Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic 400 : 45 Tl Satın Aldım :(

Guest portakal

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba ,

siteye henuz üye oldum, sıkıntım şu ki ,

dün Çapa / Şehrteminden, Sportex isimli bir firmadan, 45 TL ye Donic 400 hazır raket aldım.

Satın almamda ki temel sebep, satıcı kişinin samimi söylemleri oldu, genelde netten araştırmadan

alışveriş yapmazdım ama bu sefer böyle denk geldi...

Sanıyorum kazıkladım, çünkü Donic 700 ler bile 37 liraya satılıyor sahibinden.com da

Ürünü gidip değiştirmeyi düşünüyorum, ama öncesinde kazık yediğimi birilerinin teyid etmesi gerekli,

Komik olacak ama Donic 400 ün üst sınıf bir versiyonunu vs almış olamam değil mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben baktım, donic 400 kdv dahil 16.73 L. Satıcının samimi söylemlerine bakarak ikna olunacak dönemler çok geride kaldı.

Malesef ki öyle Ararat, dükkana gittiğimde inan çok samimi bir konusma oldu, ürünü satmak konusunda kesinlikle baskı hissetmedim vs vs...

Demekki iyi bir satıcıymış arkadaş.

Bugun değiştirmeye gideceğim ancak acele ile ne fatura aldım, ne fiş...

Umarım bir sorun çıkmaz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malesef ki öyle Ararat, dükkana gittiğimde inan çok samimi bir konusma oldu, ürünü satmak konusunda kesinlikle baskı hissetmedim vs vs...

Demekki iyi bir satıcıymış arkadaş.

Bugun değiştirmeye gideceğim ancak acele ile ne fatura aldım, ne fiş...

Umarım bir sorun çıkmaz..

Arkadaşım değiştirme, kesinlikle iade et. Spor malzemeler birçok yerde faiş fiyata satılıyor o nedenle mutlaka araştırmadan almamak gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım değiştirme, kesinlikle iade et. Spor malzemeler birçok yerde faiş fiyata satılıyor o nedenle mutlaka araştırmadan almamak gerek.

selamlar ,

dün satıcı arkadaşl ile konustum iade alacak.

umarım iade edeceğim zaman bir sorun cıkmaz...

tteşekkürler herkese...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..