Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzon Kurtuluş Turnuvası Şubat 2010

Recommended Posts

20 - 21 şubat 2010 tarihlerinde trabzon kapalı spor salonunda kurtuluş turnuvası düzenlenecektir, il temsilcisi para ödüllü olduğunu söyledi

20 şubatta kız-erkek minikler ve yıldızlar turnuvası

21 şubatta kız-erkek gençler ve büyükler turnuvası olacaktır

kayıtlar saat 9 gibi başlar, saat 10dan sonra kayıt işlemi olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

geçen ki turnuva benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bütün yaz yaptığım çalışmaların meyvesini alırım diye düşünmüştüm ama beklediğim gibi olmadı ama inşallah şubattaki turnuvada herkesle maç yapmak istiyorum şimdiden herkese başarılar... :hehehe: :hehehe: :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva yeri ve ödülleri belirlendi;

Trabzon İl gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Trabzon'un Kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla 20-21 şubat 2010 tarihleri arasında küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde ödüllü masa tenisi turnuvası yapılacaktır.

Trabzon Belediyesi tarafından ödülleri verilecek turnuvanın maçları Akçaabat Fatih Spor salonunda yapılacaktır. Başvurular:

Küçükler ve Yıldızlar (20Şubat 2010 saat 09:00-09:45 arası)

Gençler ve Büyükler (21 Şubat 2010 saat 09:00-09:45 arası)

Oyun Kuralları

a)Müsabakalar ferdi olarak yapılacaktır.

b)Uluslararası oyun kurallarına göre oynanacaktır.

c)Eliminasyon sistemine göre oynanacaktır

d)Her sporcu bir kategoride yarışacaktır

e)Kayıtlarda Nüfus Cüzdanı veya lisans gösterilmesi zorunludur.

f)Yaşanacak problemler karşısında hakemler kurulu yetkilidir.

Ödüller

Küçükler ( bay-bayan) 1. : 100x2..........2. : 75x2..........3. : 50x2

yıldızlar ( bay - bayan) 1. : 125x2.........2. : 100x2.........3. : 75x2

gençler ( bay-bayan) 1. : 150x2.........2. : 100x2.........3. : 75x2

büyükler (bay-bayan) 1. : 200x2..........2. : 200x2........3. : 100x2

katılacak herkese başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sefer iyi oyuncu sayısının fazla olduğunu duydum, oynamasını beceremiyorum ama izlemeye gözüm doyacak sanırım. smile.gif Turnuvada görüşmek üzere...

2009 un son turnuvasında gruptan çıkmak hayalim vardı ve şansında yardımıyla çıktım. Bu sefer böyle bir beklentim yok. Oyuncu çeşitliliği ve güçlü oyuncu sayısının fazla olması ise işin en güzel tarafı. İlk kez birincinin kim olacağı konusu şüpheli.

Geçen sefer olmadı ama bu sefer 2-3 video çekmeye kararlıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 un son turnuvasında gruptan çıkmak hayalim vardı ve şansında yardımıyla çıktım. Bu sefer böyle bir beklentim yok. Oyuncu çeşitliliği ve güçlü oyuncu sayısının fazla olması ise işin en güzel tarafı. İlk kez birincinin kim olacağı konusu şüpheli.

Geçen sefer olmadı ama bu sefer 2-3 video çekmeye kararlıyım.

Dereceye girenler arsında ve sıralamada değişiklik olacağını zannetmiyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ararat, tt-raiting yaparız gerçekten sizinle oynamadık. Gökhan hocadan 50 puanı zor kurtardım. 2-0 dan maçı çevirebildim. zekeriya hocadan 2-0 dan çevireyim dedim ama

3-2 yenildim. zekeriya hocam iyiki tt-rating üyesi değil puanlar uçmuştu. Ya ben gökhan hocamı yenince niye puan alamıyorum:)

Arkadaşlar sıkın dişinizi 2 gün kaldı. raketlerinizi bileyin. saygılar iyi akşamlar:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de doktoruma dağıttığım puanları senden almaya niyetliydim.o son iki backhand vuruşum kılpayı kaçmayıp da masayı tutmuş olsaydı benimdi puanlar.kısmet diilmiş.bir daha ki sefere artık.:)intikamım acı olacak.

senin puanlarını ben toplayıp puanlarımız birbirine yaklaşınca o zaman alırsın puan.o da yenersen beni. :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ararat, tt-raiting yaparız gerçekten sizinle oynamadık. Gökhan hocadan 50 puanı zor kurtardım. 2-0 dan maçı çevirebildim. zekeriya hocadan 2-0 dan çevireyim dedim ama

3-2 yenildim. zekeriya hocam iyiki tt-rating üyesi değil puanlar uçmuştu. Ya ben gökhan hocamı yenince niye puan alamıyorum:)

Arkadaşlar sıkın dişinizi 2 gün kaldı. raketlerinizi bileyin. saygılar iyi akşamlar:))

Banada 3-2 yenilmezseniz darılırımranting.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva sonuçlandı. Aldığım habere göre sıralama şöyle.

