Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joola Robot Shorty - Robot Y-T V989 - Newgy Robopong 1040

oktayyavuz

Recommended Posts

JOOLA Robot Shorty ( 1499 ytl )

Yeni multifonksyonel robot Shorty çok basit kuruluma sahiptir.

Ayarlanabilir top atış hızı, top atış sıklığı, top atış noktası ile Shorty, özellikle hızlanmak isteyen veya ayak çalıştırmak isteyen sporcular için çok uygundur. Oscillator sayesinde karışık top atabilen robot, çok amaçlı antreman arkadaşıdır.

Topları toplamaya yarayan neti, uzaktan kumandası, geniş top toplama konteyneri ile birlikte satılan robot Shorty, Alman devi Joola`nin en yeni robotudur.

ROBOT Y-T V989 (1820 ytl)

Y-T firması birçok ünlü masa tenisi markasına robot üreten bir elektronik firmasıdır.

Kendi isimleri altında ürettikleri robotları, cazip fiyatlarla Türk masa tenisçileriyle buluşturuyoruz.

Ayrıca Türkiye`nin her yerine kargo bizden!

988 modelinden farklı olarak, 2 temel oyun moduna (standart oyun modu ve karışık oyun modu) sahip olan V-989, kaliteli bir robottur. Oyun modunu yalnızca 1 buton sayesinde değiştirebiliyorsunuz. Standart modda servis istenilen noktaya atılırken, karışık modda ise servis rasgele noktaya atılıyor. V-989 oyun stilini ve refleksi kuvvetlendirmek için çok uygun bir robottur.

Top toplama ağı ve sürekli devir-daim yapan kurulumu ile birlikte satılıyor Alıntı: fast-spin.com

Paket ağırlığı : 21,3 kg

Paket ölçüleri : 107,5*55,5*51cm

Ayarlanabilir 8 farklı spin özelliği

Ayarlanabilir servis sıklığı : 30-90/dakika

Ayarlanabilir servis hızı : 4-35 m/saniye

Ayarlanabilir servis atış açısı : 0-40 derece.

Ayarlanabilir servis atış noktası : sabit veya karışık mod.

NEWGY ROBOPONG 1040 ( Robot ve File : 1229 )

Bu model oyunu ilerlemiş oyuncular içindir.

540 modelinin bütün özelliklerini taşımasına ilave olarak daha çok sıklıkta top atma ve daha fazla spinli ve hızlı top atma özelliği vardır. Kontrol panosu üzerinden ayarlanarak maksimum 8 ayrı noktaya top atabilir (osilatör sistemi). İlave edilmiş top sepeti sepet kapasitesini 200 topa çıkarır.

Robopong 1040 modeli kolisi içinde şu parçalar bulunur

-Top fırlatıcı ana ünite (salınım özelliği vardır)

-Top kovası (ilave top sepeti ile toplam 200 adet top alır)

-Hız , top sıklığı ve salınım özelliği ayarlama kontrol panosu.

-220 va adaptör

-Robot ile kontrol panosu ara kablosu

-Kullanıcı el broşürü

-Top yakalama ağı.

Robo-Robot Model P 1.040

Dakikada Toplar, max. 94

Dakikada Toplar, dk. 26

Topun hızı (MPH), max. 75

Topun hızı (MPH), dk. <10

Top kapasitesi, 40mm 200

Top kapasitesi, 38mm 240

Ağırlığı, (lbs.) kutulu 12,4

Ağırlık, net (lbs.) 8,4

Ağırlık, robot sadece (lbs.) 5,6

Osilatör aralıkları 8

Kumandalar ** S, E, O, P

* Önerilen kapasite, topları geri dönüşüm

** S = Hız, F = Frekans, O = Osilatör, P = Güç

Bazı özellikleri biraz Robot Robot kadar değişebilir.

2040 modeline yükseltmek için:

-Ağda toplanan topları top fırlatma ünitesine taşıyan asansör sistemi. Alıntı: hazerspor

Daha detaylı karşılaştırmalı olarak değerlendirmede bulunacak arkadaşlar olursa sevinirim. Hangisini tercih etmeliyim . ? Alışveriş olarak fast-spin (joolo ve y-t) hazerspor (robopong 1040) i düşünüyorum. Ancak 2. el de olabilir. Fiyat yüksekliği biraz düşündürüyor ancak bakalım imkanları biraz zorlayacağız.Robopong 1040 basit gibi görünüyor ancak sistematiği ve özellikleri aynı gibi.Forum içi robopong ile ilgili yorumlar özellikle 1040 için fiyat ve kullanışlılık birlikte değerlendirildiğinde pozitif. Eksiklik olarak sadece asansör sistemini yokluğu söylenebilir. Birde boş top göndermeyisi... öylesi robotlarda 5000 ytlden başlıyor. Newgy 1040, Joola Robot Story, Robot Y-T v989 modellerinin birbirine üstünlüğü nedir? Aralık 15'e maaş günü siparişi vermeyi düşünüyorum. Şu durumda albenili görüntüsü olmasa da işlevsellik aynı ise benim düşüncem fiyat sebebiyle 1040 dan yana. JOOLA Robot Shorty hakkında verilen bilgiler yetersiz araştırdım pek fazla birşeye ulaşamadım.Arkadaşlar değerlendirmelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce robotla çalıştınız mı? Çalışmadıysanız para vermeden önce denemeniz fikrinizi değiştirebilir. Robotla çalışmaktan verim alamayan oyuncuların sayısı az değil. Ben boş top atmayan bir robotu faydalı bulduğumu söyleyemem.

Newgy 2040 robotunu satan bir tanıdık vardı, satmadıysa sizinle iletişim kurmasını sağlarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce robotla çalıştınız mı? Çalışmadıysanız para vermeden önce denemeniz fikrinizi değiştirebilir. Robotla çalışmaktan verim alamayan oyuncuların sayısı az değil. Ben boş top atmayan bir robotu faydalı bulduğumu söyleyemem.

Newgy 2040 robotunu satan bir tanıdık vardı, satmadıysa sizinle iletişim kurmasını sağlarım.

Bir iki çalışmamız olmuştu esasında oyuncu patneri olarak düşünmüyoruz. Amacım özellikle antremanlarda ayak hareketliliğini sağlamak ve seri çalışabilmek . Hareketlerin sistematik olarak oturtulabilmesi için de kanaatimce faydalı olacaktır. Tabii pratik de uygulanabilmesi için patner çok önemli. Kullanacak yaş grubu özellikle 10-12 yaş arası minik öğrencilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ttmatic robot denemiştik çocuklarda biz. Topu fırlatma gücünü tamamen dönen bir süngerden alıyor. Topu iteleyen bir mekanizma yok. Dolayısıyla topspini abartılı, backspini zaten maçlarda topspinle karşılanacak cinsten değil. Çocuklar robotun backspinine karşı topspin çalıştıktan sonra kendi aralarında oynadıklarında ciddi problem yaşadılar. Topları çok dışarı gitmeye başladı. Bizim robot biraz eski bişeydi, bilemiyorum belki de ondandır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam arkadaşınızla görüşebilme durumunuz olduğu zaman bir şekilde iletişim kurabilmemi sağlarsanız sevinirim. Belki buda soru mu diyorsunuz ama :sorry: mesajlarımıza yazılan yeni cevaplar ve yeni gönderilen konuları nereden görebiliyoruz? Forumun yeni yüzü bir hayli yabancı geldi bana. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..