Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haldun Alagaş Spor Salonu

Recommended Posts

Sayın forum üyeleri,

özellikle Haldun Alagaş'a bir gün yolu düşmüş veya düşecek olan üyelerimizden küçük bir isteğim var :

info@sporas.com.tr adresine:

Haldun Alagaş Spor salonuna 2 güzel masa tenisi masası talep ediyoruz.

tarzında bir e-posta yollamanızı rica ediyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın forum üyeleri,

özellikle Haldun Alagaş'a bir gün yolu düşmüş veya düşecek olan üyelerimizden küçük bir isteğim var :

Hakan Bey,

İsteğinizi yerine getirdim, yolladım bile.İnşallah olur, yoksa o kötü masalarda masa tenisi oynamak işkence gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey,

İsteğinizi yerine getirdim, yolladım bile.İnşallah olur, yoksa o kötü masalarda masa tenisi oynamak işkence gibi.

Teşekkür ederim Mehmet bey.

Bana bile işkence hissi veriyorsa sizin gibi oyunculara daha da büyük bir eziyettir herhalde bu tarz kötü masalarda oynamak.

Hele turnuvalardan sonra iyice bunun farkına varıyorum. Bu üstü kayan masalarda oynamak çok farklı oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın forum üyeleri,

Hakan Bey,

Ben de bir mesaj gönderim. Umarım işe yarar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gun şöyle bir cevap geldi spor a.ş. den

Sayın Emre ADIGÜZEL

Konu ilgili müdürlüğümüze aktarılmıştır. Söz konusu olan isteğinizle ilgili gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz....

kısa süre de masalarınız alınır inş. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mermer zeminde masa tenisi oynamak biraz sakat bir iş. keşke bu konuyu da mailde belirtseydiniz.

Daha önceki E-postalarımda zemin konusuna değindim sıkça, fakat Emre kardeşimize gelen cevap haricinde farklı bir cevap bana da gelmedi ve hiç bir şey de yapılmadı yıllardır.

Orada zamanı geliyor parti toplantıları, yemekleri de düzenlendiği için zemin konusunda pek ümidim kalmadı. Bari masalar düzelse de bizim de oyunumuz ona göre gelişse. Bu masalara alışınca gerçek masalar çok farklı geliyor bize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey öncelikle Merhaba,

Cem Ergun

39 yaşındayım

Üsküdar Y.Bulgurlu da oturmaktayım

Hafta sonları çalışmıyorum.

yaklaşık 15 yaşından beri belirli aralıklarda masa tenisi oynuyorum. İsminizi tesadüfen formda cep telefonu yazan bir arkadaşdan

aldım. geçen sene kızımı voleybol dersi içi Haldun Alagaş spor tesilerine götürürken bir gurubun haftanın belirli saatlerinde masa tenisi oynadığını öğrendim. Fakat ilgilenemedim. Sizinde bu arkadaşdan bu grubun içinde olduğunu öğrenince form içinde arama yapıp bu konunun altına yazayım dedim.

Eğer sakıncası yoksa sizlerle birlikte masa tenisi oynamak isterim.

Saygılarımla;

Cem Ergun

DDS İletişim LT.Şti.

cem@ddsiletisim.com.tr

cep:533 524 11 72

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey öncelikle Merhaba,

Cem Ergun

39 yaşındayım

Üsküdar Y.Bulgurlu da oturmaktayım

Hafta sonları çalışmıyorum.

.....

Sayın ERGUN,

Haldun Alagaş'da ne zaman oynadığımızı www.TT-rating.com'da altta Mesaj Panosunda açıklıyoruz.

Bu aralar hafta sonları kursum olduğu için ancak hafta içi oynuyoruz. Yeni yıl itibariyle tekrar hafta sonları orada olacağız.

Fakat UPS, FBVTT, Haydarpaşa gibi yerlerin düzenledikleri turnuvalara katılırsak hafta sonu H.Alagaş'ta olmuyoruz.

Uygun bir vakitte gelirseniz tanışmak isteriz.

Selamlar, saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakancım Haldun Alagaş için onaylı masa temini konusunda bir mesajda ben yolladım ve okundu bilgisi geldi. Umarım çok çabukta sonuca giderler ve masa işiniz hallolur. Yer ve zemin için PVC kaplaması konusunda da yardımcı olmazlar ise birkaç kişi aramızda konuşup İMECE usülü olayı halledelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakancım Haldun Alagaş için onaylı masa temini konusunda bir mesajda ben yolladım ve okundu bilgisi geldi. Umarım çok çabukta sonuca giderler ve masa işiniz hallolur. Yer ve zemin için PVC kaplaması konusunda da yardımcı olmazlar ise birkaç kişi aramızda konuşup İMECE usülü olayı halledelim.

