Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antreman Programı

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Elinizde 12 öğrenci var..Haftada 32 saat antreman yaptırmanız gerekiyor.Ancak salon ve gün kısıtlamınız mevcut.Ancak Hafta içi 2 saat tatil günlerinde ise 3 saat boşluğunuz var

Nasıl planlarsınız ?

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Elbette olabilir..Ama teorik ders veren öğretmen gibi düşünmekteler.İşte MEB ' e bağlı HALK EĞİTİM merkezlerinin sorunu da burada.Örneğin siz antrenörsünüz..Halk eğitimden görev talep ettiniz..Size 12 öğrenci ve haftada 32 saat veriyorlar.Bu en kısa yoldan şu anlama gelir 7 (gün ) x 5(saat) = 35

Yani hergün 5 saat 12 kişilik sınıfa masatenisi dersi vereceksiniz. :protesto:

Muhtemelen çin milli takımını hedef alıyorlar.. :hehehe:

işte MEB in görev savması...

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Elbette olabilir..Ama teorik ders veren öğretmen gibi düşünmekteler.İşte MEB ' e bağlı HALK EĞİTİM merkezlerinin sorunu da burada.Örneğin siz antrenörsünüz..Halk eğitimden görev talep ettiniz..Size 12 öğrenci ve haftada 32 saat veriyorlar.Bu en kısa yoldan şu anlama gelir 7 (gün ) x 5(saat) = 35

Yani hergün 5 saat 12 kişilik sınıfa masatenisi dersi vereceksiniz. protest.gif

Muhtemelen çin milli takımını hedef alıyorlar.. w00t2.gif

işte MEB in görev savması...

selamlar

Sanki bir yanlışlık var Aydın bey, bende 2-3 defa Halk eğitimle çalıştım ama dediğiniz haftada 32 saati ne gördüm nede duydum..

Bence birdaha Halk eğitimden bilgi almalısınız.. Haftada 32 saat açmaları çok çok çok zor... Ayrıca, haftada 32 saat ayda 850 TL gibi bir para yapar..

Doğrusu ayda 32 saat olmasın?? Toplamda size ancak 120 saat gibi bir kurs açmaları lazım. Oda sizin dediğniz gibi olursa bir ayda dolar. Birdaha kurs açmak lazım.. Her ay aynı işlemi tekrar etmek lazım gelir...

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanki bir yanlışlık var Aydın bey, bende 2-3 defa Halk eğitimle çalıştım ama dediğiniz haftada 32 saati ne gördüm nede duydum..

Bence birdaha Halk eğitimden bilgi almalısınız.. Haftada 32 saat açmaları çok çok çok zor... Ayrıca, haftada 32 saat ayda 850 TL gibi bir para yapar..

Doğrusu ayda 32 saat olmasın?? Toplamda size ancak 120 saat gibi bir kurs açmaları lazım. Oda sizin dediğniz gibi olursa bir ayda dolar. Birdaha kurs açmak lazım.. Her ay aynı işlemi tekrar etmek lazım gelir...

Selamlar,

Merhaba

Bende tekrar soracağım.Ayda 32 saat olmalı.İnşallah yanlış açıklama yapmışlardır.Haftada 14 saat ayda 56 saat uygun görünüyor

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim burda arkadaş haftada 3 gün, günde yaklaşık 3-4 saat kurs veriyordu, o da haftada 9-12 saat yapıyor, bence de bir yanlışlık olmalı, haftada 32 saat olsa gün aşırı kurs durumunda günde 10 saatin üstünde olur ki bu da halk eğitim için imkansız bir süre

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..