Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane 2

Guest donik

Recommended Posts

Arkadaşlar,ben çok okuyup az yazan biri olarak size birkaç sormak istiyorum.Dhs hurricane 2 mavi sünger ve dhs hurricane 2 neo sponge'u karşılaştırabilir misiniz?Ayrıca başka başlık açmak ve forumu kirletmemek için burada sormak istiyorum.Bu süngerleri hız,spin,yapışkanlık,kontrol vb bakımdan karşılaştırabilir misiniz?Avrupa-japon lastiklerini çok fırlattığı için sevmiyorum.Bu lastikler bana uygun mudur?(Hem kontrollü hem spinli mi?)Uygun değilse topu çok fırlatmayan,iyi spin çeken ve kontrollü bir lastik önerebilir misiniz.Okuduğuma göre bu lastikler çok ağırmış.Dolayısıyla tahtamı donic cayman yapıp ağırlığını dengelemek istiyorum.Başınızı ağrıttıysam özür dilerim.Lütfen sorularımı cevaplayın.Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neo versiyon herhangi bir solüsyon veya booster/tuner vs olmadan paketten çıkmış hali ile atması, hızı, hissi iyi olan versiyondur. Son nesildir. Mavi sünger solüsyon zamanının versiyonu, birşey sürmeden kullanırsanız ne atar, ne hissi vardır.

Avrupa/Japon bana uymuyor demişsiniz de, imzanızdaki lastikler en hızlılarından. Bir Sriver EL, Mark V filan deneseniz belki sorununuz çözülecek.

Buna ek olarak, lastik değiştirip yenisini deneyeceğiniz zaman tahtayı da değiştirmeyin. Benden size tavsiye. Zira ne lastikten ne tahtadan birşey anlamazsınız. Mevcut tahtanızın üzerine takıp deneyin. Bu arada bakıyorum sizin tahtalar da hızlı. Çok fırlatıyor diyorsunuz ama belki de tahtanız çok fırlatıyor. Gelişme aşamasında hızı asgaride tutmakta fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Lobianco,haklısınız biraz fazla merak yaptım sabredemedim.Özür dilerim.

Sayın Emre İmamoğlu,yorumunuz için teşekkürler.Forehandde memnunum,backhandden şikayetçiyim.(Sıçratmasından)Aslında backhandimde gayet iyi.Ama kesmelerim gitmiyo.Forehandde riskli oyun tercih ederim.Eskiden hazır raketle oynuyordum ve hiç sıçratmadığı için şikayetçiyim.Dolayısıyla bu sefer backhandde srivefx1,9 kullanıcağım.Ben forehand için sormuştum.Yine de sağ olun.Ayrıca tahtamı senso falan var(ikinci kombi için bana fazla gelir diye düşüdüm)diye değiştireceğim.Yoksa devam ederdim.

Sayın Onur Zaim

Konunuzu birçok sefer okudum ve halda beni bilgilendiriyor.Yorumunuz için sağ olun.

Hepinizin yorumunu dikkate alacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..