Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası

Recommended Posts

• 1 month later...

Pazar günü Haydarpaşa turnuvasına giden oldu mu?Katılım nasıldı,iyi oyuncular varmıydı?Kim şampiyon oldu?Bilgilendiren olursa sevinirim..(Tsubasa gitmiş sanırım tahtasının yorumunda öyle yazıyordu,belki o bilgilendirir :gulumse: )

Merhaba,

ben gittim fakat grup maçları sonrası döndüm. Artık orada sadece grup maçlarını yapıyorum.

Salon çok nemli olduğundan daha fazla kalmamın anlamı olmuyor.

Lastiğin üzeri resmen yağ tabakasına dönüşüyor (silmek te fayda etmiyor)

Yine kalabalıktı, 7-8 grup vardı; masalar ıslak, bekleme süresi uzundu...

Bir tek tesellide İlker'in birinci olduğunu biliyorum (akşam 20:30'da eve döndü ve final halen oynanmamıştı ayrıldığı vakit)

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar haydarpaşa daki maçlar saat 8 gibi bitti.salonda nem vardı fakat nemden dolayı yada çok beklediği için salonu terkeden olmadı.sadece gidenler işleri olduğu için ayrılmak istediklerini söylediler.hakan ın bu şikayetlerini bizimle beraberken de bahsetmesini isterdim.sanırım fırsatı olmadı.turnuvaya gelen diğer arkadaşlarında çok memnun olduklarını biliyorum.

1-ozan kayıhan, 2-metin bozyiğit,3-ali güller,3-ümit şen teselli ilker yüzsever

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fulya hanım,

benimkisi şikayetten çok bir tespit sadece.

Gençlerin dersinden sonra camlar açılıp havalandırıldı, başka yapacak bir husus da yok zannedersem.

Ücreti 20 TL yapıp 4 grupta maçları yapsanız ve sadece iyi oyuncuları kabul etseniz o zaman da bizim gibi oyuncular dışarıda kalır.

Bu yüzden şikayet etmeye zaten hakkım yok.

Birinciliğe abone olan Ozan beyin de dediği gibi tek seçenek orası.

Gönül isterdi ki böyle güzel bir derneğin çok daha güzel bir salonu olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haydarpaşa bu sefer kalabalıktı. Ali güller, murat abi, kenan abi hep veteran turnuvasından çıkıp haydarpaşaya gelmişlerdi. Nem tabi biraz problem olabiliyor, insan bir sayıyı topun ıslak olmasından dolayı kaybedince siniri bozuluyor. Neyse yarı finale ali güller, ben, metin bozyiğit ve yanlış hatırlamıyorsam ümit bey kaldı( top sakallı çok hareketli oynayan) Neyse ben ali ile oynadım ve finale çıktım metin bey de kazandı sonra finalde ben aldım ve turnuva 8,30 gibi bitti... Tabii 1'de gidip 8,30'da çıkmak biraz yorucu oluyor. Oynadığım maç sayısı da finale kadar çıkarsanız en fazla 7. Yani her saat bir maç yapıyorsunuz... Ben grup maçımı bitirdikten sonra 3 saat oturdum ve baya soğudum sonra iyi oynayan defans biri geldi ve biraz terletti beni :)

Neyse sonuçta haftasonu gidilebilecek turnuva seçenekleri yok gibi bişey. O yüzden haydarpaşa iyidir :)

Tebrik ederim.. Yeni raketinle uyup problemi olmamış anlaşılan..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilgiler için teşekkürler,gitmiş oynamış kadar oldum :gulumse: Bu arada nem ile ilgili bende bir şeyler söylemek istiyorum..Evet Haydarpaşa salonunda oynarken nem ile de mücadele etmek zorundasınız,fakat bunun hava durumu ile de bağlantılı olduğunu düşünüyorum..Mesela 2 hafta önceki turnuvada oradaydım ve neme dair en ufak bir iz yoktu..Masalar kupkuruydu,kısacası herşey gayet iyiydi..Fakat bazen inanılmaz bir nem oluyor,her 2-3 sayı arasında masayı silseniz bile sonuç değişmiyor..Bu da bilhassa spin ağırlıklı oynayan oyuncuları çileden çıkarabiliyor..Tabi bu bir şikayet değil kesinlikle(Fulya abla sakın yanlış anlama :gulumse: ) Hakan abinin de söylediği gibi bir tespit sadece..Dereceye girenleri tebrik ediyorum,en yakın turnuvada görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gönül isterdi ki böyle güzel bir derneğin çok daha güzel bir salonu olsun.

abi geçen sene okmeydanı bence cok güzel bir salondu hani derneğin bu salonu da vardı ama çeşitli sorunlardan kapandı bence fulya abla ve ferit abiye destek çıkılmalı... haydarpaşa o zaman hem daha güzel imkanlara sahip olur hem de nem kalabalık şu bu gibi problemlerin çözülecegine inanıyorum ben...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..