Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ağrı'da Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Turnuva 13-14 Mart tarihlerinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi kapalı spor salonunda hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde 4 ayrı masada yapılacaktır. Maçlar eleme usulüne göre yapılacaktır. Başlama saati 9.30 olup yaş sınırı yoktur. Turnuvaya son kayıt tarihi 11 Mart perşembedir. Turnuva İbrahim Çeçen Üniversitesi sponsorluğunda yapılacak olup katılım ücretsizdir. Turnuvada dereceye girenlere aşağıdaki ödüller verilecektir:

1. Tam altın + plaket

2. Yarım altın + plaket

3. Çeyrek altın + plaket

4. Plaket

İlgilenenler 0542 372 83 46 nolu telefondan veya erdemtexas@hotmail.com' dan bilgi alıp kayıt yaptırabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Turnuva 13-14 Mart tarihlerinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi kapalı spor salonunda hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde 4 ayrı masada yapılacaktır. Maçlar eleme usulüne göre yapılacaktır. Başlama saati 9.30 olup yaş sınırı yoktur. Turnuvaya son kayıt tarihi 11 Mart perşembedir. Turnuva İbrahim Çeçen Üniversitesi sponsorluğunda yapılacak olup katılım ücretsizdir. Turnuvada dereceye girenlere aşağıdaki ödüller verilecektir:

1. Tam altın + plaket

2. Yarım altın + plaket

3. Çeyrek altın + plaket

4. Plaket

İlgilenenler 0542 372 83 46 nolu telefondan veya erdemtexas@hotmail.com' dan bilgi alıp kayıt yaptırabilirler.

mersinden agrıya ya da adanadan agrıya gelindiginde ne kadar suruyor? ve otogardan universiteye gidis ne kadar surer?bilgilendirebilirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında o soruyu benim size sormam gerekirdi. İlk mesajınızda bir miktar istihza sezinledim. Eğer böyle bir niyetin yok da tamamen ciddi bir şekilde sorduysan ben yanlış anlamışım demektir.

selamlar

acıklıyım isterseniz.ilk mesajınıza hayıflandım ama ikinci mesajınız barıs cubugu icin daha ılımlıydı.

ben hic agrıya gitmedim.o yuzden herhangi bir sehirden agrı ne kadar surer bilmiyorum.universitede turnuva duzenlenecegine gore haliyle baska sehirlerde yasayan ve orda okuyan birileri vardır.ulasım konusunda bana yardımcı olabilir diye dusundum.masatenisine birseyler katma adına agrıda düzenlenen bir turnuvaya gitmek istanbuldaki turnuvaya katılmaktan daha cok sey katar diye düsündüm.ve firsat bulabilirsem 1 günlügüne de olsa gitmeyi düsündüm. ama cuma aksamı cıkıp yetisme sansım yoksa gitmemin de bir anlamı yok dedim.

sualimi bu düşünce tarzindan yola cıkarak degerlendiriseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili kardeşim,

Mersinden buraya gelmek akıl karı değil. Tahminimce en azından 15 saat sürer:) O kadar yoldan sonra da maç yapılmaz; ayriyetten geri dönüşü de var bunun. Hasan bey size gelince Ağrı da bu iş ile ilgilenen 2 kardeşimiz var. Sağlık meslek yüksekokulunda ve üniversitede zaman zaman oynuyorlar. Onlarla haberleşebiliriz istersen. Ayriyetten ben Eleşkirtteyim. Kapım her zaman açık ne zaman istersen beklerim. Turnuvaya gerlisen tanışma imkanımız olur herhalde. Herkese selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Syn Ibesiroglu,

Van'dan gelecek arkadaşlara da çok sevindim. Malatya'dan da 2. ligde oynayan birkaç kişi geliyormuş. Anlaşılan çok zevkli ,çekişmeli ve güzel maçlara sahne olacak. Artık bu işi birileri yüklenmeliydi. Ağrı için büyük bir atılım olduğunu düşünüyorum ben bunun. Yeni oyuncular arasında kaynaşma, tanışma ortamı olacak. Bu tip girişimler olmazsa, masa tenisi adına çok büyük bir gelişme olacağını zannetmiyorum burda. Onun için bu tip girişimlerin biz ve sayın büyüklerimizin de el birliğiyle devamının geleceğini düşünüyorum.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

1)Ağrıda yapılan turnuvada ödülü arttırmaya çalıştık ama olmadı... Üniversitenin şuanlık verebileceği ödül bu kadarı ile kalmakta ama bu turnuvayı düşünen geliştiren ve faaliyete geçiren Sabır Ertekin hocamıza çok teşekkür ediyorum. Forum üyesi değildir kendisi inşallah onuda üye yapıcam..:)

2)Keşke sadece Vandan değil Edirneden İstanbuldan İzmirden de gelebilen abilerimiz kardeşlerimiz olsa çünkü bu turnuva şuana kadar ağrıda yapılacak en düzenli ve en çok katılımlı turnuva olacağını sanıyorum.. Bana göre katılım 200 kişiye yakın olur...

