Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vladımır Samsonov Aralık Ayında İstanbul’da

Recommended Posts

VLADIMIR SAMSONOV ARALIK AYINDA İSTANBUL’DA

Fenerbahçe Spor Kulübü Masa Tenisi erkek takımımız 11.12. – 14.12.2009 tarihleri arasında Rusya’nın Fakel Gazproma Orenburg takımıyla çeyrek finale kalma mücadelesi verecek . Kesin tarih tekrardan yayınlanacak olup tüm masa tenisi sevenleri bu yıldız oyuncular karması maça bekliyoruz.

Fenerbançe S.K

SLOBODAN GRUJIC

AHMED SALEH

CEM ZENG

TURGUT POLAT

MURAT ERİŞ

Fakel gazproma orenburg

ANDRIANOV Sergei

KUZMIN Fador

SALABAYEV Valeriy

SAMSONOV Vladimir

SKACHKOV Kirill

SMIRNOV Alexei

M. Babür ÜSTÜNDAĞ

FB S.K Masa Tenisi Şubesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadroya bak! Samsonov, Kuzmin ve Smirnov.. Samsonov Dünya Kupasını yeni aldı ve çok formda. Kuzmin ve Smirnov ise tüm dünyada bilinen çok güçlü oyuncular. 4. adamları Skachkov bile listenin 89. sırasında ve ittf'ten maçlarına bakılırsa iyi sonuçlar aldığı gözüküyor. Fenerbahçe'de de gayet kaliteli isimler var fakat bu takımla baş edebilmeleri için daha sağlam oyuncuları olması gerekiyor. Hele ki Ettu Cup'ı kazanma hedefleri varsa.. Umarım Fenerbahçe, ileriki zamanlarda ismine ve büyüklüğüne yakışır şekilde masa tenisi branşına altyapı ve tesisleşme dahil olmak üzere yatırımlar yapar. Her masa tenisisever Türkiye ligi şampiyonu olmuş bir takımı şampiyonlar liginde görmek ister. Bunun için de sadece Türkiye'de kazanılmış başarıların bir şey ifade etmediğini biliyoruz. Devşirme ve yabancı sporcularla da nereye kadar gidilebilineceğini biliyoruz. Fazla vakit kaybetmeden sağlam bir altyapının kurulması gerektiğini düşünüyorum. Fenerbahçe'deki altyapı çalışmalarının ne düzeyde olduğunu az çok sporcu arkadaşlarımızdan ve çevremizden öğreniyoruz fakat İstanbul içindeki turnuvalara katılmamaları beni biraz düşündürüyor açıkçası. Tecrübe kazanmak adına olabildiğince çok turnuvaya katılmak gerekmez mi. Yoksa bu turnuvalar küçümseniyor mu. Eskiden teşvik ve il birinciliği maçlarında toplanan puanlar Türkiye Şampiyonasında sporculara katkı sağlıyordu. Bu uygulama kaldırıldıgından beri İstanbul maçlarına çok az takım ve sporcu katılıyor. Bu konuyu da yeri gelmişken belirteyim dedim. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe'nin masa tenisi şubesi var ve ben de altyapısının ne düzeyde olduğunu merak ediyorum. Lütfen yanlış anlaşılmasın, eleştirilerim yıkıcı değil yapıcı maksatla yazılmıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay canına! Bu sene kaç bayram oldu böyle yahu? Kıyamet alameti mi yoksa bunlar?

Önden üçüncü sıra, Beşinci koltuk. Benim yerime kimse oturmasın, çıngar çıkarırım bak.

[/ quote]

Ongun abinin sağ tarafındaki koltuk benimdir.Kimseye oturtmam :)

İşin ciddi yanı ise inşallah basın mensubu gelirde iyi bir haber yaparlar umarım...Hıncal ULUÇ'ta gelsin..V.İ.P "den yeri var :) :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..