1. Adem Boncukoğlu

2. Şener Bayrak

3. Muhammet Yazıcı

Hata varsa düzeltilecektir. Bu turnuvada da birinci değişmedi ancak Samsundan gelen güçlü bir ekip ve İstanbuldan gelen misafir oyuncu ile geniş katılımlı güçlü bir turnuva oldu. Bu ortamda da 1. olmayı başaran Adem Boncukoğluna tebrikler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvada dereceye giren arkadaşları ve turnuvaya katılan herkesi , ayrıca turnuvaya büyük fedakarlıklar göstererek gelen samsun, bafra ve ardahan kafilesini özellikle kutluyorum, genç oyuncular cemrehan, beytullah, özellikle adamım apo kamil (cancan) idiot.gif oyunlarıyla ne kadar kaliteli sporcular olduklarını fazlasıyla kanıtladı (apo'cum 28 martta ligde yer alırsan rövanşı almak için sana özel hazırlık yapacağım) , ilerde çok iyi yerlere geleceklerine eminim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan abicim galibiyet yenmek yenilmekten öte bir günde tanışıp çok iyi bir dostluğun başlangıç adımını atmak turnuvadaki bütün galibiyetlerden daha önemliydi bence.Gerçekten çok güzel heyecanlı bir turnuva oldu muhammet abi erkan abi ve ben aynı grupta olmamız izleyicilerin erken final niteliğinde maçlar izlemesine vesile oldu :) turnuvada tek eleştirebileceğim sistem kura sistemiydi çünkü ileriki turlarda oynayacağımız maçları kura sistemindeki akılsızlık yüzünden çok erken oynadık ve turnuvanın finalleri çok vasat şekilde zevksiz bitti.Beni yetiştiren,bu turnuvada izlenmeye değer maçlar oynamamı sağlayan serdar hocama ve hic desteklerini esirgemeyen samsun kafilesine cok tesekkur ediyorum.Ayrıca turnuvanın galibi adem abiyi tebrik ediyorum onlada 2 maçtır karşılaşıyoruz bir maç yapmak nasip olmadı.Turushan abi ben karadeniz ligine katılmak isterim ama oynayacağım takımım olmadığından galiba katılamıcam.Turnuvaya katılan herkese çok teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese hayırlı akşamlar ben bu turnuvada da ne yazık ki yine bir başarı gösteremedim yaptığım iki maçı da kaybettim ama her kaybettiğim maçtan sonra daha da hırslandım öncelikle benim masa tenisini bu kadar sevmeme sebep olan dostlarıma teşekkür etmek istiyorum..İlk olarak gittiğim hiçbir yerde beni yalnız bırakmayan değerli dostum Turushan hocama sonsuz teşekkürler inşallah müsait olduğum zamanlarda yanına gidip kendisinden bir kaç hareket kapmaya çalışacağım daha sonra da o hareketleri ona karşı kullanacağım...ikinci olarak masa tenisine ciddi anlamda başladığım günlerde tanıştığım değerli kardeşim Ömer Kuloğluna...Ömer kardeşim sen gerçekten çok değerli bir insansın turnuvada seni bütün kalbimle destekledim inşallah diğer turnuvalarda daha üst turlara çıkabilirsin ben sana bütün kalbimle inanıyorum...ve son olarak tanıdığım en alçak gönüllü masa tenisi oyuncusu Sevgili kardeşim Adem BONCUKOĞLU...onu tanımayan yok ama ben aklıma geldikçe telefonla arayıp görüşüyorum gerçekten çok temiz kalpli inançlı ve iyi yürekli bir insan ben Allah ömür verdikçe bu değerli insanla görüşmeye devam edeceğim ne kadar başarılı bir oyuncu olduğu zaten ortada ama hiçbir zaman burnu havada olmadı gerçekten çok nadir bulunan bir sporcu arkadaşımız...ve geçen gün rica ettim dedim ki eğer Giresun'a gelirsem bana bir kaç şey gösterebilir misin diye Allah razı olsun ki yok demedi ben de ona aklıma geldikçe dua ediyorum inşallah ölmez sağ kalırsam bu cumartesi Giresun'a gideceğim kim ne derse desin ben masa tenisini asla bırakmayacağım ve Adem BONCUKOĞLU gibi insanlar oldukça oynamaya devam edeceğim...herkese saygı ve sevgilerimle...İbrahim Hoca...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..