Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Takımı

Bora

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce ortaya böyle bir fikir atılmıştı fakat sadece espriden ibaretti. Aslında bu fikir hayata geçirilmesi imkansız bir fikir değil bence. Biraz özveriyle herşey mümkün. Mytabletennis.net takımı bunun bir örneğidir. Neden biz de yapmayalım? Bu forumda 5000 üyemiz ve içlerinde bir çok yetenekli oyuncu arkadaşımız mevcut. Terfi ligi ve eğer çıkılırsa 2. lig için bir miktar para (yol & konaklama masrafları vs.) gerekiyor. Takıma seçilen arkadaşlar masraflarını kendileri karşılarlarsa zaten bir sorun olmaz. Diğer türlü, siteye alınacak reklamlarla ya da bağış sistemiyle de karşılanabilir diye düşünüyorum. Bence ayıp olmaz. Bunu yapan bir çok site var. İsteyen destek olur, isteyen olmaz. Önemli olan somut adımlar atmak. Ben bu fikre olumlu bakıyorum. Belki bu sayede masa tenisi camiasına farklı bir renk getirebiliriz.

Peki sizin düşünceleriniz neler? Sizce bu fikir hayata geçirilebilir mi?

Gelin bu konuyu geniş halde ele alalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olursa şayet, 3 asil, 5000 yedek oyuncu ve 250 lisanslı antrenörden kurulu takımımızla terfi ligi salonuna öyle bir giriş yaparız ki, moğol istilasından farkı olmaz. Güzide camiamıza renk katmayı boşver, altını üstüne getiririz. Takım antrenmanlarını da Konya Ovası'nda yaparız artık. Neden olmasın? Varsa bir babayiğit...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olursa şayet, 3 asil, 5000 yedek oyuncu ve 250 lisanslı antrenörden kurulu takımımızla terfi ligi salonuna öyle bir giriş yaparız ki, moğol istilasından farkı olmaz. Güzide camiamıza renk katmayı boşver, altını üstüne getiririz. Takım antrenmanlarını da Konya Ovası'nda yaparız artık. Neden olmasın? Varsa bir babayiğit...

ongun abi küçük düşünme, büyük düşün !

terfide 3takım, 2.ligte 3takım 1.ligte 3takım süperligtede 3takım ,düşünsene 1de arkanda 5000 kişi seyici (tabi salon varsa) avrupayı bile sallarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

emmi giriş güzel değil ama sonuçun güzel.. ben ongun abinin mesajlarını hep okumuşturum o küçük düşünmez mantıklı olanı düşünür.... senin dediğin gibi 1. 2. süper ligde 3 takım diyorsun keşke olsa güzel olur... Ama kaç kişi elini taşın altına kor burada 5000 üye var ama hangilerinin maddi durumu çok iyi genel olarak üniversite öğrencisi lise öğrencisi ile dolu değil mi kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emmi giriş güzel değil ama sonuçun güzel.. ben ongun abinin mesajlarını hep okumuşturum o küçük düşünmez mantıklı olanı düşünür.... senin dediğin gibi 1. 2. süper ligde 3 takım diyorsun keşke olsa güzel olur... Ama kaç kişi elini taşın altına kor burada 5000 üye var ama hangilerinin maddi durumu çok iyi genel olarak üniversite öğrencisi lise öğrencisi ile dolu değil mi kardeşim :)

Aman efenim rica ederim. Hem herkesin fikrine saygımız sonsuzdur. Bilmiyorum, eğer ben hep mantıklı olanı düşünüyorsam gerçekten, sorumlusu Uzay Yolu'ndaki Mistır Sıpak'tır muhtemelen. Zamanında diziyi biraz fazla seyretmiş olabilirim. Büyük düşünmek kilo yapıyor bende. Sevmiyorum. İstiyorum ki benim yerime sizin gibi gençler büyük düşünsün. Ayaklar yere basarken, büyük düşünebilme işini kaptınız mı, ne sizin sırtınız yere gelir artık, ne de memleketin. Umudumuz sizsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aman efenim rica ederim. Hem herkesin fikrine saygımız sonsuzdur. Bilmiyorum, eğer ben hep mantıklı olanı düşünüyorsam gerçekten, sorumlusu Uzay Yolu'ndaki Mistır Sıpak'tır muhtemelen. Zamanında diziyi biraz fazla seyretmiş olabilirim. Büyük düşünmek kilo yapıyor bende. Sevmiyorum. İstiyorum ki benim yerime sizin gibi gençler büyük düşünsün. Ayaklar yere basarken, büyük düşünebilme işini kaptınız mı, ne sizin sırtınız yere gelir artık, ne de memleketin. Umudumuz sizsiniz.

clapping.gif
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle masatenisi.org spor kulübü derneği adı altında toplanılmalı ve dernek tüzüğü oluşturulmalı, tüzük oluşturduktan sonra dernek tescili almak gerekiyor, ayrıntılarını tam bilmiyorum, dernekler yönetmeliğinde http://www.dernekler.gov.tr/ bulunabilir, başkan ve yönetim kurulu, üyeler, muhasebe defteri, gelen evrak giden evrak , mühür gibi işlemler için gönüllü bir araştırmacı gerekiyor whistling.gifwhistling.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Sevgili Ongun Abi yine o büyük patlamalarından birini yapmışssın. Şahsen böyle bir takımda oynamak gurur verici olur. Düşünsenize elinizi havaya kaldırıyorsunuz ve 5000 kişinin aynı anda CHOOOOO die bağırması. Sırf bunun için takımın 1. oyuncusu olmak içini sabah akşam çalışırım. Finans konusuna gelince 5000 kişi ayda 50 tl verse bayağ bi kaynak olur :)

Hehehe .... İşin şakası bi yana güzel bir düşünce :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üye sayısı 5.000 ama yazışan sadece "5" kişiyiz. Şu sayı biraz daha artsa da konuya herkes iştirak etse daha iyi olacak...Takım kurma ve dernekleşme işlemini ben biliyorum ve takıldığım zaman bilgi alabileceğim çok kıymetli tanıdıklarımda var. Ancak yapılacak iş; derneği ve takımı kurmak değil, devam ettirmek ve süreklilik sağlamak. Biz süperlig maçlarını bile izleme gitmeyip evde pinekleyen bir toplum olmuşken nasıl olacakta dernek toplantılarına geleceksiniz?!!(Biraz iğneleyeyim ki bakalım nasıl cümlelerle döneceksiniz..)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üye sayısı 5.000 ama yazışan sadece "5" kişiyiz. Şu sayı biraz daha artsa da konuya herkes iştirak etse daha iyi olacak...Takım kurma ve dernekleşme işlemini ben biliyorum ve takıldığım zaman bilgi alabileceğim çok kıymetli tanıdıklarımda var. Ancak yapılacak iş; derneği ve takımı kurmak değil, devam ettirmek ve süreklilik sağlamak. Biz süperlig maçlarını bile izleme gitmeyip evde pinekleyen bir toplum olmuşken nasıl olacakta dernek toplantılarına geleceksiniz?!!(Biraz iğneleyeyim ki bakalım nasıl cümlelerle döneceksiniz..)

İnsan Çuvaldızı Kendine İğneyi Başkasına batırırmış...İğne yerine yanlışlıkla Çuvaldızımı sapladın bizlere .?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..