Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzon Open Of Turkey

Recommended Posts

Turnuvanın erken finali ya da yarı finali diyebiliriz. Abdullah Kemal'i tebrik ediyorum çok güzel bir oyun sergiledi. Diğer setler daha çekişmeli geçti hele ki 4. set 17-15 bitti. (Abdulla Kemal Yaşkafa solda, Muhammet Yazıcı Sağda)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla okadar antremansızlık bekentlerde kendime güvenim olmadığını maçın videosu armut gibi çıkartmış meydana :D maç videosu için ve devamı için turushan abime tesekkur ederim.Ömer hocam yorumların için saol biraz antremanlara başladımı daha zevkli maçlar çıkarıcağıma inanıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

muhammed hocayı tebrik ederim gerçekten korkusuzca spin çekiyor bence tek eksiği pozisyon hatası var onuda düzeltirse topu rakete değmemesini engelleyebilir.. kemal hocanında bloklarını biraz daha geliştirirse çok süper olur...sadece kendi yorumum dinlemeye bilirsiniz:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Videoları izledim. Nacizane bir kaç yorum yapmak istiyorum.

Öncelikle eksiklikler ve hatalar,

1- İki oyuncunun da servisleri çok uzun, her topa çok rahat spin yapılır, kısa servisi atmayı unutmamak lazım.

2- Kazanan oyuncu bh lerde çok aksamış ve çok hata yapmış. Aslında bh vuruş yapabiliyor ama yapmakta kendine güveni yok gibi.

3- Kaybeden oyuncunun blok çalışması lazım, bloklarda çok fazla hata yapmış. Toplara çok sert ve hızlı vuruşlar yapmaya çalışmış, oyunu yumuşatmamış. Rakibinin fh iyi olmasına rağmen oyunu sürekli oraya oynamış, maçı kaybetmesindeki en büyük etken bence budur.

İyi tarafları,

4- Kazanan oyuncunun fh spinleri iyi ama daha çalışıp yüzdesini arttırmalı,

5- Kaybeden oyuncunun fh ve bh leri iyi ama kombinasyon çalışarak, bunları pekiştirmesi lazım.

Netice itibarıyla, güzel ve keyifli bir maç olmuş, iki tarafıda tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..