Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Oynayabileceğim Bir Yer Arıyorum.

Guest Neslihan

Recommended Posts

• 4 months later...

Kadıköy tarafında oynayabileceğiniz Dereağzındaki Fenerbahçe altyapısı, Haydarpaşa Lisesindeki veteranların yeri ve Örnek mahallesindeki salonlar var.

Ben Fenerbahçe'de oynuyorum. Akşamları ve hafta sonları oynama imkanımız var.

İsteyen ders de alabiliyor. Telefonu 0216 336 36 09. İlgili Savaş bey. Diğer yerlerin telefonlarını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
Evet üye oluyorsunuz. Oynadığınız sürece aylık ücret ödüyorsunuz.

İlgili : Savaş bey Tel : 0216 336 36 09

Detayları açıp sorabilirsiniz.

merhaba ertan bey

istanbulda tarif ettiğiniz gibi biryer ankarada yokmu?

ben sadece raketimi alıp gidip istediğim kadar antreman yapabileceğim bir yer arıyorum ankarada

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Merhaba Arkadaşlar İsmim Ali Masa tenisi hakikaten çok güzel bir spor zamanla tatlı bir hastalığa dönüşüyor. İş yerinde öğle aralarında bazen oynuyoruz. Çok hoşuma giden bir spordu bende insanlara gençlere faydalı olsun birde sevdiğimiz işe sahip olalım diye Masa tenisi üzerine bir yer açmaya karar verdim. Altkaynarcaya böyle bir mekan açtık. Arkadaşım duruyor. Mehmet bey.Tabi çevre özellikle bilardo isteyince bilardo masalarıda koyduk. İki bilardo iki masatenisi var. Raketlerimiz butterfly timboll gold toplarımız butterfly antreman ve maç topları. Ayrıca tavlamız mevcut ve sporunuzu yaptıktan sonra oturup çay, kola tost, patetes yiyip içebileciğinizde bir sportif eglence merkezidir. Kaynarca civarındaki arkadaşları ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Mekanımız hergün açıktır sabah 10:00 gibi açılıyor akşam 22:00 gibi de kapanıyor müşteri varsa çıkışımız esnek bir şekilde uzatılıyor. Geç saatlere kadar hizmetinizdeyiz.

İletişim bilgileri: Mehmet Düşmez:0542 235 33 76 Altkaynarca Mah. Aydinli Yolu Cad. Sazli Sok. No: 4 Altkaynarca Minübüs yolu üzerinde Reyon market var onun hemen asağısında Ganyan bayi karşısında Sevimli Sportif Eğlence Merkezi.

Ayrıca benim iletişim bilgilerimde Ali Sevimli : 0544 237 24 17

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağolun en kısa zamanda ekleyeceğim. Masalar delta masalar. Raket ve toplar iyi masalar maalesef orta:( Ama sıfır aldık idare ediyor.Aslında Adidas T Basic masaları sonradan gördüm çokta hoşuma gitti ama aldıktan sonra farkettim. Web siteside yapacağım ordada fotoları yayınlayacağım,oranında linkini isteyen arkadaşlarla paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Pendik Kurtköyde salonumuz açılıyor, Branşımız masa tenisi ve satranç

Şu anda Stiga tek maç masamız ve bir antrenman masamız mevcut, bir iki hafta içinde diğer masalar gelince tam faal olacağız, Pendik civarında oturanlara duyurulur.

Salonumuz Aydos Cebir Kollejinde,

Çamlık mahallesi /Kurtköy /Pendik

İrtibat Atila 0552 4098254

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selam,

Anadolu yakasında çok nezih mekanlar var masatenisi oynamak için, merak edenlere ve bilmeyenlere ileteyim,

www.ttvets.com Göztepe veteran masatenisi salonu, ortam mükemmel, dört dörtlük tam dostluk havası mevcut ,

Fenerbahçe veteran masa tenisi salonu, yine Göztepe civarında nezih bir ortam ve yüksek tavanlı bir spor salonu var, ben nadiren gittiğim için detay öğrenmek isteyenler google dan araştırabilir.

Haydarpaşa veteran masatenisi salonu da altunzade haydarpaşa anadolu lisesi içinde, burası da çok hoş ve nezih.

Anadolu yakasında bu salonlara giden arkadaşlar her seviyede oyuncuya ulaşabilir maç yapabilirler.

Pendik Kurtköyde bende bu salonları modellemeye çalışıyorum, salonu Eylül 2012 ye kadar açmayı planlıyoruz.

Aydos Cebir Kolleji salonunda,

Masatenisi tiryakilerine duyurulur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..