veriyosunuz ki altında eziliyorum:)onun için ben susuyorum ilk söylediğim lafı geri alıyorum . susma sustukça sıra bana gelmeyecek konuştukça sıra bana gelecek :):):)

Heyooo! Kaçırttık... kaçırttık...

Bana bakma sen, boşver. Niye susuyomuşsun? Susma. Sustukça sıra bana gelir, konuştukça konuşurum bak. İnsanlar da bıkar, foruma girmez işitme engelliler için haber bülteni filan seyrederler. Kim naapsın sadece benim konuştuğum forumu, ben bile girmem o zaman. Konuş sen konuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Maçlar sona erdi...

Sıralama

1)ORHAN ALTAY

2)RAMAZAN TANYILDIZ

3)Yakup

Ben ise son 16 rakip içinde ramazan ile eşleştim 3-1 yenildim... Turnuvanın en çekişmeli maçı idi.(ilk set: 11/9 ramazan aldı) (ikinci set:12/10 ramazan aldı. ben 10/8 önde iken bu seti verdim :asabi: ) (üçüncü set:11/7 ben aldım.) (dördüncü set: 11/9 ramazan aldı)

Orhan hocam her zamanki gibi süperdi.Karşısına çıkanı toz duman etti.

saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan hocamı canı gönülden tebrik ediyorum.Hiç set vermeden bu başarıya ulaşmış.Ama Orhan kardeşime 'Sen Bizim oralara gelirsin!!!!!'(yani Karadenize) diyor ve antremanlarına daha da hız vermesini bir arkadaşı olarak temenni ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok güzel 2 gün geçirdik. 450 km ye deydi doğrusu. Ben Sevgili Cihan ve Metin İtanımaktan çok memnun oldum. Hem tavırlarıyle hem de sporculuklarıyla alkışları hakettiler, benim kaprislerime katlanmaları da cabası. AyRICA Sabır Hoca ve iBrahim Bey e de teşekkür etmek gerek. Gerçekten bence de en güzel maç Cihan ın elendiği maçtı. Ben 2. turda elenirken 9 yaşındaki oğlum 4. tura kadar çıktı. bir çok kişi gelecek vaadeetiğini söyleyince bize de züğürt tesellisi oldu. Erdem in Bh leri çok beğendim. Orhan hoca nın oyunculuğu yanında soğukkalnlığı takdire şayandı. bir de şehir merkezindeki köşe lokantadaki sütlü kadayıf, şu ana kadar abartmadan söylüyorum yediğim en güzel kadayıftı, Bursa çiçek ızgaranın kinden bile.

selam ve sevgil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlar sona erdi...

Sıralama

1)ORHAN ALTAY

2)RAMAZAN TANYILDIZ

3)Yakup

Ben ise son 16 rakip içinde ramazan ile eşleştim 3-1 yenildim... Turnuvanın en çekişmeli maçı idi.(ilk set: 11/9 ramazan aldı) (ikinci set:12/10 ramazan aldı. ben 10/8 önde iken bu seti verdim :asabi: ) (üçüncü set:11/7 ben aldım.) (dördüncü set: 11/9 ramazan aldı)

Orhan hocam her zamanki gibi süperdi.Karşısına çıkanı toz duman etti.

saygılarımla...

Katılan tüm arkadaşları tebrik ederim..Cihan kardeşime ve Orhan hocama da ayrıca alkışlar.. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de katılanları ve dereceye girenleri kutluyorum..Bu tarz turnuvaların artması ve masa tenisinin tüm ülkede yaygınlaşması dileğiyle..

Sevgili Çağan,millet turnuva bulamazken,siz İstanbul lular bıktınız herhalde..:gulumse:

Cumartesi Fenerbahçe veteranlarda seninle aynı grupta olduğumu öğrenince sevinmiştim,seni tekrar göreceğim için..Ama sen yoktun..Hayrola..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tarz turnuvaların artması ve masa tenisinin tüm ülkede yaygınlaşması dileğiyle..

Her yaştan ve her seviyeden oyuncunun katılabileceği turnuva sayısı çok az. İstanbul ve Ankara'daki özel dernekler dışında turnuva düzenleyen yok. İl temsilcilikleri teşvik amaçlı tüm Türkiye'den gelen katılımcılarla yılda 1 kere il birinciliği dışında turnuvalar düzenlese ne güzel olur aslında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel Ülkemizin en doğusunda yer alan Ağrı ilimizi görmekten çok mutlu oldum.Kardeşim Cihan'ın( malatyalıcihan )yaptığı ev sahipliği bizleri mahçup etti.Ağrı İbrahim ÇEÇEN Üniversitesi olarak ilk kez bir masa tenisi turnuvası düzenlemeleri ve katılımcı sayısının 200 ün üstünde olması da ayrıca bir ilgi seline sergi oldu.Spor salonundaki 6 masa 2 gün boyunca birbirinden heyecanlı ve renkli müsabakalara sahne oldu.Van dan gelen ekip,çok istekli oyunlar çıkardı.Küçük Ahmet rakiplerine kök söktürdü.Genç Ramazan rakiplerini birbir yenerek finale kadar geldi.Eski Harp Okulu oyuncularından Okan,yine eski lig oyuncularından Yalçın'a takıldı.Organizasyon ilk olması münasebetiyle birkaç eksiğin dışında başarılı idi.Rektör Yardımcısının altın ödüllerini tribüne karşı sallayarak sahiplerine vermesi ise komik bir enstantanseydi.Organizasyonu Gazi Üniversitesinde oynamış olan arkadaşlardan Sabır Hoca ve İbrahim Hoca üstlenmişti.Çeyrek Finalde Metin kardeşim,yarı finalde yaşlı kurtlardan Orhan İnanlı ve finalde Ramazan kardeşim en uzak mesafeden ben geldiğim için maçları bana hediye ettiler.Ben ise,biraz şanslıydım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..