3)Bu arada adana yada mersinin ne kadar uzak olduğunu soran arkadaşımıza yaklaşık 12 ile 14 saat arası sürer..Ama bu süre o kadar önemli değil önemli olan arabanın ne zaman hareket edeceğidir...

4)Ağrıya gelecek olupta konaklama sorunları (başka bir sorunda olabilir aklıma gelmiyor) olan arkadaşlarıma yardımcı olabilirim... Memurlarsa öğretmen evlerinden yer ayırabilirim ucuz bir fiyata.... Yani sözün özü elimden geleni yaparım...:)

5)Forumdan tanıdığım Bora , Tufan Yalçın,lbesiroglu,Burak86,Ongun ve ismini sayamadığım nice hocalarımızında katılımlarını dört gözle bekliyorum...(çünkü onlardan öğreneceğim çok şey var)

6)Masa sayısı 4 olarak belirtilmiş ama masa sayısı 6 da olabilir...

7)Özellikle bayan katılımcı sayısı az olacaktır ve başka illerden bayan sporcuların gelmesinide isteriz..Onların maçlarıda buradaki bayanların masa tenisine çekeceğine inanıyorum... Ağrıda bayan olarak oynayan çok nadir sadece raket tutmasını bilirler.Bundan dolayı orta seviyede oynayan birinin ödülü alacağına inanıyorum...

8)Daha belirtmek istediğim çok şey var ama bu kadarlı yeter bana ulaşmak isterseniz turnuvaya adını yazdırmak isteyenler 0505 801 72 78 nolu telefondan bana ulaşabilirler...

Sevgilerle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5)Forumdan tanıdığım Bora , Tufan Yalçın,lbesiroglu,Burak86,Ongun ve ismini sayamadığım nice hocalarımızında katılımlarını dört gözle bekliyorum...(çünkü onlardan öğreneceğim çok şey var)

Burada bir yazım hatası olmuş, düzelttim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa sayısı 4 denmiş, belki 6 olabilirmiş. Katılımın fazla olacağı gözönüne alınınca, masa sayısı çok az değilmi. Turnuva anca 2 günde biter herhalde.

Bununla beraber böyle turnuvaların düzenleniyor olması gerçekten umut verici. Devamını ve yayılmasını umut ediyorum. Sonucuda merak ediyorum. Herkese başarılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:):) ongun hocam bu mutevazilik nereye kadar usta olmak yada ustad olmak masa tenisinde derece yapmakmıdırki benim için üstadsınız siz kendinizi öyle görmesenizde....

Peki Cihan, madem öyle, teşekkür ederim.

Ama eğri oturalım doğru konuşalım dersen, ben üstadlık mertebesinden çok uzaktayım.

Fazla mütevazı olma, doğru sanırlar diye bir söz vardır ya, benimkisi o hesap.

Bir de forumda çenesi düşük biri olduğumdan, tanımayan insanlar beni gözünde büyütebiliyor.

Mesela benden ekipman tavsiyesi isteyenler oluyor bazen.

Oysa benim ekipman konusundaki bütün bilgim, genel kaideler ve harcıalem bir iki şeyden ibarettir aslında.

İyi bir oyuncu da değilim.

Kendimi iyi bir oyuncu olarak görmüyorumla falan ilgisi yok durumun.

Ben masa tenisini iyi oynayamıyorum nokta.

Acı ama gerçek.

Yapamadığım bir sürü vuruş var.

Teknik bozuk. Ayaklar felç. Taktik desen hak getire.

Maçta düşünmeden, harala gürele oynuyorum.

Hadi bunların hepsini geçtik diyelim,

bende iyi bir masa tenisçide olması gereken en temel şey eksik.

Son buluşmada Tufan hocaya rica ettim, sağolsun bana 40-50 tane servis attı.

Hiçbirini doğru dürüst karşılayabildiğimi hatırlamıyorum.

Bu ne demektir?

Ben daha topu tanımıyorum demek değil midir?

E o zaman nerde kaldı benim üstadlığım?

Üstadlık bunun neresinde?

Cevap ver Cihan! Susma!

imstupid.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bunlar sizin soru tarzı cevaplarınız...

1)Peki Cihan, madem öyle, teşekkür ederim.

2)Ama eğri oturalım doğru konuşalım dersen, ben üstadlık mertebesinden çok uzaktayım.

3)Fazla mütevazı olma, doğru sanırlar diye bir söz vardır ya, benimkisi o hesap.

4)Bir de forumda çenesi düşük biri olduğumdan, tanımayan insanlar beni gözünde büyütebiliyor.

5)Mesela benden ekipman tavsiyesi isteyenler oluyor bazen.

