Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Da Balkan Şampiyonası

Ersun

Recommended Posts

Arkadaşlar,Bursa da masa tenisi ziyafeti yaşanıyor,gerçekten hepinizin görmesini isterdim..Size bir iyi bir de kötü haberim var..Türk milli erkek takımı Finalde, grubunda 3-1 yendiği Sırbistan a trajik maçlar sonucunda 3-1 yenilerek

Balkan 2.si oldu..İlk maçı Gencay 2-0 geriden gelip 3-2 aldı..Çinli Pon Fei alabileceği maçı 3-2 ,peşinden Onur 2-0 önde olduğu maçı 3-2,ardından Gencay trajik bir şekilde 3-2 kaybedince,maalesef şampiyonluğu Sırbistan a hediye ettik..

İyi haber ise Kızlarımız,rahat bir şekilde Sırp kızlarını 3-1 yenerek Balkan Şampiyonu oldular..Melek ve Şirin gene harikaydılar..Son 2 gün ferdi maçlar ile geçecek..Yine müthiş maçlar bizi bekliyor..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

üzretli mi yoksa bedava mı?

yarın oradayım her türlü ama bilgilendirirseniz iyi olur.

Özgür cüğüm,zaten masa tenisine ilgi malum!..Bir de bu tür organizasyonlar paralı olursa,tribünlerde hiç kimseyi göremeyiz herhalde..Zaten ücretsiz olmasına rağmen,bizim gibi bir avuç masa tenisi gönüllüsü dışında tribünler maalesef bomboş diyebilirim..Geldiğinde görürsün zaten..Federasyon başkanımızda orada,herhalde bişeyler düşünüyordur.. :uzgun: Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,Balkan Şampiyonasına bugün ferdi müsabakalarla devam edildi..Erkeklerde Hasan,şanssız bir maçtan sonra güçlü Yunan rakibine 3-2 önde olduğu maçta 4-3 yenildi..

Pfeng Fe Romen rakibini zorlanmadan 4-0,Gencay ise zorlandığı maçta Sırp rakibini 4-3 yendi.Erkeklerde ilk günü fena geçirmedik,ama kızlarda durum kötü..

Melek Hu nun hastalığı sebebi ile yarışmadığı bu günde,Şirin Romen rakibine 4-1 yenilerek,bizi hayal kırıklığına uğrattı..Aylin ve diğer kızımız da yenilince,kızlarımız bizi üzdü..Artık yarın Şampiyona ferdi finaller ile sona erecek..Yoluna devam eden sporcularımıza başarılar diliyor,onları desteklemek için tüm sporseverleri bekliyoruz...Herkese selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkek çiftler finalinde gencay menge-peng fei jiang çifti montegrolu rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

karışık çiftler finalinde ise gencay menge-şirin he çifti melek hu-peng fei jiang çifti ile oynadı. melek hu-peng fei şampiyon oldu.

bayanlar çiftler finalinde iki tarafta romanyadandı. kazanın önemi yoktu. romanya kazandı.

tek erkekler ve tek bayanlar finali 14.45 yapılcak ara verildi ben de arada eve geldim. geri gitmeye üşeniyorum. kazananlar buraya yazılır ne de olsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek erkekler finalinde Gencay, Romen rakibine 4-1 yenilerek ikinci oldu. :uzgun:

Bayan tekler maçı zaten iki Romen arasındaydı, iyi oynayan kazandı :hehehe:

Üç kez Romen milli marşı çaldı, üç kez de bizim. Bir defa da Sırp marşı çaldı.

Forumdan Ersun ve Hakan Bey'lerle tanışma şerefine eriştim :)

Cenk ve Ekrem Bey'i de tekrar görmek çok güzeldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek erkekler finalinde Gencay, Romen rakibine 4-1 yenilerek ikinci oldu. :uzgun:

Bayan tekler maçı zaten iki Romen arasındaydı, iyi oynayan kazandı :hehehe:

Üç kez Romen milli marşı çaldı, üç kez de bizim. Bir defa da Sırp marşı çaldı.

Forumdan Ersun ve Hakan Bey'lerle tanışma şerefine eriştim :)

Cenk ve Ekrem Bey'i de tekrar görmek çok güzeldi.

Özcan Kardeşim,o şeref bize ait,ben de tanışmaktan çok memnun oldum..

Evet arkadaşlar,Özcan Beyin dediği gibi Romen ler neredeyse milli marşlarını bize ezberleteceklerdi.Onlarıda tebrik ediyoruz,ama millilerimiz biraz daha dikkatli olsalardı,

onlar bizim marşımızı ezberliyeceklerdi.Bugün yapılan maçlar sonucunda;

Çift kızlarda Melek-Şirin 3.

Çift erkeklerde Pfeng-Gencay 1.

Karışık çiftlerde Pfeng-Melek 1.

Karışık çiftlerde Gencay-Şirin 2. olmuşlardır.Tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.Herkese selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..