Saadettin bey,

çok teşekkür ederim.

Masa olayı eğer olursa , zemin konusunu da gündeme getireceğim.

Ama zeminden pek umutlu değilim. Çünkü yeri geliyor masa tenisi salonunu toplantı, davetiye veya benzeri organizasyonlar için kapatıyorlar (özellikle seçim zamanlarında). Bu genelde habersiz yapılıyor, bir gidiyoruz masaların üstü pasta , kek, kola vs... ile doldurulmuş.

Neyse, bu yüzden göze hoş gelen o mermerleri kapatıp sporcuların sağlığını ve performansını olumlu etkileyecek PVC yapmazlar orayı.

Yoksa belediye için nedir ki orayı en basit PVC ile kaplatmak ? Bir kaç saatlik iş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana da şöyle bir cevap gelmişti paylaşmayı unutmuşum;

Konu ilgili müdürlüğümüze aktarılmıştır. İsterseniz siz de gitmiş olduğunuz tesis sorumlusu ile bizzat görüşüp isteğinizi bildirebilirsiniz. Konu bilgisi dahilindedir.

Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz.

Arif ÇETİN

Müşteri Hizmetleri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genelde herkese aynı cevap gitti.

Ben tesis sorumlusu ile konuyu görüştüm.

Dilim döndüğünce , masaların gerçek masalardan ne kadar farklı olduğunu izah ettim.

- Buraya hibe masa kabul edemeyiz, Spor A.Ş.'ye yakışmaz , dedi.

- Tüm masaları da yenileyecek güçümüz de yok, dedi.

- Sadece size özel 2 masa da mümkün değil, dedi.

Sonra bazı öneriler de bulunduktan sonra ( file takılmasın masalara, herkese açık olsun ama sadece kendi düzgün file ve raketleri olan oyunculara açılsın gibi),

mümkün olanı yapmaya çalışacağız, dedi.

Bekleyip göreceğiz.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesis "sorumlusu" nun verdiği cevaplara bakarak ümidimi kesiyorum. Haldun alagaştan hiçbirşey olmaz masa tenisi adına, bence yeni bir mekana geçmek lazım Hakan abi. Alagaşa gelmemin tek nedeni orada çok tanıdık olması, oynaması bazen eziyet oluyor. Tatillerim kısa diye alagaşa devam ederim belki ama uzun bir dönem için bir derneğe mutlaka üye olur oraya giderim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@oMer

haklısın kendince tabiiki. Hatta senin derneğe gitmeni isterim. Ama ben de gidip Haldun'u bırakırsam, kendim adına iyi olur ama geride kalanlardan en fazla 1-2 si bizi takip edebilir. Gerisi zamanla dağılır...

Ayrıca o kadar haksızlık etme, o şartlarda fena oyuncular yetişmedi o salonda. Haldun'a yapılacak en ufak bir iyileştirme bile çok yararlı olacak orada oynayanlar için, bu yüzden uğraşmaya devam edeceğim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haldun Alagaş idari kadrosunda biraz sıkıntı olduğunu söylemek isterim. Daha önce Spor AŞ kadrosunda çalışmış biri olarak yönetici yapılarını, bakış açılarını az çok biliyorum. Spor AŞ'nin genel sıkıntısı salon amirlerinin vasıfsız olarak seçilmesi. Genel olarak sporun içinden gelen, genç ve dinamik kadrolar yerine, siyasi çevresi olan insanlar salonlardan sorumlu durumda. Çalıştığım dönemde bir tesiste otopark görevlisinin 2 sene içinde salon amiri(sorumlusu) olduğunu biliyorum. Salon amirleri, spora en çok fayda nasıl sağlarım yerine, en çok kar nasıl elde ederim derdinde. Geçen sene Haldun Alagaş'ta İranlı arkadaşımız Muhammed'in orada düzenli bir şekilde antrenör olarak çalışması için salon amiriyle görüşmüştüm. Durumu anlattım , orada sporcu yetişebileceğini, uzun vadede kendilerine maddi olarakta katkı sağlayacağını belirttim( düşüncelerini tahmin ettiğim için). Ancak yeterli olmadı , Kendi aralarında küçük bir hesap yaptılar. Ama serbest çalışmanın daha çok getirisi olduğunu düşündüler ki bana ,bu işin maliyeti fazla , zaten bizim masa tenisi antrenörümüz var,futbol antrenörü ama masa tenisi de biliyor dediler. Üst kadrolardan bir kaç isim verdiğimde ise elektrik,su doğalgaz vs malum ödemelerinden bahsetmeye başladılar. Spor AŞ nin kurumsal yapısındaki bürokratik sıkıntıların, devlet dairelerindekini aratmayacağını da belirtmek isterim. Dolayısıyla hevesinizi kırmak istememekle birlikte , uğraştığınız girişim sonuçsuz kalacak gibi duruyor diye düşünüyorum. Umarım yanılırım ve en azından daha iyi şartlarda masa tenisi oynama şansını yakalarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@oMer

