Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gambler Outlaw

Recommended Posts

Emre abi(İmamoğlu) bana uzunca bir süre önce bu lastiği tavsiye etmişti..Almak bu zamana kısmetmiş..Lastiği dün Stiga Offensive Cr tahtama yapıştırdım..Oldukça kaliteli bir lastik gibi duruyor..Fiyatının kargo dahil 20-22 lira olduğunu varsayarsak mükemmel bir lastik gibi..Bugün akşam deneme fırsatım olacak inşallah..Yorumlarımı ayrıca yazarım..Fakat dikkatimi çeken bir şey oldu..Lastik bildiğimiz solüsyonla yapıştırılmış gibi kokuyor.Ben mi yanlış koku aldım dedim ama kime koklattıysam bally gibi koktuğunu söyledi..Bunun sebebi ne olabilir acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazı lastikler paketten çıktığında o şekil kokabiliyor. Üretimden üstüne sinen kokudur. Sonuç olarak üst lastikle sünger de birbirine yapıştırılıyor.

Outlaw hızlı bir lastik, belki de gelmiş geçmiş en hızlı Çin lastiği. Tuning etkisi geçen cinsten de değil. Fakat çok spinli demek zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet oldukça hızlı bir lastik..En azından Çin lastiklerine göre öyle..Nimbus'tan sonra bana yavaş hissettirir diyordum ama gayet yerinde hızı..Ortalama bir avrupa japon lastiği kadar var diyebilirim..Spin olarak da fena sayılmaz..Şimdilik herşey güzel duruyor..Fiyatını düşününce gerçekten şahane bir lastik..Tavsiye ederim herkese..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar, bu lastigi bende denedim ama kötür bir seyi var:

Lastikler hep ayni degil, fabrika sorunu var :D Bazen daha sert, bazen daha yumusak. Bazen dayanikli, bazen 1 hafta dayanabiliyor. O yüzden sans degeri de var isin icinde.

Ben bi kere almistim 2 kere kullandim, hemen ortasinda göbek cikmisti.

Bide Giant dragon karate soft u gözden gecirin, bence cok iyi bir lastik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen Apollo diye bi lastikel oynadım yinhe marka idi sanırım gerçekten hurricane severler bu lastiği de çok sevecek acayip spinli ve top tutan bi üst yüzeye sahip lastik siyah süngerli,tavsiye edebilirm çin lastiği seven arkadaşlara..

galiba çin milli takımının da yeni antrenman lastiklerinden biriymiş..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen Apollo diye bi lastikel oynadım yinhe marka idi sanırım gerçekten hurricane severler bu lastiği de çok sevecek acayip spinli ve top tutan bi üst yüzeye sahip lastik siyah süngerli,tavsiye edebilirm çin lastiği seven arkadaşlara..

aynen öyle

http://www.youtube.com/watch?v=xjLfPONYHz8

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki tane yinhe lastik denedim. Ortak özellikleri çok yapışkanlı, çok spinli ve çok ağır olması. Raketimin kafa kısmının geniş olması nedeniyle ağırlık oyuna yansıyan bir olumsuzluk haline gelmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Almanyadaki forumdada yinhe lastiklerin agirligi konusulmustu, Apollo daha hafif olacagi söyleniyor. Hafta ici deneyenler olur , size söylerim

Ben öğrendim.

Apollo 2.15 siyah; 0.258 gr/cm-kare

Anlaşılır olması için örnek vereyim. Dhs h3 2.2 kırmızı; 0.233 gr/cm-kare (ağır bir lastiktir). Sriver fx 2.1; 0.192 gr/cm-kare.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..