Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yasaka Zap Biotech

Recommended Posts

Elime ilk geçen yasaka zap biotech, kompak süngerli ve yapışkansız üst lastiğe sahipti. İkincisi ise gözenekli süngerli ve hafif- orta derecede yapışkanlı üst lastiği var. Hadi tahtalar arasında ağırlık farkını anladık, aynı marka ve model iki lastik arasında bu kadar fark olağanmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yabancı forumlarda yasaka nın birçok fake lastiğinin üretildiğini okudum. Orjinal dış ambalajları koymuşlar ve bunun sarı yeşil mavi vs olanını görürseniz almayın fake tir diye uyarmışlar. Ben new era serisinin taklitlerini gördüm sitede. Birkaç ay önce ebay den sipariş edecektim ucuza buldum diye, iyi ki etmemişim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastikte bu tip durumlar sadece Çin lastiklerinde oluyor. Zap'ın çok çeşidi var diye hatırlıyorum, size gelen farklı bir model olmasın? Yapışkanlık paketten ilk çıktığında bir çok lastik oluyor, bir kısmı oynandıkça yapışkanlığını kaybediyor.

Aynı siteden, aynı ürünün aynı sertlik derecesinde olanından (kısacası tam olarak aynı) aldım. İkincisinin süngerinin rengi bile daha koyu. Kesin olan şey aynı ürünü almış olmama rağmen tamamıyla farklı bir süngere sahip ürün vermişler. Madem ucuz çin lastiği aldım, bu durumuda kabullenmek lazım herhalde.

Hüseyin nikli üye, heryere reklam yazmaktan ne zaman vazgeçecekgreedy.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..