Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kokutoku

Recommended Posts

http://www.tabletennisdb.com/database/table-tennis-rubbers.php

adlı siteden tüm markalar hakkında değerlendirme edinebilirsiniz ama kokutaku'nun sadece 1 lastiği hakkında yorum var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Palio gibi avrupa - japon tipi lastik üretmeye çalışan Çinli bir firma Kokutaku daha doğrusu kendisi japon firması fakat Tulpe adlı çinli firmaya ürettiriyor lastiklerini.

Ben 2 adet lastiğini kullandım biri 007 universal diğeri 868 explosion en öne çıkaran özelliği bence malzeme kaliteleri, yapışkanlı yüzey olmalarına rağmen kontrolleri gayet iyi ama yinede yapışkanlı yüzeyin dezavantajı olarak görülen spinden etkilenme olayı göze çarpıyor.

Spin üretme bakımından yüzeyi kullanarak spin elde edebildim ancak, süngeri fazla kullanamıyordum çünkü biraz sert süngerliydi bendekiler.

Dikkate değer bir artısı olarak şu var yabancıların "gears" tabir ettiği özellik sanırım bu; smaç tarzı vuruşta süngere gömdüğünüz topu hızlı atarken süngeri fazla kullanmadan vurduğunuz topları daha yavaş atıyor. Hız aralığı geniş yani ...

Yorumların masatenisine yeni biri tarafından geldiğini değerlendirin lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..