Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çayeli Turnuvası ( 6-7 Mart)

Recommended Posts

şimdi aldığım habere göre bu cumaresi-pazar çayeli'de turnuva düzenlnecektir, ayrıntıları öğrendikçe buradan bildireceğim, herkes davetlidir blink.gif

Benimde aklımdan geçiyordu, Emre Abi'yi anınca bu aralar çayelinin kurtuluşu olduğunu hatırladım :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömercim trabzon tayfasına sen haber verirsin artık, bu hafta sonu zaten idmana gelecektin, şansına ayaklarının altına turnuva seriyoruz, geçenki turnuvadan daha iyi sonuç alman dileklerimle

Ulaşabildiklerime haber veririm. Turnuvayı ayağıma sermenize de çok sevindim açıkçası :lol: Aynı dileklerle... Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben Masa Teni'si Turnavasına Katılmak , istiyorum ama ben'im yaş'ım 12 o yüz'den okulumuz Masa Teni'si Takım'ındaydım ama Takım bozuldu o yüz'den bireysel olarak katılmak istiyorum biliyorsanız bilgilendirirmisiniz...? İstanbul içi olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam kurtlar sofrasında bizi yanlız mı bırakacaksınız, yerler valla bizi whistling.gif

doktorum orası senin evin.evsahibi olduğun yerde senin borun öter. :whistle: ben derece yapacağına inanıyorum.başarılar dilerim.tabi sadece sana değil herkese.

bu arada adem hocam katılıyor mu ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva sonuçlanmıştır, dereceye girenleri ve katılan herkesi kutluyorum, 28 mattra tekrar buluşmak dileğiyletpdance.gif

1) şener bayrak ( trabzon )

2) turushan övgü ( rize )

3) ahmet karataş ( trabzon )

3) mustafa akyüz ( trabzon )

3.lük 4.lük maçları oynanmamıştır, ahmet şampiyona yenildiği için ilk olarak onu yazdım, mustafacım sakın alınmayasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şener daha iyi oynadı, kendisini özellikle tebrik ediyorum, artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz bonus.gif

ben bu maçla birlikte uzun tırtıl safyasını uzun bir süre kapatıyorum, bundan sonra mavi-yeşil sahalarda daha farklı eseceğim whistling.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dereceye girenleri tebrik ederim. Katılım bu sefer az oldu, kendi aramızda yaptık turnuvayı, seviye olarak daha üstün olan 8 kişi zorlanmadan çeyrek finale kaldı. Ben çeyrekte Mustafa Akyüze yenilip evimin yolunu tuttuğumdan yarı final ve finali izleyemedim ama Ahmet Karataş'tan birincilik bekliyordum. Finallerin daimi adamı Şener de bekleneni yapmış. Turushan Abi'yi artık pistlerde düz lastikle görmek istiyoruz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dereceye giren ve katılan arkadaşları tebrik ederim. Biz de gelmek isterdik ama bu sefer olmadı.

Ekstra kutlamalar : "Şener bravo :) Turushan Hocam, tebrik ederim, lastik konusundaki kararına da sevindim. Ahmet ve Mustafa sizi de tebrik ederim. Anladığım kadarıyla Ömer ve İbrahim Hocam da katılmışlar. Onlara da bir daha ki sefere derece olur inşallah diyelim :)"

28 Mart ta görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağolasın adem hoca, inan karara ben de çok sevindim smile.gif farkında değilsin belki, geçen trabzon turnuvasında çift taraz düzle başlamış fakat kombi ağırlığı nedeniyle rahatsız olup düzü sökerek tekrar uzun tırtıl takmıştım, turnuva öncesinde de çift düzle antrenman yapmadığım için adaptasyon sorunu yaşadım, şimdi 28 marta kadar bu şekilde çalışıp oyunu daha farklı kuracağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..