haklısın kendince tabiiki. Hatta senin derneğe gitmeni isterim. Ama ben de gidip Haldun'u bırakırsam, kendim adına iyi olur ama geride kalanlardan en fazla 1-2 si bizi takip edebilir. Gerisi zamanla dağılır...

Ayrıca o kadar haksızlık etme, o şartlarda fena oyuncular yetişmedi o salonda. Haldun'a yapılacak en ufak bir iyileştirme bile çok yararlı olacak orada oynayanlar için, bu yüzden uğraşmaya devam edeceğim...

Sende ayrılırsan bize katılan oyuncuların dağılacağı kesin gibi, ama yakında bir yer bulursak sanırım pek dağılma olmaz. Evet Haldun alagaşta iyi oyuncular yetişti o şartlarda, hatta birçok tanışmaya da vesile oldu diyebiliriz; 4 sene önce bende oyun oynadığımı zannederken seninle tanışmıştım Hakan abi, oyunumu çok geliştirdiğimi düşünüyorum, benim gibi çok örnek verebiliriz. Daha iyi şartlarda çok daha iyi oyuncular yetişirdi ve gelirdi. Benim kızdığım konu güvenliğinden temizlikçisine kadar tüm idari kadro. Böyle mantıksız davranışlara pek katlanacak sabır yokmuş bende ne yazıkki. ocak sonu geliyorum tatilim kısa olacak o bakımdan devam ederim ama Alagaşın ben kaybetmemesi için yedi ay var :P: Allah'tan umut kesilmez diyerek bekleyelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Luiguoliang

tesis sorumlusuna, Muhammed beyden bahsetmiştim, onun haberi yokmuş. 6 ay önce başlamış göreve; "herhalde benden önceydi bu görüşme" dedi.

Sonuçta dediklerinizde eminim haklısınız, ama başka da yapacak seçeneğimiz yok gibi. 4-5 yıldır burada oynuyoruz, en kötü ihtimal bu şekilde devam edeceğiz.

Zaten şöyle http://www.butterflyonline.com/2008/images/08LLTFMN2a.jpg , http://www.clsa1.com/Copy%20of%20100_0064.JPG veya böyle http://4.bp.blogspot.com/_iJgxRMQXoF0/SWArHboY68I/AAAAAAAAADc/7CyFvSLl-Xc/s1600/003.JPG , http://www.forestgreentabletennis.com/images/tables01.jpg dernek var da biz mi gitmedik ?

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Luiguoliang

tesis sorumlusuna, Muhammed beyden bahsetmiştim, onun haberi yokmuş. 6 ay önce başlamış göreve; "herhalde benden önceydi bu görüşme" dedi.

Sonuçta dediklerinizde eminim haklısınız, ama başka da yapacak seçeneğimiz yok gibi. 4-5 yıldır burada oynuyoruz, en kötü ihtimal bu şekilde devam edeceğiz.

Zaten şöyle http://www.butterfly.../08LLTFMN2a.jpg , http://www.clsa1.com...%20100_0064.JPG veya böyle http://4.bp.blogspot...c/s1600/003.JPG , http://www.forestgre...es/tables01.jpg dernek var da biz mi gitmedik ?

Selamlar

Madem hayal kuruyoruz :

http://www.ettu.org/public/Image/S_Academy-Non_HEad.jpg

dribble.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında o kadar da hayal degil bir arkadasımla bir masa tenisi salonu tasarlamıstık eskizleri duruyo ama bilgisayarda çizmedim daha maalesef... bu benim aklımdaki projelerden biri.... mesala söyle bi sistem düşünmüştüm yukarıdaki resimlerdeki salonlar gibi ama bir çok fonksiyonel ozellikleri var bu salonun mesala duvar diplerinde 5 cm lik boşluklar olacak ve yüzeyde duvara yaklaştıkça hafif eğimli olacak boylece masa da olmayan toplar bu 5 cm lik boşluklara gidecek bu boşluklardan da aynı bilardo masalarında olan sistemle salondaki zemin altında belirli bir köşeye gidip kendiliginden toplanmış olacak... bu salonun özelliklerinden biri sadece eger musait bi zaman bulur o eskizleri de bulursam çizimleri de sonra gösterebilirim belki :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..