Jump to content
Masatenisi.org Forum

Unutulmayanlar

işcan

Recommended Posts

Herkese Selam ,

forumda masa tenisi camiasında çok eski olanları hatırlamak amacıyla yeni bir konu açmak istedim. Masa tenisi camiasında unutamadığımız kimler var ?

yerli ise benim masa tenisini sevmemi ve başlamamı sağlayan eski millilerden hakan pirinçoğlu, sonrasında onun takım arkadaşı ve yine eski milli alper çalış, 25 yıl önceydi, izlemesi bile müthiş zevk verirdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cok güzel oldu bu konu bak benim unutamadıgım kadri abim vardır (kadri büber] yıllardır oynamıyor iddia ediyorum 20 gün idman yapacak hala birinci ve ikinci ligde cok kolay oynar 6 ay idman yapacak süper ligde cok kolay oynar birde masa tenisini sevdiren ve bende bu sporun temellerini atan elazığlı hasan hocam vardır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cok güzel oldu bu konu bak benim unutamadıgım kadri abim vardır (kadri büber] yıllardır oynamıyor iddia ediyorum 20 gün idman yapacak hala birinci ve ikinci ligde cok kolay oynar 6 ay idman yapacak süper ligde cok kolay oynar birde masa tenisini sevdiren ve bende bu sporun temellerini atan elazığlı hasan hocam vardır

Hasan Ersöz Hoca, Gürhan Yaldız ve Oktay Çimen ile de çalışmıştır. Bu aralar kendisini yeterince göremesek de, bugüne kadar yaptıkları unutulmamak için yeterli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında Bu konuyu açmamdaki neden, benimde unutamamdığım her masa tenisi antremanında, yada maç izlediğimde hep söyledikleri, maçları, aklıma gelen benimde hocam olan Prof.Dr. Ata SELÇUK çok hırslıydı kendisi 60 yaşında olmasına karşın çok iyiydi, tahtalarını kendisi yapardı hatta afrikadan Ayous ağacı bile getirtmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında Bu konuyu açmamdaki neden, benimde unutamamdığım her masa tenisi antremanında, yada maç izlediğimde hep söyledikleri, maçları, aklıma gelen benimde hocam olan Prof.Dr. Ata SELÇUK çok hırslıydı kendisi 60 yaşında olmasına karşın çok iyiydi, tahtalarını kendisi yapardı hatta afrikadan Ayous ağacı bile getirtmişti.

Ben arasıra Ata abi ile oynuyorum.Hala yaşına rağmen masada çok hareketli ve dinamik.Geçenlerde bir takımda oynayıp maçlara çıkmak istediğini söyledi :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..