6)Oysa benim ekipman konusundaki bütün bilgim, genel kaideler ve harcıalem bir iki şeyden ibarettir aslında.

7)İyi bir oyuncu da değilim.

8)Kendimi iyi bir oyuncu olarak görmüyorumla falan ilgisi yok durumun.

9)Ben masa tenisini iyi oynayamıyorum nokta.

10)Acı ama gerçek.

11)Yapamadığım bir sürü vuruş var.

12)Teknik bozuk. Ayaklar felç. Taktik desen hak getire.

13)Maçta düşünmeden, harala gürele oynuyorum.

14)Hadi bunların hepsini geçtik diyelim,

15)bende iyi bir masa tenisçide olması gereken en temel şey eksik.

16)Son buluşmada Tufan hocaya rica ettim, sağolsun bana 40-50 tane servis attı.

17)Hiçbirini doğru dürüst karşılayabildiğimi hatırlamıyorum.

18)Bu ne demektir?

19)Ben daha topu tanımıyorum demek değil midir?

20)E o zaman nerde kaldı benim üstadlığım?

21)Üstadlık bunun neresinde?

22)Cevap ver Cihan! Susma!

Teker Teker cevap vericem ongun ustam:)...Bunlarda benim soru tarzı cevaplarım...

1)Ne demek hocam ben teşekkür ederim...

2)Bana göre uzak değilsiniz yada şöyle sölim bana göre üstadsınız nede olsa bende iyisiniz...

3)Siz yanlış değilsinizi ki değil mi?...

4)Sizi tanımayan sayısı azdır tanımayanlarda gözünde büyütmezler dediğim gibi mütavazi birisiniz...

5)Evet bende sizden tavsiye isteyebilirim...:)

6)Benim o kadarda da bilgim yok off all nedir daha düne kadar bilmiyordum...

7)Benden iyisiniz...

8)Buna bişi diyemem o sizinle alakalı:)

9)Siz masa tenisini benden iyi oynuyorsunuz nokta virgül ünlem.... :fildir:

10)Benim acım sizinkinden daha büyük o zaman:)

11)Benim yapabildiğim vuruş sayısı barmakla sayılır...

12)Abi bu dediklerin masa tenisinde uygulanıyormuydu ben onu bilmiyorum taktik futbolda olur:)

13)Valla düşünmek için zaman yok zaten 1 saniye bile sürmüyo topun gidiş gelişi:)...

14)Tabiki gerçek sizde kabul ettiniz zaten o kadar boşuna yazdım ama neyse :hehehe::hehehe::hehehe:

15)hıııı

16)Tufan hoca dediniz hazır ol vaziyetine geçtim..

17)Zaten Tufan hocadan bahsediyoruz normaldir... yakında sırt üstü servis atacak :hehehe:

18)Bilmem...

19)değildir...

20)Sizin üstanlığınız işte burada:):):)

21)Bana göre halen üstadsınız...

22)Susmadım sustukca sıra bana gelecek çünkü...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

22)Susmadım sustukca sıra bana gelecek çünkü...

Saygılarımla...

Bravo Cihan, iyi denemeydi. İddia makamı olarak benim ifadelerimi bana karşı kullanıp savunmamı çürütmeye çalışıyorsun ama tereciye tere satamayacağını bilmen gerekirdi.

Soru 1- Şu an senden daha iyi olduğumu nereden biliyorsun? Boynuz kulağı çoktan geçti belki?

Soru 2- Ben şimdi "Hayır sen daha iyisin" diye iddia etsem ne olacak? Senin ifadene karşı benimki. Bu durumda haklı olduğunu nasıl ispatlayacaksın? Elinde belge var mı?

Soru 3- Birinden daha iyi olman seni onun üstadı yapıyorsa şayet, bu durumda herkes herkesin üstadı olmuş oluyor öyle değil mi? Çünkü masa tenisinde dün yendiğin oyuncuya yarın yenilebilirsin kolayca. Al takke ver külah üstadlık el değiştirsin dursun, olur mu öyle şey?

Soru 4- Eğer gerçekten masa tenisinde, oyuncular arası ast-üst ilişkisinin mevcudiyetine inanıyorsan ve bu hiyerarşik yapılanma içersinde Tufan hocanın general rütbesine haiz olduğunu varsayarsak, buna bir itirazının olmayacağını tahmin ediyorum, o zaman sen er olursun ben de erbaş. Üstad müstad değil. Tufan hocayı görünce de sıkıysa selam vermeyelim. Yakar valla masa tenisçiliğimizi!

Şimdi çavuşun olarak emir veriyorum: -Asker! Şınav vaziyeti al! 20 şınav çekilecek! Çek!

İddia makamı iddialarından vazgeçmediği takdirde tanıkların dinlenmesine geçilecektir.

Konuyu da pitch ettik bu arada.

Sevgiler, saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..