Jump to content
Masatenisi.org Forum

Delta Masa

Pardus

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar; Okulumuza Masa almak istiyoruz

http://www.hepsiburada.com/delta-vertex-mavi-masa-tenisi-masasi-4-masa-tenisi-raketi-6-top-hediyeli./productDetails.aspx?CategoryId=379444&productId=spordelta164

Bu masayı kullanan, olumlu olumsuz fikri olan varmı, fiyat olarak 600-650 civarı paramız var,masa baya kaliteli duruyor.Birde bu siteden alışverişte problem olabiliyormu? Teşekkürler.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fotografta masa iyi gorunuyor.fiatta ta fena degil.24 saat icinde kargo diyor.ben satranc program cd'si istemistim bu siteden.yanlıs hatırlamıyorsam 1 haftada ya da daha uzun surede geldi.gelen de satranc degil cocuk gelisim cd siydi! onu da gectik.muhattab bulamadim.cd elimde kaldı.

fiat ya da reklam iyi olabilir ama bir urun alırken o isi bilen birinden,ya da ürününle sorun yasadıgınızda muhattab bulabileceginiz birinden almanız daha mantıklıdır.site adı vermek istemiyorum ama sadece masatenisi malzemeleri satan ve fiatları uygun olan siteler var.onlardan birini tercih edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi...Masanın boyutu büyük olacağı için göndermekte sorun yaşayabilir firma...Yoksa hepsiburada.com gayet güvenilir bir site olarak internet alemi tarafından tanınır..

Bence 600 - 650 liraya siz biraz daha araştırırsanız DHS Stiga gibi firmaların da masalarını bulabilirsiniz ( pazarlığı da hesaba eklersek kesinlikle bulabilirsiniz )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

guven saglamak icin 10 kere alısveris az olabilir.guvensizlik icin 1 hata yeter.

ben XXXX sitesiyle de urun de sorun yasadım ama karsımda muhattab vardı.ya degisime gidilde ya telafi edildi.

simdi raket istesem ve paketten top cıksa sıkıntı olmaz cunku guven var

'Bu masayı kullanan, olumlu olumsuz fikri olan varmı'

soruya yanıt verildi.site kotulenmedi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde bu siteden alışverişte problem olabiliyormu?

Merhaba,

site gayet güvenilir. 3-4 yıldır kulaklıktan tutun TV, bulaşık makinasına kadar nerdeyse tüm alışverimi hepsi'den yapıyorum.

Büyük ürünlerde kargo şirketinin taşıması sebebiyle ufak tefek çizik veya darbeler olabiliyor, ama dediğim gibi çok ufak olduklarından geri yollamayı düşünmedim şu ana kadar.

Siz yine de Delta Spor'u arayıp (0 212 512 33 44) bu ürünün nasıl paketlendiğini, uzun mesafede kargoda hasar oluşur mu? gibi sorularınıza cevap arayınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteden bende birkaç kez alışveriş yaptım, problem yaşamadım.

Masaya gelice, 22 mm kalınlığı varmış, gayet iyi bir kalınlık. Ayak profilleri de güzel görünüyor. Bu fiyata masa tenisi markalarının 22 mm masalarından bulabileceğinizi sanmam. 15 mm olanlardan alabilirsiniz, onların profilleri de bu kadar kalın olmaz.

Ama bu sadece ürün açıklamasına dayalı bir yorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KBS firmasını çok yakından tanıyorum. Sahipleri çok dürüst sözüne güvenlen kişilerdir. KBS nın sahibi ODTÜ den mezun ve makima mühendisidir. Kendisi de dahil KBS nin bir çok çalışanı masa tenisi oynamaktadırlar. Şirketin içinde 4 adet masa tenisi masanın bulunduğu bir masa tenisi salonu bulunmaktadır. Yaptıkları masa tenisi masalarına çok kalitelidir. Masa tenisi masası alırken dikkat edeceğiniz en önemli husus masanın her yerinde top aynı zıplamalı ve her yerinde belli bir açıdan gelirken aynı yansımayı yapmasıdır. Masa tenisi masasının ayaklarının bağlandığı noktalarda farklı, masanın ortasında farklı zıplatmalar ve yansıtmalar masanın kalitesini düşürür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisi masası alırken dikkat edeceğiniz en önemli husus masanın her yerinde top aynı zıplamalı ve her yerinde belli bir açıdan gelirken aynı yansımayı yapmasıdır. Masa tenisi masasının ayaklarının bağlandığı noktalarda farklı, masanın ortasında farklı zıplatmalar ve yansıtmalar masanın kalitesini düşürür.

Evet bu dedikleriniz masa alırken herkesin mutlaka dikkat etmesi gereken noktalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..