Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmirde Turnuva

Guest Göztepelee

Recommended Posts

Sn.Egemen

Ağzınıza sağlık.Doğru söze ne denilir ki.Bu arada arkadaşımıza yardımcı olmak adına göztepe de iseniz güzelbahçeye gelirseniz sizinle antreman yapabiliriz.www.izmirmasatenisi.org dan bana ulaşabilirsiniz.Ancak unutmayın bulunduğunuz sitede hepimiz varız.Ve size yardımcı olmaya çalışacak çok dost ile karşılaşabilirsiniz

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sn.Egemen

Ağzınıza sağlık.Doğru söze ne denilir ki.Bu arada arkadaşımıza yardımcı olmak adına göztepe de iseniz güzelbahçeye gelirseniz sizinle antreman yapabiliriz.www.izmirmasatenisi.org dan bana ulaşabilirsiniz.Ancak unutmayın bulunduğunuz sitede hepimiz varız.Ve size yardımcı olmaya çalışacak çok dost ile karşılaşabilirsiniz

Hoşçakalınız

Güzelbahçe'de nerede oynuyorsunuz Aydın Bey? Kendinize ait bir masa mı söz konusu, yoksa başka bir çözüm mü buldunuz? Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzelbahçe'de nerede oynuyorsunuz Aydın Bey? Kendinize ait bir masa mı söz konusu, yoksa başka bir çözüm mü buldunuz? Saygılarımla.

Merhaba

Ben Güzelbahçe de oturuyorum. Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi Şubesini kurdum.Antrenörlüğünü yapıyorum.Çok güzel bir kapalı salonumuz var.Diğer branşlar ile paylaşıyoruz.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Ben Güzelbahçe de oturuyorum. Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi Şubesini kurdum.Antrenörlüğünü yapıyorum.Çok güzel bir kapalı salonumuz var.Diğer branşlar ile paylaşıyoruz.

selamlar

Sizleri göstermiş olduğunuz çabadan dolayı tebrik eder; başarılarınızın devamını dilerim, Yakında İzmir'de olabilirim. Gelirsem sizlerlede oynamak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..