Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Ankara Buluşmasına Katılma şartları!

PingPongMan

Recommended Posts

Sayın Forum Üyeleri, Sevgili Arkadaşlar;

Bu yıl Ankara'da 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Forum Buluşmasının organizasyonundan sorumlu komitenin dün olağanüstü toplanarak aldığı kararlar uyarınca, buluşmaya katılma şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

Forum Buluşması Katılma Şartları:

1) 31.03.2005 tarihi itibariyle en az 6 aydır Masatenisi.org forum üyesi olmak,

2) foruma (sohbet ve anket forumları hariç) en az 100 mesaj atmış olmak,

3) bu 100 mesajın toplamının en az 3000 kelimeden oluşması (mesaj başına ortalama 30 kelime olarak düşünüldü)

4) son 5 yıldır lisanslı olarak bir kulüpte masa tenisi oynuyor olmak,

5) muhtardan son 6 aydır aynı yerde ikamet ettiğini gösterir ikametgah belgesi,

6) savcılıktan iyi hal kağıdı,

7) 2 adet vesikalık, 1 adet boy fotoğrafı,

8) Masatenisi.org forumundan başka bir foruma üye olmamak (üyeliği tespit edilenler diskalifiye edilecektir)

9) 100 YTL katılım harcı yatırmak (buluşma günü nakden tahsil edilecektir)

konuyla ilgili anlayışınızı rica eder, saygılar sunarız...

Organizasyon Komitesi adına

PingPongMan

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir 1 Nisan şakası olmuş ping. :hehe:

1 nisan şakası olduğu kesin ama çok da iyi olmamış...aslında bazı maddeler üzrine biraz daha iyi düşünülse çok daha gerçekçi ve inandırıcı olurdu...hatta 1-2 hafta da şaka olduğu açıklanmayıp bu konuda neler konuşulduğuna bakılabilirdi..neyse umarım seneye sağlam şakalarla bizleri karşılarsın ping :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman anlaşılırdı ama  :fildir:

Ping

Haa, 100 YTL isini koyunca anlasilmadi cunku... :D: :P:;):

Yine de ilk 3-4 maddede biraksaydin geyik uzardi... :)) Ama saka cok basarili anlasilmasina ragmen...

Arsun giving right of Sezar to Sezar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haa, 100 YTL isini koyunca anlasilmadi cunku...  :D:P:  ;):

Yine de ilk 3-4 maddede biraksaydin geyik uzardi... :)) Ama saka cok basarili anlasilmasina ragmen...

Arsun giving right of Sezar to Sezar

sağol Arsun,

maksat, anlaşılmasıydı zaten...

işin doğrusu, en başta anlaşılmayacak şekilde hazırlayacaktım maddeleri; ilk birkaç maddeyi de (senin de doğru tahmin ettiğin gibi) buna yönelik olarak hazırladım; ancak, sonra düşündüm de, zaten, forum buluşmasıyla ilgili başlık altında bile hala daha "buluşma olacak mı", "ne zaman olacak", "kim katılabilir", "üye olmak şart mı" vs. gibi sorular soruluyor, şimdi bir de bunu ciddiye alırlarsa ortalık iyice karışabilir, sonra işin işinden çıkamam, ayıkla pirinci taşını durumuna düşmeyeyim dedim, neme lazım; o yüzden sonraki maddeleri cıvıttım biraz ;): (bu nedenle, şakayı başarılı bulmayanlar bile olmuştur).

Ping the in fact sending a message with the April Fool's Day joke Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla ping açıkçası ben pek başarılı bulmadım...bir şey yapıldığında en iyisi yapılmaya çalışılmalıdır...üniversite yıllarında kazandığım bir alışkanlıkla şakalar konusunda ince eler sık dokurum ve gerçekçi olmasına çabalarım -ki tüm üniversitelerde eşek sudan gelinceye kadar uzatılır şakalar..- ama yine de bizleri düşünüp bu özel günün de hatırına böyle bir girişimde bulunduğun için seni yürekten kutluyorum..kendime de kızıyorum niye benim aklıma bunu yapmak gelmediği için... kıskancım görüldüğü üzere...umarım forumda tanışırız herkesle... :gulumse: :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..