Jump to content
Masatenisi.org Forum

Elazığ'da Masa Tenisi

Guest fulyacan

Recommended Posts

Daha önce amatör olarak masa tenisi oynadım. Sevdiğim ve ilgi duyduğum bir spor. Yalnız Elazığda oynayacak bir yer ve arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bu konuyla ilgili bildiğiniz bir kurum ya da kulüp varsa ve beni bu konuda bilgilendirebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce amatör olarak masa tenisi oynadım. Sevdiğim ve ilgi duyduğum bir spor. Yalnız Elazığda oynayacak bir yer ve arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bu konuyla ilgili bildiğiniz bir kurum ya da kulüp varsa ve beni bu konuda bilgilendirebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Merhaba,

Pazar günü Ahmet Aytar kapalı spor salonunda (hükümet konağı bitişiği) kurumlar ligi müsabakaları devam edecek. Saati ile ilgili duyuru sitemizde yapılacak. http://www.mtelazig.com

Orada bayan-erkek birçok seviyeye uygun arkadaş bulabilirsiniz.

Başka sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Pazar günü Ahmet Aytar kapalı spor salonunda (hükümet konağı bitişiği) kurumlar ligi müsabakaları devam edecek. Saati ile ilgili duyuru sitemizde yapılacak. http://www.mtelazig.com

Orada bayan-erkek birçok seviyeye uygun arkadaş bulabilirsiniz.

Başka sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

çok teşekkür ederim. saatini öğrendiğinizde yazabilirseniz memnun olurum. hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

tavsiye ettiğiniz siteden öğrendim sağolun.

bu ahmet aytarın yerine yeni spor salonu yapıldımı biz Ata Selçuk ile oynardık belki tanırsınız. Bu arada üniversitenin masa tenisi konusunda çalışmaları yok mu ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu ahmet aytarın yerine yeni spor salonu yapıldımı biz Ata Selçuk ile oynardık belki tanırsınız. Bu arada üniversitenin masa tenisi konusunda çalışmaları yok mu ?

Ahmet Aytar hala dimdik ayakta :P

Her gün yıkılacağı iddiaları dolaşmaya devam ediyor, yerine çok katlı otopark ve üzerine de park yapılacakMIŞ. !!!

Yeni bir spor salonu yapıldı, Abdullahpaşa tarafında, ancak henüz hizmete açılmadı.

Üniversitenin masa tenisi çalışmaları var, BESYO öğrencilerine masa tenisi dersi(!) veriliyor. :P

Ata Hoca artık oynamıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..