Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyon Tavsiyesi

Guest DsßND

Recommended Posts

Selam arkadaşlar raketimi değiştirmek istediğim için sizden yardım istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim.

İlk başladığım tarihi hatırlamasamda yaklaşık 1 yıldır masa tenisi oynuyorum ve masa tenisine sportive typhoon raketiyle başladım (modelini tam hatırlamıyorum 3 yıldızlı). Artık raketim beklentilerimi karşılamıyor ve lastikleri özelliğini kaybetmiş gibi hali var parmağımı bastırdığımda sanki lastik yok tahta varmış gibi ve rakibin masasına düşecek dediğim vuruşlarda ya filede ya da dışarı çıkıyor.Eskiden böyle değildi.Mesela bazen rakibin masasının en uc noktasına doğru hedef alıp spin atardım ve tam istediğim yere giderdi ama şimdi istediğim gibi gitmiyor.Raketimin değişmesi gerektiğini düşünüyorum oyun performansım düştü.

Forumu inceledim bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.Kötü bir kombinasyon raketi en iyi hazır raketten iyidir fikrini benimsedim ve kombinasyon raketlerine başlamayı düşünüyorum artık.

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=276

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=410

Aradaki fiyat farkı sorun değil ama ilk ürün bana daha uygun geldi.Nedeni ise yeni masa tenisine başlayanlar All+ kullanması gerekiyormuş (tekrar teşekkür ederim bu bilgierini paylaşanlardan) Kontrollü , hızlı ve spinli oynamak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiye istemişiniz ancak esasında zaten kararınızı vermişiniz. Fiyat olarak olabileceğin en iyisi bence. Şimdiden hayırlı olsun.

yardımınız için teşekkür ederim.Kafamda soru işareti vardı acemi olduğum için danışma gereksinimi duydum.Tekrar teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..